kuchyne

Moderné kuchyne Arrital: 13 oslňujúci návrhy

kuchyne-design-moderné-home Arrital

"Mám veľmi jednoduchý vkus, ale som rád, jednoducho nie je to najlepšie" - to je motto klienta, ako je talianska kuchyňa dizajnovým štúdiom Arrital predstaviť.


Ak máte spoznať, pozrite sa na týchto 13 kuchynských modelov a nechajte sa inšpirovať. Arrital vybudovala svoje kuchyne s všeobecnú predstavu - časti a moduly sú určené na základe dialógu s veľkými plochami. Miestodržiteľ udržuje rovnováhu medzi inovatívne materiály a skončí niekedy prekvapivé. modernej kuchyne of Arrital je produktom inštinktu dizajnéra, ktorý neustále hľadá novosť a pôvodné, nové trendy, ktoré ponúkajú eleganciu i potešenie, funkčnosť a ergonómiu. Geometria tejto kuchyni má kľukatý liniek ako priamok a odhodlaný. Jemne mix lakované jasných svetiel a farieb. Formuláre sa zmení z jedného modelu do druhého, ktorá mení vzhľad zväzkov a priestorové konštrukcie. V kuchyni sa stáva singulární priestor, ktorý má silnú osobnosť, schopnú uspokojiť estetické potreby najviac náročné. Tieto modely sú vybavené širokou škálu dizajnových možností, farieb, boli dokončovacie práce, materiály a doplnky, ktoré umožňujú ľuďom prispôsobiť svoje nové modernej kuchyne.

Moderná kuchyňa Ak_04

AK_04 kuchyni je moderná a minimalistický štýl. Prináša flexibilitu, technológie a nové materiály. Základným prvkom - dvere sú ľahké hliníkový, ako tvrdo a veľmi neskoro. Odtiaľ Designovaný podporuje rovné línie, svetlé a tmavé oslňujúci strop bielou farbou.

Moderná kuchyňa Arrital uprednostňuje priestor

AK04 Arrital moderný dizajn kuchyne

Dvere sú vyrobené z extrudovaného hliníka

AK04 moderné kuchynské Arrital dvere

V kuchyni Ak_03

Tento dizajn kuchyne sa zameriava na drevo, biely lak a PVC. Oblasť varenie je oddelená od pracovnej plochy. Malý bar tvorí stranu vetráku. Lampy a šikmé sedadlá futuristický dizajn. Priamo späť svetlo zvonku.

svetlé béžovej a bielej farby svetla

AK03 moderné kuchynské linky Arrital krivky

Zakrivené línie a uhly

AK03 modernej kuchyne PVC Arrital

V kuchyni Ak_02

Moderná kuchynská linka so štruktúrovanými a flexibilných modulov pre viac priestoru. Tieto časti môžu byť presunuté. Červené tlačidlo na stoličke a oranžové plastové stoličky pokryté kľúčové dizajn.

Skla a ocele

ak02 modernej kuchyne Arrital

Drez a varenie plocha s originálnym dizajnom

ak02 moderné Arrital kuchynský drez

V kuchyni Ak_01

Dynamic kuchyňa s neformálne atmosférou sa dreva a laminátových povrchov. Ideálne pre integráciu do domu čistým dizajnom. Miestodržiteľ nová hra priestor, ktorý by nemala byť preplnená. Jednoduchých i umelecké stoličky pridať ľahkosť.

AK01-kuchyňu regiónu, moderné Arrital

samostatná varná doska a priestor

AK01 kuchyni regiónu moderný kuchynský kút Arrital

V kuchyni Ethernetom

Kuchyňa s PVC podlahovín a porcelánu kameniny dverí. Z vysoko kvalitného materiálu, povlak je vysoko odolný proti nárazom. Tu centrálna ostrov s varnou priestor a rozšírenie pre doplnky či dekorácie.

