záhradné

skladovanie DIY záhradné náradie 40 chytré riešenia

DIY skladovanie záhradné náradie, DIY modelu idee

Mnoho záhradnícke nadšenci radi, aby sa ich vlastné nábytok a úložný priestor pre nástroje, ktoré potrebujú vo svojom koníčku. Dlho pozeralo ako lacná riešenie, záhradné náradie DIY skladovanie je prednostné dnes tí, ktorí majú radi poupraviť a snov nábytok a šikovný a prispôsobiť ich skladovanie záhrady.


Uskutočnenie záhradné náradie DIY uchovávanie

je najbezpečnejší spôsob, ako si nábytok a praktické a vhodné doplnky do vonkajšieho priestoru. A to vďaka mnohým nápadov k dispozícii v našej galérii, budete určite nájsť spôsob, ako prispôsobiť svoj úložný priestor, alebo dať nový život do starého nábytku. Takže mnoho dobrých dôvodov, prečo vyskúšať jeden z našich projektov DIY skladovanie záhradné náradie!

Malé projekty DIY skladovanie náradia záhrada plná účinnosť

Máme veľké zelené plochy alebo mini balkón záhradu, vždy je potrebné malé nástroje pre prácu kvetináče a plantážnici. Teraz, ďalšie záhradné náradie sú menšie, môžu byť stratená a my potrebujeme predstavu o praktické skladovanie! Takže niektoré kreatívne spôsoby, ako usporiadať všetky tie malé objekty a mať ich vždy po ruke.

Záhradnícke náradie pre skladovanie, ako koša a sáčky

DIY-tool storage Zahrádka vak tkanina

Recyklovať vak, ktorý už používate, a premeniť ju na praktické usporiadateľa pre záhradné náradie. K tomu, látkové vrecká urobiť na vonkajšej strane vrecka. Budú použité pre uloženie všetkých drobných predmetov, ktoré potrebujete k práci vaše rastliny.

DIY skladovanie záhradné náradie-do-it-yourself

Prispôsobiť starú káru za DIY skladovanie záhradného náradia jednoduché prenášanie! Postaviť skladovacie tkaninu s niektorými malými vreckami a sloty pre vaše prístroje. Povoliť látkové väzby na väčších prístrojov. To vám dá praktický kontajner, ktorý bude dosť nosiť kvety a ovocie, ako aj nástroje, ktoré používate najčastejšie vo vašej záhrade!

Raňajky storage nástroj-a-záhradné-making-seba-kutilstvo

Tu je ďalšia podobná myšlienka: prerobiť starý vedierko v DIY skladovanie záhradné náradie. Tieto kroky sú podobné tým, ktoré boli popísané vyššie. Začnite tým, že textilný koža na vedra. Potom pridajte vrecká pre rukavice, nožnice, vidlička a pazúr kvetín, murárskou lyžicou, zapustí korene ...

Záhradnícke náradie-storage-idea-a-do-it-yourself

Rukávy staré džínsy vám bude slúžiť rovnako dobre pre projekt tohto druhu. Fix je okolo tesnenia alebo malé koša a naplniť je vaše záhradnícke náradie!

Naše navrhol, drobný nábytok DIY úložisko pre záhradné náradie vonku

hobby náradie skladovacie boxy-small-záhradné náradie

Po týchto projektov, ktoré nám umožnia vykonávať naše malé nástroje okolo nájdete niektoré návrhy výrobu drobný nábytok pre vonkajšie použitie. Sú užitočné, pretože nám dáva možnosť, aby naše rukavice, šnúrka, kvetináč a sejacie stroje v blízkosti areálu záhrady. Tak sa vyhnete pohybujúce sa vo vnútri domu, garáže alebo kôlni.

drobné skladovanie prístroja-záhradnícke-sa-ako-it-yourself

Naozaj pohodlný spôsob, ako usporiadať drobné záhradné náradie, je umiestniť ich v bývalej poštovej schránky. Výhodou tohto postupu je, že môžete nainštalovať ho kamkoľvek budete chcieť v kozmickom priestore. Nohách, bude to zaberajú veľmi málo miesta. A okrem toho si môžete ozdobiť ako sa vám páči!

Nábytok-storage paleta-of-drevo-pipe-zalievanie-záhradníctve

Potrebujete predstavu o tom, záhradné náradie DIY úložisko pre záhradné hadice? Skúste umiestniť ho vo vnútri drevené kvetináče s dverami. Týmto spôsobom zostane skrytý, keď sa nepoužíva.

nábytok pre úschovu-nástroje-záhradnícke-vonku

Otočiť starú drevenú skrinku výhodná pre uskladnenie záhradného náradia, ktoré používate najčastejšie. Nájsť to má výhodnú polohu, najlepšie v blízkosti miesta, kde sú vaše kvety alebo zeleninovej záhrade.

