záhradné

Kaktusy a sukulenty vonkajšie záhradné pre jednoduché zdobenie

sukulenty malé deco exteriér záhrada

Kaktus, tiež známy ako "kaktusy", patrí do skupiny sukulentných sukulenty alebo vonku. Sú jednoduché na údržbu a spojiť veľmi dobre s minimalistickým, modernom štýle a suchými záhrad a skaliek.


Stručne povedané, tieto rastliny sú priatelia s mnohými typmi vonkajšej výzdobu preferovaných majitelia moderných domov! Vlastniť kúzlo veľmi Najmä tento typ zariadení je teraz široko používaný vo vonkajšom terénne úpravy. Medzi ďalšie najčastejšie využitie vonkajších sukulenty, tam je vytvorenie obrubníkov a príjazdové cesty, dosiahnutie dekoratívne kompozície a mini záhrady. Tu sú naše predstavy o tom, ako vyzdobiť svoju záhradu s týmito rastlinami.

Kaktusy a sukulenty vonku: dobrý plán pre bezúdržbovým záhrade

Sukulenty Mimo veľkou záhradou kaktusov

V záhradách s sukulentných rastlín a vonkajším tuku a zvlášť druhov čeľade kaktusu, ktoré nie sú vyhradené len pre veľmi horúcom podnebí, ale aj pri miernych teplotách regiónoch. Ak žijete v chladnom klímy všeobecne priestoru, môžete vždy vytvoriť záhradu s kaktusmi pre interiér.

Kaktusu, šťavnaté a mimo sukulenty: prečo sú prispôsobené pre ľahké záhrady?

kaktus záhradné skalničky

Kaktusy sú veľmi jednoduchá na pestovanie. To je vzhľadom na vývoj tejto skupiny rastlín v histórii. Rozšírená v pomerne suchých oblastiach, ktoré boli prispôsobené pre uloženie dostatočné množstvo vody, aby prežili vo svojej lístie. Samozrejme, že to neznamená, že tieto rastliny nepotrebujú zalievanie vôbec; to je dokonca nutné počas obdobia vývoja.

Kaktusy sú nenáročné na údržbu a veľmi prevláda v moderných záhradách

CACTEES vonkajšie záhradné rastliny

Avšak, oni sú jednoduchšie na údržbu, pretože zavlažovanie by nemali byť tak časté ako u iných rastlinných druhov. To znamená, že môžete použiť na vytvorenie krásnu krajinu vonku bez väčšej námahy!

Podobnosti kaktusy a sukulenty, a ďalšie externé sukulenty

záhradné sukulenty mimo CACTEES

Ako lahodné a mimo sukulenty, kaktusy historicky prispôsobený k životu v piesočnatých a kamenistých pôdach. To je to, čo robí to vynikajúcou voľbou pre zdobenie suchú záhradu. Ak sa vám páči myšlienka vybudovania údržby záhrady, ale japonské alebo Zen dizajn nemusí nutne ťa zviesť, a tak vsadil na kaktusu meniť krajinu vaše vonku!

Kaktusy darí v suchých záhrad a skaliek

CACTEES sukulenty záhrada údržbu

Terénne úpravy záhrady krajinárstva s okruhliakmi a mimo sukulentov

šťavnaté sukulenty d'exterieur cactus

Tu je malá vstupná záhrada ktorých majitelia sa podarilo koexistovať dva rôzne štýly. Zisťujeme, že za prvé zo skalky s kaktusmi rozšírené v niektorých oblastiach Severnej a Južnej Amerike; Na druhej strane, tam je tiež poznamenal, že vonkajšie Zen typické pre Áziu. Malý priestor mimo biť jeho Eklekticizmus!

Ako usporiadať vonkajšie dekorácie s kaktusmi?

Rozloženie mojej kaktus záhradné rastliny

Dosiahnutie záhrada s kaktusmi zvyčajne trvá dva smery. Jeden z nich, elegantný a jednoduchý, so zameraním na niekoľko pretekov pre chov zvyšok vonkajšie výzdobou vyčistené rastlinných druhov.

