vlasy

zlatá blond Scan – všetko o tejto novej technike

zlatá blond-scan technické brilancie, krátke vlasy

My všetci chceme zmeniť. Ak ste unavení z vášho ostrihať a chcete zmeniť svoj vzhľad, v tomto článku sa budeme ponúkať nové farbiace techniku, ktorá je zlatá blond skenovanie, zvyšujúce sa trend v kaderníctve.


Ak máte tmavé vlasy a chcete sa tiež pokúsiť túto inovačné metódu, potom si prečítajte náš článok špeciálne navrhnutý pre hnedé.

blond zametanie zlaté sfarbenie-technickej údržby vlasy

Aký ktorého blond zlatá zametacie a ako to dosiahnuť?

sfarbenie-base-explodovala Hair

Skenovanie vlasy je nová technika čiastočné farbenie vlasov, počnúc spodiny lebečnej a zahŕňa pár vlasov v celej vlasy. Jej cieľom je poskytnúť lesk a hebkosť vlasov harmonický spôsobom. Pre vaše zlaté blond zákrutu, bude táto metóda zvýšiť svoju základnú farbu, zatiaľ čo pridávanie zlaté a svetlé odrazy.

before-pres-sfarbenie-žiara

Táto farba je vhodná pre všetky typy vlasov, ktoré sú hnedé alebo červené dlhopisy. Je ideálny pre dlhé a stredne dlhé vlasy, kučeravé alebo rovné. Technika je jednoduchá. Váš kaderník bude platiť svoje sfarbenie produkt na niektorých častiach vlasy konečne to všetko dôkladne po niekoľkých chvíľach odpočinku. To potom bude kŕmiť svoje vlasy pomocou špeciálnych prípravkov je výsledok!

clear vlasy krátke fringe

Ak máte krátke vlasy, môžete tiež začať pracovať v tomto novom sfarbenie projektu, ale viem, že ak máte vlasy príliš krátka, účinok bude menej oslňujúci. Skenovanie Cieľom je pokryť niektoré základy vlasy a zároveň rozširuje smerom dole z vlasov vši získať žiariaci vzhľad. Pre krátke vlasy efekt nebude rovnaká. Okrem toho, v tomto prípade sa farbiace pramene bude tou najlepšou voľbou.

Takže aký je rozdiel medzi zlatú blond zákrutu, zámkov a tieňované vlasy?

tuhý vlasy-farbenie-Dodge

Ľudia sa často pýtajú, aký je rozdiel medzi snímacou a zámky sfarbenie. V porovnaní s zmiesť vlasmi, spôsob zámkov je veľmi zdôraznené tým, že viac farby a osobnosť na širšie prameňov v ťažení. Sklon dole do spodnej časti vlasov je takmer neexistujúci a môžete sa rozhodnúť pre rôzne odtiene, lepidlá červenej, ružovej, zelenej a mnoho ďalších.

vlasy-farbenie Art myšlienku

Tieň na druhej strane je tmavá škvrna technika vo vlasoch základňu, ktorá budú postupne dole vytvoriť pekný prechod. Mimochodom, pred zvolilo pre jemné snímanie, opýtajte sa svojho kaderníka, ktorý bude vyberať tie správne odtiene pre vás.

sfarbenie knôt-new-technický

Najväčšou výhodou zlatého blond skenovanie a nevyžaduje veľkú údržbu. Dve až tri návštevy ročne ku kaderníkovi, sú z veľkej časti postačujúca. Snímacia je vyrobená tak, že aj keď je farba vybledne, nebude vidieť.

how-to-scan-blond

Druhý pozitívny bod skenovanie je, že sa jedná o ideálne riešenie pre skrytie, ku ktorému došlo na prvé biele vlasy. S rednutie vlasov, biele vlasy zahynú výbuchy farieb a stáť bez povšimnutia. Ak ste sa podlomili, bude táto metóda upozorniť vlasy dôkladne. Avšak, ak máte rovné vlasy, potom kontrola budú mať ešte viac tuhé a mäkké.

med-long-vlasy hladké

Pri výbere robiť skenovaní nezastavuje na jednoduché farby. Zmiešaním niekoľkých odtieňov, bude efekt bude oveľa lepší. Okrem toho môžete tiež vyskúšať reverznej sweep, ktoré všetky na rozdiel od konvenčného skenovanie, zvýrazňuje svetlé farby na končeky vlasov so zameraním svetla a hrať sa s tieňmi.


About the author

admin