DIY skladovanie záhradné náradie palety mimo-deco

Vedeli ste, že môžete urobiť veľa rôznych vonkajšieho nábytku na drevených paletách? Vyššie, príklad pre uskladnenie záhradného náradia v tomto type materiálu. Je potrebné vykonať pomocou dvoch lopatiek pripojených k stene a tiež podporované dvoma lanami na bokoch. Paleta je umiestnená vertikálne a police vo vodorovnej polohe malý praktický pracovnej dosky.

Ešte viac praktický malý sklad záhrada a priestorovo nenáročný

skladovanie náradia Záhradnícke-outdoor-nábytok, drevené svorka

Malý vonkajší nábytok, ktorý je sám o sebe môže zahŕňať niekoľko rôznych funkcií. To je jedna z veľkých výhod záhradného náradia DIY skladovanie v porovnaní s sklad nábytku kúpil. Takže DIY nábytok môže mať niekoľko častí. A, ukladanie stred bude určený pre záhradnícke náradie. Ďalšie, spodné a bočné dom sa záhradné náradie (krhly a hadice). Konečne, ďalšia časť, vyrobený zo skla, bude slúžiť ako mini skleníka!

DIY skladovanie záhradné náradie Bezpečnostné paliet dreva Idee

Ďalšou výhodou záhradné úložných jednotiek do seba, je skutočnosť, že jeden môže slobodne vybrať svoj materiál a farby. A v prípade, že je materiál voľby pre vonkajšie projekty, sú drevené palety. Lacný a univerzálne, sú ľahko transformovaná do skriňového nábytku dokonale vhodné pre skladovanie všetkých druhov záhradného náradia.

DIY skladovanie záhradné náradie bench-bezpečnostné skrinka

A opäť, to je zatiaľ im priradiť ďalšie funkcie. Takže si môžete vytvoriť DIY skladovanie záhradného náradia v tvare kufri, ktorý slúži aj ako lavicu. Dobrý nápad pre vonkajšie malom priestore!

storage Zahrádka paleta-of-drevo-seed-ovocná

Často hovoríme o rôznych pre uskladnenie záhradného náradia. Ale pravdou je, že naše záhrady hemží predmety, ktoré by chceli usporiadať. To je prípad semená, cibuľa, ovocia a zeleniny. Krehké, keď sú vystavené vlhkosti, je treba dobre prevzdušnené ukladanie trvať dlhšie. Paleta jednotka v pravom hornom snímky je to, čo budete potrebovať!

Skladovanie-pipe-of-zalievanie záhrady-vonkajšie-Idee

Hadica je nevyhnutná pre dobre udržiavanej záhrade. Ale, bohužiaľ, to zaberá veľa miesta, keď sa nepoužíva. Ak chcete uložiť v blízkosti zdroj vody, zvážte inštaláciu malú podporu spoločne, rovnako ako na obrázku vyššie.

DIY skladovanie záhradného náradia a zalievanie stôl k sebe samému

záhradné náradie idee-nábytok pre úschovu

Čo vášnivý záhradník nesníva o profesionálne zalievanie tabuľky? Namiesto toho, utrácať peniaze za takú skriňu, pozrite sa do tejto sekcie. Budú vám nápady pre výrobu tohto typu nábytku písací stôl a úložný priestor pre záhradné náradie.

stand-in palety sklad náradia Záhradný-Idee

Opäť platí, že sa obrátime k myšlienkam palety dreveného nábytku. V skutočnosti, niektoré palety postačí k dosiahnutiu zalievanie tabuľku s otvoreným úložným priestorom pre vaše náradie a kvetináčov. A ak chcete presunúť svoj záhradný nábytok, inštalovať kolesá na nohách!

majstrovanie-storage-outdoor-záhradné nábytek-

Máte starý kus nábytku bufetu vo svojej garáži? Dostať von to vonku a Relookez jeho prednej do zalievacia lavičke pre vašu záhradu! Ušetríte peniaze a zarobiť viac zásuviek pre usporiadanie záhradnícke náradie.

Nábytok-storage nástroje záhradníctvo formou recup

Vzhľadom k svojmu tvaru, zalievanie tabuľka je ideálny pre akúkoľvek prácu na záhrade. Je to tiež kus nábytku, ktorý nám môže pomôcť lepšie organizovať nástroje a kvetináče rôznych veľkostí. Najviditeľnejšie spôsob, ako pultoch by sa poskytovať viac pre váš stôl.