Model s stredového ostrova

Ethernetom moderný dizajn kuchyne

Úložné priestory a samostatné rúry na pečenie priestoru

Ethernetom moderný dizajn kuchyne

V kuchyni Karisma

K dispozícii kuchynka s lešteným a saténovým efektom. Design stavil na eleganciu, triezvych farbách a trblietavými odleskami. Leštené čierne plochy a lesklé kontraste s jasným bielym stropom a ľahké drevené podlahy.

Karisma - to všetko v bielej a čiernej farbe

Karisma dizajn kuchyne Arrital

light drevené podlahy

Karisma drevo dizajn kuchyne

The Village Kitchen

Táto kuchyňa estetizuje skladovacie priestory a objedná si trochu ako v prírode. koordinované príslušenstvo, farba čerešňa s malými dotykmi, popolavé farby s leptané efekt. atmosféru intimity človek cíti v spôsobe objednania varení priestor, pracovný plán a malý bar vedľa zostať sprevádzať pri práci v kuchyni.

Arrital kampaň sa vracia štýl

Designer kuchyne Arrital Village

mnoho skrine

Village Arrital kuchynských liniek

V kuchyni Yoshi

Moderná kuchyňa Yoshi evokuje exotické vnemov vďaka svetlých materiálov a ultra moderných línií. Dvierka sú pokryté termosky izoláciou. Jedáleň je súčasťou celku oknami steny. Impozantný vetranie digestor inšpiruje priemyselného vzoru atmosféru.

Kľúčovým priemyselný dizajn s týmto ventilačným chate

Yoshi designer kuchyne Arrital

Rovný a hladký

dizajn kuchyne Yoshi Arrital rovinky

V kuchyni Dogma

Dogma je prevažne drevo kuchyne a vyblednuté žlté. Masívne drevo je tmavé, čierne bočné steny skrine je zaujímavý kontrast. Na strane pracovného plánu, biele steny a integrovanými svetlami, ale osvetľujú priestor.

Tmavý masív pre moderný a funkčný kuchyňa

Dogma Arrital moderné kuchynské skrinky

Vyblednuté žlté pozadie

Dogma moderný dizajn kuchyne

kuchynský kút

Z tohto kuchynských farieb a mäkké svetlo prevládajú. Dubové drevo kontrastujú s jasne bielymi povlakmi. Pece sú preč z priestoru pre varenie, ktorý je rozšírený od pracovného stola. Družná priestor v centre.

Arrital modelu modernej kuchyne Area

Drez a pracovná plocha

Arrital Area máp Contemporary prácu v kuchyni

La Onda kuchyňa

Onda je dominantou drevo kuchyne lakovaný dub a minimalistický dizajn. Tu je kladený dôraz na svetlách. Tieto závesné lampy sú futuristický dizajn a dať pár kriviek na sadu múdrych triezvych farbách.

Moderný a futuristický dizajn

Onda moderný dizajn kuchyne Arrital

Guľatosť svetla na rozdiel od priamok

Onda kuchyne modernej oceľová konštrukcia

cooking Light

Jedná sa o závod v jasnom leštenie, akrylovými farbami a zrkadlových efektov. dominantná farba je červená, ktorá napadne priestor. Leštené skrine odráža zvyšok miestnosti. Workspace, varenie a úložný priestor sú spojené dohromady.

Lakované a lesklé červené

Svetelný dizajn kuchyne Arrital červená

praktické záležitosti

Svetlo kuchyne Arrital červený lak

V kuchyni Naiky

Kuchyňa pre tých, ktorí radi cítia priestor stráviť vzácne okamihy. Družná priestor s výhľadom na pracovný priestor. Farby sú mäkké - béžovej, bielej a šedej. Dekor prvky mimo sú integrované cez priehľadné okienko.

Model jasné a užívateľsky priateľské kuchyne

Naiky Arrital-kuchyňa-design-moderný

Naiky moderný dizajn kuchyne Arrital


About the author

admin