Deco jul

Originálne Halloween kostým a domov pre niektoré nápady

jednoduchá halloween kostýmy nápady dieťa

Halloween, deň čarodejníc a upírov môže tiež prísť z Írska. Ale dnes je sviatok oslavuje po celom svete! Vo Francúzsku, strana je populárny medzi deťmi, ktorí majú radi ísť dverí k dverám a dostávať dobroty v noci z 31. októbra.


A to sa stáva stále viac oslavovaný i niektoré mladých ľudí a ich rodičov.

Halloween kostým originálny robiť doma: 29 nápady pre malé i veľké!

Halloween zamaskovať pôvodnú prisluhovači

V Kanade, bližšie k USA, kde Halloween je naozaj inštitúcie, sa počet detí, ktoré môžu ísť od dverí k dverám v noci z 31. októbra bol viac ako 3 500 000 v roku 2015! Okrem toho, ak je Halloween mal nejaký úspech v Európe, je to aj preto, že strana mix mnoho tradícií (keltské, rímske, kresťanské ...), ktorí boli v krajinách starého kontinentu dobre známe.

Mnoho rodín po celom svete dávajú prednosť pôvodnej Halloween kostým HOMEMADE

Halloween maškarné kostýmy make-up žena

Ak hľadáte originálne Halloween kostým nápady a doma v tomto roku, ste jedným z tých, ktorí radi kombinujú deň 31. októbra výtvarného umenia. Pre aj keď existuje autá kostým pre stranu v mnohých častiach sveta, že veľká väčšina rodín naďalej vyrábať svoje vlastné slávnostné oblečenie. Poďme teda originálne príklady, ktoré môžete pre svoj kostým v tomto roku!

Halloween kostým originálny a ľahko vytvárať: vyzerať streda piatok Addams

halloween kostým šaty dievča make-up

Streda piatok Addams je jedným z najznámejších ženských postáv a najjednoduchšie napodobniť v noci 31. októbra. Dosiahnuť vzhľadu dcéry rodiny Addams je veľmi jednoduché, najmä ak máte čierne vlasy; budete musieť nosiť čierne šaty, sprevádzané Claudine blanc golierom, ponožky a čierne topánky. Spomeňte si na desivý make-up, ktorý ide s týmto oblek. Začnite tým, že aplikovanie základňu v bledých farbách na tvári; Zvýrazniť vaše pery, oči a obočie s čiernou farbou.

DIY kostým: Gothic Halloween kostým pre ženy

Gothic Halloween kostým nápad

Gotický štýl je inšpiráciou pre fanúšikov pôvodnej Halloween kostýmu. S jednoduchými kostýmy vytvoriť oblečenie vyrobené z ročníka, gotický vzhľad je nutne sprevádzané vhodným make-up, ktorý dáva vzduchovú vykonané prestrojení. Prečítajte si náš článok o špeciálnu gotické líčenie viac!

Originálne kostým modelu Halloween pre deti: záhrada gnome *

dieťa kostým lacné halloween

Niektorí nájdu roztomilé záhradnými trpaslíkmi, zatiaľ čo iní sa domnievajú, že sú desivé. Nech už je váš postoj k nemu, vedia, že títo tvorovia sú súčasťou európskeho folklóru a anglofónnych krajinách. GNOME v prestrojení bude okamžite rozpoznaný ako zábavu a originálny!

Idea friendly kostým dcéra chatu, symbolické zviera Halloween

Halloween kostým nápady lacné

Potrebujete nápady pre kostýmu poslednú chvíľu, že by bolo trochu roztomilé? Skúste tematické kostým čierna mačka, zvieratá obvykle spojené s čarodejnicami a Halloween.

