Deco jul

Vonkajšia Halloween dekorácie – 90 Úžasné nápady

dekorácie, halloween, tekvica-myšlienka-von

Halloween dekorácie

Nižšie nájdete jednoduché nápady zdobenie, že by ste mohli ľahko urobiť sami.

Zaujímavý Halloween dekorácie

ozdobiť-mimo-Halloween tekvica idea

Dekoratívne plot s tekvica

dekorácie-halloween-plot-diy

Ozdobte vonku s tekvicou

Tekvica je symbol Halloweenu. Prázdne tekvica nie je zložité, stačí niektoré základné nástroje: nôž, píla, lyžicu. Začneme tým, že odrezanie viečka a vyprázdňovanie môže začať! Čistiť drť a položil ho vedľa dverí. Môžete použiť neskôr, aby sa riad: zamatová, koláče, torty atď.

Je dôležité, aby sa odstránili všetko mäso, semeno, vlákno. Akonáhle sa vyprázdni, radíme nechať zaschnúť po dobu najmenej niekoľko hodín alebo cez noc. Týmto spôsobom sa rozkladá pomalšie. Po zdobenie môže začať! Nechajte svoje fantáziu a ozdobte si vlastnú talk individuálne.

Usmievavá tekvica dekorácie, halloween, tekvica-deco-kutilstvo

Tekvica je tiež symbolom príchodu jesene. To je okamžite spojené s zamatovo tekvice so smotanou a bylinkami ... Prázdna môžete ozdobiť a vytvoriť pokrm naraz. Celá rodina bude šťastný!

Halloween dekorácie nápad s prázdnou tekvica
dekorácie-Halloween tekvica-nápady-vonkajšie

dekorácie, halloween, tekvica, mimo-idee

zaujímavé tvary vyrobené z tekvicetekvica deco tvary zaujímaváTekvica s malými tekvica Tekvica dekorácie vyprázdniť

Takže jeho Halloween zdobenia sám

Tekvica plnený ...? To je ale divná predstava výzdoba! Halloween dekorácie zaujímavé schodyDeco myšlienka plot s tekvicaTekvica dekorácie plot

Vytvoriť duchmi na výzdobu svoju záhradu

Vytvorenie duchovia vyzdobiť svoj zovňajšok je naozaj jednoduché. Všetko, čo potrebujete, je starý biely list, cítil, lano a lopta. Najprv nakreslite oči a ústa. V tomto kroku môžete použiť naozaj akékoľvek metódy farbenia: markery, farby atď. Potom nafúknuť svoj loptu a zaistite ho povrazom. Pre Vašu "duch" vo vzduchu, je nutné, aby ste nafukovať héliom. A tu, voila!

Tip: biely list je tiež ideálny pre tvorbu duchov kostým jednoduché a cenovo dostupné.

deco Halloween vonkajšie hriadeľa

Prečo je Halloween party?

Pravdepodobne ste počuli, že Halloween party je pohanský oslava keltského na základni. Ako to, že prišla do Francúzska? No, vďaka Angličanov! Bol to Íri, ktorí boli prví, kto zaviedol tento festival v Spojených štátoch. A ako viete, existuje veľa ľudí írskeho pôvodu, ktorí žili a stále žijú v Británii. A napokon, je to len verzia, ktorá vysvetľuje vznik Halloween vo Francúzsku. V posledných rokoch sa tento festival je stále tu oslavovaný. My v Designmag, predpokladá sa, že bez ohľadu na jej pôvod, každú príležitosť pre zábavu a zmeniť jej výzdobu stojí za to! Teraz objavovať zvyšok našich Halloween dekorácie nápady obrázkov:

Tekvica vyprázdnil Decotekvica originálne tvaryIdea prepláchne tekvicatekvica vyprázdnil deco zaujímavéDeco s farebnými tekvicarôznofarebné deco citrouilesMock cintorín na Halloweendeco Halloween Tekvica destilátyzaujímavé dekorácie s tekvicoudeco suspenduje tekvicaTekvica vyprázdniť veľmi originálneVyčerpané zaujímavé deco tekvicaHalloween dekorácie s Strašácideco prezlečený epouventailsexteriér bytové dekoráciedeco schodisko halloween tekvicaVonkajšie schodisko Deco ideadeco Halloween vonkajšie schodiskovonkajšie dekorácie s pestrými tekvicadeco vonkajšie tekvicaIdea originálne dekorácie pre oknádeco exteriér okno HalloweenHalloween dekorácie pre záhraduhalloween deco letná záhradkagaráže dekorácie nápad a schodyoutdoor halloween deco domHalloween zaujímavé originálne dekoráciehalloween originálne outdoor decoDeco schodisko s tekvicoudeco tekvica vyčerpalaStrašiak zaujímavé pre Halloweendeco halloween strašiakMyšlienka strašiakov v záhradeTekvica dekorácie épouventailshalloween deco schodisko dverehalloween deco exteriér záhradadeco halloween falošné duchmideco halloween zaujímavédeco zaujímavé záhrada stromdeco zaujímavé tekvicadeco zaujímavé záhradné tekvicadeco falošné zaujímavé záhradné hrobdeco zaujímavú halloween záhradadeko záhradné Minds tekvicafalse deco záhradné hrobdeco záhrada halloween tekvicadeco záhradné falošné halloween cimtieredeco záhrada halloween ideadeco záhrada halloween zaujímavédeco záhradné nemŕtvy halloweendeco záhradné prezlečený sceletsdeco záhradné scelets zaujímavéPôvodný halloween decodeco dvere halloween duchoviaHalloween duchovia záhradné dekoráciehalloween dekorácie zaujímavých mozgyzáhradné dekorácie halloween tekvicaoriginálne dekorácie garden partyExterná tabuľka deco záhradnédeco stolný Halloween svetlé tekvicahalloween deco verandadeco záhrada halloween ElementsPôvodný tvary vyprázdnil tekvicatekvica veniecHalloween svetla veniechalloween deco schodisko ideadeco halloween nemŕtvy ideahalloween deco originálny nápadzaujímavý nápad épouventails
About the author

admin