Kvetinové sukulentov, mimo sukulenty a kaktusy

CACTEES rozvrhnutie nápad Exteriér záhradný park

Druhý po opačný prístup a využíva niekoľko typov kaktusu (alebo kombinácia s inými sukulenty alebo tuk) vytvoriť rôznofarebné dekorácie. Niektoré z týchto sád zapôsobil tiež zvedavé tvarov a veľkostí rastlinných druhov.

Idea dekoratívne malý priestor s kaktusmi, sukulenty, sukulentné

kaktus záhradný domček exteriér vchod

Mini záhrade pred domom dizajnom nadväzuje na druhý prístup zostavením malom priestore niekoľko druhov kaktusov a sukulentov mimo rôznych výškach. Niektoré vyzerajú takmer totemy, ktoré chránia vstup do rezidencie!

Ako pestovať a udržiavať jeho vonkajšie kaktusy: niekoľko jednoduchých tipov na pamäti

sukulenty kaktusy vonku modernej záhrade

Aby bolo možné využiť záhradu s kaktusmi v dobrom stave, starostlivo vyberať umiestnenie vašich rastlín. Musí mať prístup k bohatým svetlu a dobrú drenáž, prejdite kľúčový pre vývoj vášho kaktus!

odvodňovanie pôdy je kľúčová pre záhrady s kaktusmi

záhradné rastliny deco hranice

Tak dobrý nápad, aby rastliny na šikmú oblastí vašej záhrady, ktoré sú presne prispôsobené poskytnutie takého odvodnenie. Pre viac zaujímavý efekt, sprevádzať šťavnaté tuku a moderné osvetľovacie zariadenie. Dáte tak stojí za ich siluety v noci!

Žiadne miesto pre vonkajšie záhrady? Vyberte zelenú stenu s kaktusmi!

Rastliny CACTEES vertikálne záhrady mimo rozvrhnutie

Šťavnaté a kaktusy nemajú hlboké korene. Preto tieto rastliny koexistujú dobre s inými druhmi vysadené v blízkosti a sú tiež vhodné pre vytváranie zelených striech, zelené steny a vertikálne záhrady vonku.

Záhradné cesta a hrana s kaktusmi a kamene *

sukulenty idea vonkajšia hrana záhrade

Je to trochu z rovnakého dôvodu, že tento druh rastlín je prirodzenou voľbou pre záhradné hranice dekorácie. V závislosti na veľkosti hraníc a ich tvary, kaktusy v nich samotných alebo v podniku a ďalších šťavnaté sukulenty, ako je na obrázku nižšie.

Vytvorenie záhrady hranice s vonkajšími sukulenty a kaktusy

Rozvrhnutie zelená kaktus záhrada vonku

Okrem cesty a záhradné hranice zdobené tieto rastliny sú veľmi ľahko sa udržiava. A je to tak správne, pretože priestor okolo kaktusov je zvyčajne naplnený okruhliaky alebo štrk. S touto estetickú a chytré externý doplnok, musíme sa starať o burine. Tie sú automaticky zabrániť rastu!

Zdobia záhradný bránku s kaktusmi

kaktus mimo amenager záhrada

Dávate prednosť najpôsobivejšie veľkosti kaktusu? V tom prípade, prečo nie použiť na dekoráciu vstup vašej záhrade alebo brány príjazdovej ceste z toho? Ukladať ich na oboch stranách vašej brány a zapôsobiť na svojich priateľov a svojim návštevníkom!

