záhradné

Pomocou bambusu vo vonkajšom dekorácie

bambus kvetináč záhradná terasa múr

bambus Je ideálne, ak ste sa rozhodli, aby vašu záhradu alebo terasu s rastlinným vizuálne bariéry. Existuje niekoľko aspektov, aby zvážila získať dobré výsledky v krátkodobom ako aj v dlhodobom horizonte.


Ak hľadáte pre rastlinu, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu, rýchly rast a nevšedný estetický dopad, bambus je to, čo budete potrebovať! Pozrime sa, aké sú charakteristiky tejto rastliny, a ako čo najlepšie využiť pre harmonické krajiny.

harmonický rozvoj bambusu

bambusové vonkajšie oplotenie záhradnej rozvrhnutie

Vytvorenie živého plotu môže slúžiť ako vizuálne bariéry v porovnaní s potenciálne vis-a-vis, vytvárať vlastný priestor mimo dohľadu okoloidúcich, ale často jeho úlohou bude skrývať nevzhľadné prvky krajiny, rovnako ako stena zlé povrchovej úpravy, zber non-pochovaný nádrží dažďovej vody, alebo skríň klimatizačného. Okrem zakryť tieto z pohľadu, dostanete rastlín zloženie najkrajšie efekt, ktorý môže dokonca premeniť štýlové ohniská a sídliaca v dokonale s vonkajším prostredím.

maskovanie steny

bambusové ploty moderné vonkajšia záhradka

Jednou z výhod tohto druhu zaistenia je, že len málo rastliny sú schopné poskytnúť elegantné a vizuálne ochranu, a navyše tiež vyžaduje minimálne horizontálne podlahovú plochu. Okrem toho je možné zasadiť živý plot nielen krajinu, ale aj v nádobách rôznych veľkostí; V skutočnosti je celá rada druhov bambusu umožňuje jeho použitie vo všetkých typoch záhrad alebo terás, väčších na menšie. Jeho vzhľad tiež sa líši v závislosti od druhu vybranej, umožňuje širokú škálu farieb, veľkostí a vývoj rastliny.

pre modulárne plot

Bamboo rastlina separácia miestnosť terasa

V závislosti na odrode, môžete získať malý kávu a diskrétny plot, alebo posilniť za impozantný rastlín stene pri jeho vrchole, a včas a za naozaj fascinujúce estetický dopad. Ďalšou veľkou výhodou tohto zázračného zariadenia je jeho evergreen, ktorý zaručuje jarné nádych zelene po celý rok. A jeho kompaktný a homogénny rast zaručuje estetickú kontinuitu, pretože to je odolný voči obom rizikám klímy, ako sú choroby, ktoré niekedy môžu poškodiť oblastne vyzerá ako živý plot rastlina.

rastlina stena

bambus letná záhradka deco

Invazívnosť bambusu sa môže zdať mätúce, keď s ohľadom na začlenenie do vonkajšej dekoráciu, ale výberom dobrý škálu a použitie niekoľko základných pravidiel, ktoré vyplývajú zo zdravého rozumu v jeho vývoji, existujú nie sa báť. To je druh trávy, ktorá sa šíri prostredníctvom rozvoja svojich odnože, ktorý točí v podzemí a ktoré vznikajúce nové výhonky.

Obrie druhov tráv

podzemky plazivej rastliny dospelých

Pokiaľ ide o vývoj nadzemné časti rastliny, dobrou správou je, že to trvá len ročné veľkosti, ktoré možno vykonať, keď sa nové výhonky dokončili svoj rast, než sa objavia prvé listy , Túto veľkosť možno vykonávať ako na výšku rastliny, a na bokoch, aby v súlade s prenikaním si vyberiete.

údržba tradičné živý plot

RAM veľkosti hedge

Pre zaistenie malých rozmerov, je vhodné zvoliť odroda, ktorá rastie v zhluky, na zhlukovanie bambusy, nie je kreslenie a zvlášť vhodný pre použitie v interiéri, na balkón alebo terasa; zahŕňať multiplexové Bambusa. Ak chcete, dekoratívny efekt, ktorý nie je prekrývajúce použiť odrody priemerných rozmerov, ako je čierny bambus (Phyllostachys nigra) alebo zlaté bambus (Phyllostachys Aurea), ktoré sú pomaly rastúce a efektné sfarbenie strnisko a zeleň ,

Masívne čierny bambus

Black Variť Phyllostachys nigra

Na váhe kultivačné misky alebo do záhrady, trpaslík bambus je voľba jednoduchosti, spýtajte odvodnenie realizovať a substrátom, ktorý najlepšie vyhovuje. Ak chcete vytvoriť bahno plot, ktorý je prekážkou, nezabudnite, že môžete obmedziť vertikálny rast znížením vrcholy a opustenie nižšia výhonky. Pamätať v tomto prípade obmedziť korene pomocou dostatočne silný anti-podzemok bariéru, ktorá bude pochovaný asi 3 metre, s niekoľkými centimetrov povrchovej starostlivosti, môžete skryť štrkový podklad pridanie zen dotyk do vášho plota. Alebo vykopať priekopu 50 cm hlboké, že budete udržiavať raz za rok vyrezaním odnože, ktoré sa objavia. Pozrite sa na našu fotogalériu.

vonkajšie výzdoba so zelenými rastlinami

zeleniny carving umývadlo

prírodná zelená stena

Hustota bambusové výhonky

skryť tehlové múry

rastlina stena

maskovanie stena s črepníkových rastlín

tlačí bambusové zásobník

Deco Zen záhrada

bambus dekoratívny rámček

kopanie malý priekopa na kontrolu nadmerné proliferáciu

priekopa anti-invazívnej udržiavať ročne

urban sculpture

verejný park pozemkov

garantované estetický dopad

bamboo texture partition

Pevné obmedzená malým priekopy a dobre riadené

bambus obmedzené lokálne

meditatívne lesné

tlačenie bambusové lesy

rastlina tradične posvätný

bambusové zdobenie chrám záhrada

ľahká údržba

dekoratívne bambus záhrada

drevo pokoj

Bamboo Cesta navíjanie

old bamboo

spontánna háj Asia

nepriehľadný zelený porast

dekoračné záhradníctvo Kultúra

predajne strnisko

krajiny vizuálny dopad element

bambusové schodisko

background Lesné záhrada

bambus lesné rastliny Hotel Fort Santiago Manille

svetelný dizajn záhrady

botanická záhrada Bogor, Java

záhrada harmonického dizajnu

Tradičná japonská záhrada

suché záhradné fontány západka

urban design záhrady

Záhrada Yangzhou Čína

záhrada Zen chrám

zeleň svetlo hry

parku rybníček

elegantný pevný

High bamboo pevný

masívne lesný harmónia

masívny pot pestované

Rôzne P. edulis farbenie-Moso

krycie pôdne vojne palety textúry

lounge tienisté záhrade

sculputre krajina Stonescape Kengo Kuma

Tradičné japonský chrám

terasa osvetlená konštrukcia

stopky s názvom steblá

druh varieteété of cespuleux

Elegantný patio nábytok

čínska architektúra

dekoračné partitioning podnos

Kameň zásobník dizajnu

Klasická lavička bin

ulička layout dizajn

integrované prírodné exteriérový nábytok


About the author

admin