Halloween čarodejnice kostým lacná a jednoduchá, aby znovu

Čarodejnica Halloween kostým make-up

Keď už hovoríme o čarodejníc, existuje veľa fantázie modely, ako je táto, ktoré nie sú ťažké znova, a to najmä ak ste chceli pohrať špicatý klobúk a baviť zakrývajúce tvár so zeleným make-up. Nesmieme zabudnúť ani na drobné detaily, ako fialové lak na nechty.

Pôvodné kostýmy pre deti: Halloween ghost vyzerať jednoducho

Halloween kostýmy dieťa lacný

V posledných rokoch, upíri a nemŕtvi boli medzi najobľúbenejšie postavy v desivé noci na 31. októbra. Ale s návratom filmov o strašidlách, biele šaty, ktoré nám umožňujú hrať ako tvor tohto typu nájsť svoje správy. A tým lepšie, pretože sú rýchle, aby sa doma!

Halloween Pozrite sa na ženy lacnú prestrojení: Rosie nitovačka

Halloween kostým zamaskovať make-up girls

Hrať úlohu ikony pop kultúry v Amerike, to povedať? Bavte sa vám zamaskovať seba ako Rosie the Riveter.

Kostým nápad pre dievčatá inšpirované Disney vesmíru: Krásna princezná

Halloween zamaskovať pôvodnú príklady

V histórii festivalu čarodejníc, televízia a kino vždy hrali dôležitú úlohu v inšpiráciu vzhľad pre malé i veľké. Disney znaky patrí medzi najviac miloval a najvyhľadávanejšie modely, ako Halloween zamaskovať domáci.

Príkladom pôvodné Halloween kostýmu pre dievčatá

halloween kostým originálny kostým Disney

Ak ste vždy snívali o úlohe princeznej, využiť príležitosti Halloween party. Znovu charakter Belle v modrých šatách a bielej kolená a vhodného účesu!

Halloween kostýmy Lacné do kartónu - Lego znaky

Halloween kostým nápad lacné domáce

Potom, čo Disney znaky, ktoré fascinujú malé, existujú aj iné veľmi rozpoznateľné stvorenia: ty Lego vesmíru ... Ber, alebo nechaj byť, Lego charakter kostým sa skladá z krabice vo farbách z obleku typické malé figúrky, ktoré poznáme z nášho detstva. Jednoduchý nápad a Halloween vyzerajú lacno!

kostým nápad a lacné Halloween kostým inšpirovaný filmy Batman

Halloween kostým nápad originálny žena doma

Ale postavy zo sveta filmu a komiksu nekončí vôbec.

Vzorka ľahké kostým na Halloween

premade Halloween prevlek

U medzi prestrojení myšlienok uctievaný dievčatá a chlapcov od modernej, to je tiež inšpirovaný jedným z Batman filmov. Dominuje čiernej farbe, Batman oblek je dodávaný v niekoľkých variantoch; niektorí odvolanie pre tých, ktorí chcú držať pôvodný vzhľad hrdinu Gotham City, iní - milovníkom kreatívne riešenie!

Halloween kostýmy pre mužov, inšpirované Star Wars

halloween kostým originálne žena-suit-star-wars-idee

Návratnosť z filmov Star Wars sága inšpiruje rodičia zoznámiť svoje deti na svet Sithov a Jediov. Či už ste vášnivý trilógii originálu alebo epizód nedávno začatej, máte plné Halloween kostýmy zaujímavé možnosti!

Star Wars Halloween kostýmy pre celú rodinu

halloween kostým pôvodná rodina-star-wars-obleky

Nápady zábavné Halloween vzhľad: animované postavy

halloween kostým originálny Šmolkovia-suit-girl-žena

Zaujať pôvodný vzhľad pre Halloween nevyžaduje nadmerné investície; Niekedy však, originalita kostýmu môže byť vzhľadom k našej túžbe experimentovať! Ste pripravení na maľovanie kožu v neobvyklom náterové farby, ako je modrá alebo oranžová? V tomto prípade, môžete sa obrátiť do seba Šmolinka alebo Marge Simpsonovej!

