Deco jul

Pre výzdobu Vianoce – DIY vencov

Farebné vianočné veniec DIY

Už nápady na vianočné dekorácie?

Ak už máte predstavu o vianočné dekorácie, ale hľadáte nejaké detaily dokončiť tieto nápady pre kutilov vence vám snáď pomôže.


Je veľmi ľahké vytvoriť atmosféru vo vašej domácnosti pre prázdniny. Ak ste zvedaví, čo si môžete pridať do svojho domova, možno vence sú odpoveďou.

Pre výzdobu Vianoce - snažiť, aby sami originálne girlandy

Vianočné dekorácie farebné veniec DIY

Niektoré z týchto DIY vencov sú vyrobené s veľmi malým úsilím a materiály papier, ihlou a niťou bude stačiť. Iné vyžadujú trochu viac, ale výsledok stojí za to. Koniec koncov, investovať trpezlivosť a fantázia vám prinesie radosť pre nadchádzajúce sviatky. Potom by ste girlandy visieť, pozastaviť alebo dať okolo stromu. Najdôležitejšia vec, ktorú je vaše odhodlanie.

papierové gule veniec DIY červená a biela

Vianočné dekorácie veniec DIY

papierové girlandy

Začneme s radom reťazcov, ktoré vyžadujú jednoduché materiály pre vynikajúce výsledky. Pre vianočný veniec guličiek uvidíte na fotografiách budete potrebovať papier, lano a nožnice. Okrúhly punč vám pomôže robiť si žarty body ľahšie. Ak sa chcete dozvedieť, ako sa pripojiť, pozrite sa Kidspot.

Je to veľmi jednoduché, aby sa vianočné vence, stačí trochu predstavivosti

Vianočné dekorácie krásny veniec DIY

Môžete to urobiť divy s prúžkami papiera. Inšpirovaný priebehu syra Zlodej tento veniec tkaného papierové gule je vyrobená z papiera, stuhy a povrázku.

Ako O Orange môžete vidieť podrobnosti robiť 3-D loptičiek, ktoré vidíte na obrázkoch ďalej.

Paper Snow Fľaše majú svoje čaro. Ale nemusíte všetky rez ručne. Mini sedmokráska papier sneh fľaša je navrhnutá Evita The Green Butterfly. Silný papier, nite a špeciálne punč snehu fľaše, to veniec je prekvapujúce.

Snehové fliaš ideme do čipky papierovej girlandy. Náš ďalší návrh pochádza z Kjerstis cez Lykke Aby sa okúzliť. Ako vidíte, bodec papier znovu použiť, ale tentoraz zmeniť tradičné poňatie papierové girlandy.

Pozvať sneh doma s týmto krásnym bielym vencom

Vianočné dekorácie veniec DIY fľaše

Girlandy inšpirovaný prírodou

Prečo nevyužiť prírodu ako inšpiráciu? Pre hobby veniec budete musieť žľazy maľované s remeselnou farbou. A samozrejme trochu horúcej lepidlo a reťazec a voila. Môžete opustiť tento veniec ako dekoráciu v celom zimnom období. Inštrukcie sú na julep.

Ďalšie veniec môžete robiť s predmetmi, ktoré nájdete vo vašej záhrade je na veniec šišky. Šišky, korálky, farba a dokonca aj pár vecí, a máte krásnu prírodnú veniec. Ďakujem v dvoch odtieňoch ružovej pre myšlienku.

Nádherná a originálny spôsob, sedmokráska čipka papier

Vianočné dekorácie DIY čipkovaný veniec

Naše ďalšie žiadosť veniec perly, trblietavé stuhy a hlavy kolíkov. Najlepšie na tom je, že tento reťazec môže byť umiestnený na veniec v zelenom, ktorý umožní ešte viac magické dekor. Podrobnejšie informácie o Láska Maegan.

Vence vyrobené remeselnej papiernictva

Naša posledná rada vencov je formovaný drobného papierenského tovaru. Garland roztlieskavačky je farebné a ľahko vyrobiteľné. Všetko, čo potrebujete, sú Bambule, ihla a motúz. Kompletný lekciu o Oh So Pretty

Nechajte sa inšpirovať prírodou, aby sa vaše vianočné vence

Vianočná výzdoba DIY veniec žľazy

Budúci veniec je vyrobený zátok a zúžené ako prúžky navlečených vlajky. Musíte polystyrénu gule, stuha, ihly, nite a nožnice. Pozrite sa Funkytime o tom, ako to urobiť.

S výskytom dychového mäty, twisted veniec z nás robí chcú jesť. Budete sa diviť, jednoduchosťou takže to guirlande- to jednoducho trvá trochu šitie a to je všetko. Purl Bee boli s cieľom zistiť, ako na to.

veľmi originálny charakter Garland

Vianočné dekorácie jablká veniec DIY

Svetlá Christmas- sa to robí. Regalo sa to robí dobre. Dekor Noel- tu je kreatívny. Svetelný reťaz je vyrobený DIY LED svetlá, pretože sa zahrievajú oveľa menej. A to je veľmi dôležité, ak dáme ich na stuhe kytice. Nedovoľte, aby tento veniec na príliš dlho, ako hovoríme na DIY Studio.

Elegantný veniec, ktorý môže byť umiestnený aj na jedľa

Vianočné dekorácie veniec DIY korálky

Budeme uzavrieť s klenot medzi našimi girlandami. Garland zrkadlo a svetlo aplikácie biela vyrábajú hliníkovou tyčou, vencom zrkadlo, a samozrejme bieleho svetla. Všetko o natáčaní tohto majstrovského nájdete na Terapia bytu, ktorý vysvetľuje, ako to geniálna myšlienka stáva umelecké inštalácie na prázdniny.

Tento ľahký reťazec je umelecký veľdielo

Vianočný veniec DIY dekoratívne hliníkové

LED dióda svieti, farebné stuhy a váš veniec je pripravený Deco vianočné svetlá reťazec DIY

Deco Vianočné pečivo veniec DIY

Vianočné dekorácie veniec DIY pomste

Deco vianočný veniec kutilské vlajkyDeco Vianočné tvorivé DIY


About the author

admin