Deco jul

14 nápadov pre špeciálne Valentine Deco sviečky

svietniky DIY

Sviečky sú príjemné pre každú príležitosť, ale na Valentína je povinná. Existuje snáď lepší spôsob, ako vytvoriť romantickú atmosféru doma? ozdobné sviečky Valentína, je atmosféra intímnejší, viac v teple a útulne.


Za romantickú večeru, že svetlo stimuluje vášne. Otázkou je vybrať sviečky, svietniky a všetky dekor okolo. Po prvé, neváhajte dať plnú všade. Malé, veľké a obzvlášť ružovej farby e červená. Ak chcete pridať ďalšie dotyk farby, mäkké žlté, fialové a zelené pastelové zmes dobre s ružovou a červenou. Môžete si vytvoriť originálne skladby s niekoľkými sviečky v rohu svojej obývačky. Napríklad môžete vytvoriť niečo krásneho s jednoduchými malými čajových sviečok. Vezmite krásny priehľadný obal, zalejeme vodou a plavák z červených ruží. Dáte malé sviečky zapálené a máte nádherný dekor sviečky. Pre sofistikovanejšie sviečky, vybrať tie impozantný lustre a miesto v kruhoch v tabuľke, dáva na jednej strane retro chic. Sviečky stredná farba a veľkosť bude ešte krajší, s DIY Deco. Môžete zdobia malé girlánd, guličky, alebo jednoducho šaty z farebného papiera. Nakoniec ozdobíme sviečkami, ako vaše koruna Valentine si môžete dať na stôl. Vo všetkých prípadoch, sviečky na Valentína nie je nikdy príliš veľa. Pozrite sa na tieto fotky a nechajte sa inšpirovať pre svoj ozdobné sviečky.

Kompozícia s originálnymi sviečkami

Valentine sviečka s perlami

Dekoratívne sviečky inšpirácia Valentinesviečka Valentine okvetné lístky ruží

Jednoduché a krásne kompozície pre romantickú večeruSviečky dekoračné Valentína večeraMalé veľmi romantické sviečkyValentine sviečky v svietnikov pletenéPohár vody, kvety a sviečkysviečky Valentine dekorácieSviečky zdobené papierSviečky Valentín dizajnuhoriace srdcesviečky Valentine tvare srdcaSviečka dekorácie pre milovníkov

sviečky romantická ValentineLepenky kontajnera a ružové

Deco dizajn Valentine sviečkyVeľmi originálny nápad

Sviečky dekoračné Valentine

Dekoratívne sviečky Valentine sviečky pekný

Sviečky dekoračné Valentine DIY


About the author

admin