Originálne Halloween kostým Idea pre ženou Marjorie Simpson

halloween kostým prevlek originál-žena-muž-Simpsonovci

Okrem toho tieto dva štýly nevyžadujú veľa úsilia. Budete potrebovať šaty typický znak (pre Šmolinka biele, zelené, aby Marge Simpsonovej) a niekoľko doplnkov. Myslite na blond či modrej parochňa, biely strop pre Šmolinka a náhrdelník s veľkými červenými korálkami pre Marge Simpsonovej!

Halloween kostým človek lacné a originálne: Pepek námorník

halloween kostým prevlek pôvodnej man-ľahké model

Pokiaľ ide o milovníkov vintage animovaného seriálu, majú teraz možnosť vziať naše idea man Halloween kostým of nie je zložitá: Pepek námorník Pekné hľadanie pre chlapcov, ktorí chcú predviesť svoje svaly, ako Dwayne Johnson, prezývaný The Rock na obrázku vyššie.

Originálne kostým na Halloween: lacné a zábavné kostýmy

originálne a ľahko Halloween prevlek

Zapôsobiť na svoje pôvodné Halloween kostým a domov, nie je potrebné tráviť dni pohrať komplikované šaty ... Ani použitie make-up pre hodín; originálny nápad je často dostačujúce.

Girl Halloween kostým: recyklovať originálne kostýmy, ktoré máte doma

halloween kostým originálne dievča šaty

Pri hľadaní inšpirácie pre vývoj kostým vášho dieťaťa na Halloween, my len zriedka premýšľať o oblečenie, ktoré už zakúpených na iných príležitostiach. A napriek tomu, že väčšina mamičky majú plný, uložené v skrini doma! Tak prečo nie recyklovať taký kostým na 31. októbra?

Jednoduché Halloween kostýmy domáci s niektorými doplnkami

halloween idea dieťa oblek

V mnohých prípadoch, deti sa podieľali na činnosti, ktorá vyzvala na vytvorenie alebo nákup originálneho kostýmu. Narodeninovej párty, hrá organizované v škole, zábavné aktivity v priebehu letných prázdnin ... Toľko príležitosti spojené s prípravou prevlekov pre deti.

Originálne Halloween make-up a ľahko kostýmy pre dievčatá

Originálne kostým halloween make-up

Takže môžeme použiť ako východiskový bod pre úpravu tohto oblečenia pre Halloween party, s niekoľkými malými iba príslušenstvo. Skvelý nápad pre mamičky, ktorí chcú potešiť svoje deti, bez míňať veľa!

Halloween kostým chlapec robiť rýchlo

halloween kostým dieťa lacný

A ak vám bolo povedané, že robiť kostým Halloween pre dieťa nutne nevyžaduje šitie zručnosti? Áno, môžete sa spoľahnúť na oblečenie každý deň, aby byť dokončený s niekoľkými domácimi predmetmi.

Ako sa obliecť na Halloween bez zakúpenia oblek

halloween maškarný ľahko make-up

Ďalšie naozaj vhodným riešením pre dievčatá a chlapcov, ktorí nechcú investovať do originálneho kostýmu: Halloween make-up. V podstate, kaderníctvo a vhodný Halloween make-up bude viac než dosť, aby vám umožnil úplne zmeniť svoj vzhľad.

Make-up a Halloween kostým ľahké robiť doma

halloween jednoduchý kostým prevlek

Sprevádzať váš Halloween make-up a účes oblečenie každý deň. Ale počkajte, počkajte až na jasný obraz. Vyberte si z čiernej a bielej alebo na šatách alebo blúzky imitovanie drží mýtické bohyňu ... na vás nájsť!

Halloween kostým nápad na párty s priateľmi

halloween kostým robot boy
Halloween kostým dieťa: originálne kostýmy a lacné

prevlek dieťa Easy Halloween kostýmy

* Idea podľa Lia Griffith


About the author

admin