Deco jul

Ako vytvoriť šťavnaté dojednania

sukulenty idea deco tabuľky Tri veci, ktoré treba pestovať krásne sukulenty zdravé: pôdy, vody a slnečného svetla. sukulenty, tiež známy ako sukulenty, nie je ťažké entretenit.


Sukulenty sú pôsobivé pre svoje multifunkčnosti a vecí, ktoré môžeme vytvoriť s nimi. S trochou talentu a inšpirácie, môžete sa obrátiť svoje šťavnaté hrnca do umeleckých diel. Napríklad, môžete urobiť niečo naozaj pekného pre svadbu s použitím plátkami dreva, kôry a sukulenty.

Nechajte sa inšpirovať pre brilantné kreácií s sukulenty

sukulenty Kvetináč usporiadanie myšlienok

Nechajte sa inšpirovať k vytvoreniu mini záhrady sukulenty v čírej sklenenej misy. Ustlať sukulentných rastlín na drevo a umiestniť ho do stredu tabuľky pre mimoriadne dovolenku. Kombinovať farby, textúry a materiály, aby sa dosiahol požadovaný účinok. Môžete tiež pridať ďalšie príslušenstvo, ako sú mušle, kamene alebo šišky. Ak chcete niečo trochu zložitejšie, môžete si vytvoriť miniatúrne záhrade zmiešaním toľko druhov, farieb a tvarov, ktoré chcete.

Veľké či malé, tieto rastliny sú krásne a multifunkčné

sukulenty japonské kvetinové umenie nápady

Sukulenty sú veľmi univerzálne a môžete ich použiť pre mnoho rôznych projektov, a dokonca premeniť ich v umení múru. Ďalšie myšlienkou je, aby sa malé korkové pestovateľa pre malé sukulenty a pripevnite s magnetmi v chladničke. Tieto rastliny sú naozaj roztomilé. Sú malé a ľahko umiestniť do malých nádob, ako sú staré hračky, napr. Skvelý nápad, ak máte deti, ktorí vyrástli a nie je v prevádzke ešte.

Vytvorenie tabuľky rastlín - jednoduché!

sukulenty záhrada zavesenie rámu

Riešenie, ak nemáte hrniec

sukulenty aranžovanie kvetín peny

Idea stena dekor čo do činenia s šťavnaté

Magnety na chladničku nažive

Nádherné kvetinové usporiadanie s sukulenty

klietka'oiseaux comme pot pour les succulents

Floristika s lahodnou rôznofarebné,

sukulenty usporiadanie na stolíku

zelená stena koncepcia s lahodnou

Art rastlín na stenu

Kvetinový Japonec kokedama a sukulenty pozastavený

idea'arrangement de plantes grasses sans pot

Zenovej záhrady sú krajšie s sukulenty

Garden of sukulenty

vertikálne sukulentná záhrada

vertikálne sukulentná záhrada

Stena s sukulenty

Stena s sukulenty

Pot ako poklad

Pot ako poklad

Pot je kniha

pot skutočnosť'un livre

Sukulenty usporiadané v jednoduchej nádobe

Sukulenty usporiadané v hrnci Old toy používa ako hrniec vznešené usporiadanie sukulenty krásne prestieranie drobná Centrálne Centrálne bod s sukulentná Počet ukazovateľ zaujímavé tabuľky Poháre na sukulenty škrupinový hrniec šťavnaté Pot romantický formulár pre rastliny drevené hrnca sukulenty Sukulenty v kvetináčoch


About the author

admin