Harmonizácia farby vo svojej záhrade s vonkajším sukulenty

sukulenty mimo deco záhradné cactee

Tento druh sukulenty má zeleň a kvety v rôznych odtieňoch, ako sú žlté, červené, fialové, ružové a oranžové. Toto množstvo farieb je nemožno podceňovať, pretože ponúka mnoho zaujímavých možností, ako skombinovať farby vo vašej záhrade! Rastliny odtiene sú ešte pôsobivejšie, keď v kombinácii s kameňom alebo okruhliakmi v neutrálnych tónoch.

vonkajšia záhradka s kaktusmi a detailné predstavu o farebnom YLC

kaktus rastliny deco exteriér záhrada

Obraz hore je dobrým príkladom tohto nápadu: ukazuje farebné záhrada, ktorá je veľmi ľahko sa udržiava. Zdobené mastných a sukulentných rastlín, ale tiež oplýva materiálu trendu okamihu. Z nich kamene, betónové dlaždice a trendy plantážnici Corten ocele.

Vyvinúť malú suchú záhradu s kaktusmi ...

malá záhrada CACTEES sukulentná

... a vybrať najlepšie prírodné doplnky na výzdobu

minimalistické záhradná rastlina kaktus

záhradky a tie domáce vstupu sú zase veľmi žiaduce oblasti pre rozvoj suché záhrady s kaktusy a sukulenty okrem iného veľkosti. Ozdobiť tieto priestory by používal nutkanie kamene, kríky a kúsky naplaveného dreva.

Použite vonkajšie osvetlenie, aby predviedli svoju záhradu s kaktusmi

Mimo sukulentná kaktus záhradné štrkovne

Pri správnej vonkajšie osvetlenie vašej záhrady s kaktusy a sukulenty vonku nebude nepovšimnutá v noci! Takže umiestniť svetla v blízkosti veľké veľkosti rastlín a kameňov v kuriózne forme. A majú moderné vonkajší priestor a plný štýlu.

jadodávané Deco terasu a jednoduchá údržba zelene

rastlina'extérieur entretien cactus

Kaktusy tiež úspešne sa zdobia priestor okolo terasou a záhradou, a poskytuje tak jednej vonkajšej zeleň zachovať.

sukulenty vonkajšie pot de fleur-CACTEES-sukulentná

Okrem toho je inštalovaný v krajine, tieto terasa Deco rastliny môžu byť pestované v črepníkoch. Vyberte terakotových kvetináčoch alebo keramických štýlový efekt a typickú výzdobu z juhu.

Uvedomte si, kvetinové s kaktusy a sukulenty

sukulenty vonkajšom prostredí-kvetinovo-deco

Vzhľadom na ich plytkých koreňov a nízkymi nárokmi na vodu, sukulenty sú ideálne rastliny pre výrobu kvetinovú výzdobu. Ich odvážny a farebné lístie nám pomáha predstaviť pozoruhodné opatrenia. Aj napriek ich koreňového systému, šťavnaté hromadia viac za hojnosť ohromujúci farby!

sukulenty mimo šťavnaté-CACTEES-kompozícia-Floral Všetky vonkajšie sukulenty nemajú kvitnúť. Ale niektorí to urobiť, aby nás podrobil k svojej plnej farebnej sviežosti. Ružová, žltá a jasne červené ... pekná rad nuáns vziať do úvahy pri plánovaní aranžmá!

Aranžovanie kvetov miska pre mini záhrada s vonkajším sukulenty

sukulenty vonkajšie miska záhrada-sec-deco-table

A potom von z sukulenty tiež adaptovať do malých nádob a terárií. Skombinujte je s viac do misy alebo iného podobného prepravného kontajnera. Dávajte pozor, aby ste si vybrať typ pôdy, ktorá uľahčuje odvodnenie a štrk. Použitie tohto krásne kompozície pre zdobenie váš konferenčný stolík alebo inú oblasť vášho palubu!

Mini záhrada sa sukulenty pre vonkajšie záhradného nábytku Deco

sukulenty vonkajšie mini záhradné terárium

Kompozícia s vonkajšími sukulenty a šťavnaté

sukulenty vonkajšie záhradné kamene

Dry Garden Idea s kaktus v zelenej a žltej

CACTEES záhradné sukulenty mimo

* Design by Bianchi dizajn


About the author

admin