kuchyne

Kuchyňa zchátralého chic: moderné a romantické prostredie

schátralé chic deco kuchynské nápady

V posledných mesiacoch sme predstavili veľa zaujímavých nápadov pre zchátralého elegantný dekor v obývacej izbe alebo v jedálni. Dnes budeme priťahovať pozornosť voytr ošumělý elegantný kuchyňa.


Zchátralého elegantný štýl získal popularitu v posledných rokoch. To môže dať nový život do starého nábytku a premeniť ich v hviezd dekorácie interiéru. V tomto článku nájdete užitočné rady, ako vybudovať a zdobia ošumělý elegantný kuchyňa s príkladmi v obraze, vrátane niektorých kuchyniach podľa Scavolini talianskej firmy.

Kuchyňa dekorácie zchátralého elegantná čierna a biela

Biela zchátralého chic čierna kuchyňa

Zchátralého elegantný štýl kuchyne je priestor, ktorý oslavuje opotrebované vzhľad, pripomínajúci ľudových vidieckych domov, zatiaľ čo zostávajúce romantické a moderné. Zchátralého elegantný vzhľad je veľmi ženská a miešanie starožitný nábytok s pastelovo farebné akcenty, ako je nebo modré a svetlo ružové. Ak chcete vytvoriť kuchyňa dekor perfektné otrhaný šik, rozhodnúť sa pre nástennú výzdobu v jemných farbách a jednoduché. Jednoduchosť je veľmi dôležité, aby sa odvrátiť pozornosť od ostatného nábytku v kuchyni ako jedálenský stôl, napríklad. Samozrejme, môžete použiť dlaždice do kuchyne backsplash, tak si vyberte dlaždicu, ktorá spája dobre s rustikálnom štýle. Vyrobená z imitácie dreva Doska je dobrá voľba.

Kuchynské elegantný ošumělý chic

ošumělý chic elegantné kuchyňa

Všeobecne sa dáva prednosť svetlejšie farby, ako je biela, pretože sú jemné, odrážajú svetlo a vytvárajú dokonalé zázemie pre ďalších dekorácií v miestnosti. Myšlienky stien neprestávajte len obklady - dekor s kvetinovými tapetami, napríklad pomôže vytvoriť viac priateľskú atmosféru. Ak si vyzdobiť tapetou, nezabudnite, že vaša kuchyne by malo byť dobre vetrané.

Deco Kitchen ošumělý chic na smotane

ošumělý chic kuchynské mäkké farby Scavolini

Pokiaľ ide o výber modelov pre kuchynské záclony, stolný obrusy a nábytku, rozhodnúť sa pre klasiku, ako kachlice, hrášok alebo kvetinovými vzormi. Zvoliť svetelné clony namiesto žalúzie na okná a obrusy čipkou pre feminity kľúče. Tradičné materiály, ako je bavlna, ľan a mušelínu sú teplé a doplniť rustikálny vzhľad.

Ozdobné drevené retro kuchyne

Scavolini kuchyne ošumělý chic drevo

Nábytok hrajú hlavnú úlohu v kuchyni zchátralého elegantný štýl. Recyklovaný nábytok je nevyhnutný pre zchátralého elegantný vzhľad a to je tiež veľmi dobré pre životné prostredie. Môžete premaľovať alebo prerobiť svoj starý nábytok a dať im nový vzhľad. A prečo nie, aj zájazd do starožitníctva alebo blšie trhy? Nájdete ozajstné poklady pre výzdobu vašej kuchyne.

Štýlová kuchyňa ošumělý chic biela

kuchynské zchátralého chic biela Scavolini

Jeden z viac praktických aspektov zchátralého elegantný vzhľad je, že je veľmi flexibilný a umožňuje kombinovať starý nábytok s príslušenstvom, aby zodpovedal vášmu osobnému vkusu. Netreba ísť do rovnakých obchodov, ako všetci budú skôr hľadať unikátnych predmetov. Ale pred začatím prerobiť kuchyňu, je stále veľmi dôležité myslieť na jeho konštrukcii a veľkosti, aby presne vedeli, aký typ nábytku a vybrať si dekorácie. Nižšie sú uvedené niektoré nápady obrázky:

Deco ošumělý elegantný modernej kuchyne

ošumělý chic kuchyne nápad

ošumělý chic štýl designer kuchyne

ošumělý chic elegantná biela kuchynská Scavolini

Deco Kitchen ošumělý elegantné béžová a šedá

ošumělý chic retro kuchyne

ošumělý chic štýlu kuchyne s stredového ostrova

biely kuchynský drevený nábytok

deco ošumelé elegantný kuchyňa

biela čierna designer kuchyne

dizajn kuchyne otrhaný šik

biela modernej šedej kuchyne

ošumělý elegantný modernej kuchyne

kuchynská linka elegantný ošumelý bielym dreva

ošumělý chic modrej kuchyni

ošumělý chic kuchyne smotana

ošumělý chic dekorácie kuchyne

kuchynské schátralé chic deco single

kuchynské ošumělý chic zaujímavé

kuchynské ošumělý elegantný drevený nábytok

Moderné ošumělý elegantný kuchyňa

ošumělý chic Scavolini kuchyňa

Zelená ošumělý elegantný kuchyňa

chic mäta zelená ošumělý kuchyňa

deco white ošumělý elegantný kuchyňa

deco moderná ošumělý elegantný kuchyňa

kuchynské dekorácie elegantný ošumělý chic

ošumělý chic kuchynské dekorácie

dekorácie ošumělý elegantný kuchyňa

deco ošumelé elegantný kuchyňa

elegantná biela kuchynská deco ošumělý

dekou elegantný ošumělý chic kuchyňa

Elegantné modernej kuchyne deco ošumělý


About the author

admin