DIY skladovanie záhradné náradie modelu formou drevené palety

Máte niekoľko možností pre výrobu políc tohto typu. Jedným z nich je použiť malý na montáž na stenu, ktoré už nepotrebujete vo vašom dome alebo v garáži. Cristina Casa Remodelando rozhodla pre DIY skladovanie, ako je upevnený priamo na svoj plot drevený záhrade.

idee-storage-hobby náradie, záhradný nábytok, drevo

Ďalšou možnosťou by bolo, aby sa sám police išiel palety. Týmto spôsobom by sa dalo očakávať ukladanie záhradného náradia, aby vyhovovali svoj nástroj.

make-sklady náradie-záhradné-stolný police

Ak chcete ušetriť miesto a pritom uložiť viac nástrojov nad pracovnú dosku, zvážiť riešenie so stolným sampler. Nainštalovať na zvislej časti nábytku mať po ruke všetky svoje nástroje.

Optimalizovať priestor DIY úložisko pre záhradné zalievanie tabuľke ešte funkčné!

majstrovanie pre úschovu záhradné náradie-úplatky-Wood kvety

Optimalizovať viac vertikálneho miesta na nábytok! Inštalácia hákov na drevené štruktúry tabuľky (nôh, strana ...). Budú veľmi užitočná pre svoje šnúry, rukavice košov a iných malých častí, ktoré by mohli byť stratené vo veľkom šuplíku.

DIY skladovanie náradia záhradný nábytok, drevené recup

Premýšľať o spôsoboch, ktoré možno pridať do tabuľky zásuviek zalievanie. Ak ste už na bývalej nábytok s úložným priestorom tohto druhu, použite ju dobre. Ak nie, skúste opraviť aspoň jeden pod vašou doske. Slúži organizovať nástroje, ktoré sa musí uchovávať mimo dosahu detí a domácich zvierat (nože, nožnice, ostré predmety ...).

majstrovanie nástroje úložná skriňa drevo vonkajšie záhradné

Ťažiť z odborného a praktického nábytku, nezabudnite niektoré ďalšie prvky, ktoré zmenia váš záhradnícke skúsenosti. Po prvé, zvážila možnosť dať svoj nábytok umývadlo a prístup k zdroju vody. Tým sa uľahčuje údržbu, ale aj všetku svoju prácu!

hobby nástroje, nábytok, záhradné-storage-drevo

Potom naplánovať veľký pracovný plán na mieru vašim potrebám. Napríklad môžete vytvoriť špeciálny priestor pre skladovanie sadeníc zalievanie. Nehovoriac o tom, pohodlný úložný priestor pre záhradné hadice na strane vášho DIY nábytku!

Tipy a riešenia DIY úložisko pre záhradnícke náradie kôlni a garáži

majstrovanie-storage záhradný prístrešok drevo-a-do-it-yourself

Ak máte garáž, máte šťastie! Majú dobrý pracovný základ pre optimalizáciu usporiadanie vašich záhradného náradia. Čo sa týka tých, ktorí nemajú taký priestor, odporúčame ich zvažuje stavbu kôlni. Ľahko sa prenáša, je to ideálny priestor pre rozvoj DIY skladovanie záhradného náradia. A je to tiež miesto, kde si môžete ukladať väčšie predmety, ako sú kosačky na trávu, napríklad.

Ako organizovať svoje garáže s úložným priestorom pre záhradné náradie to urobiť sám?

skladovanie náradia záhradné pot de fleur bezdomovci

Vyvinúť DIY záhradnícke náradie úložný priestor v garáži je naozaj jednoduchá. Budete potrebovať typ sypkého zalievanie tabuľky, ku ktorému sa môžu pridať ďalšie police, samostatný drez a skrinky. To všetko bude závisieť od priestoru, ktorý máte.

majstrovanie nástroje drevené skladovanie múr záhradné

A pretože garáž je zvyčajne miestnosť, kde máme na sklade veľa rôznych predmetov, máme nejaké nápady pre tých, ktorí chcú, aby sa ušetrilo miesto. Prvým z nich je vytvoriť drevenú skriňu s niekoľkými DIY sklady náradia záhradnícke otvoreného typu. To môže zaberať celú stenu, alebo len časť.

Nábytok-storage-wall-diy tools-jardin.jpg

Priestor nad zásobníka alebo pracovného plánu vášho DIY skladovanie garáži je priestor, kde budeme zaradiť malé záhradné náradie.

Garáž-store nástroj Zahrádka DIY nápady

Pre tento plán vešiakov, vzorkovníky tabuliek alebo iných možností, ako získať podobný mieste. Ekonomická varianta vintage štýl bude používať nechty miesto háčikov.

DIY skladovanie záhradné náradie balené múr

Na drobnosti, ako sú záhradné etikety, laná, rukavice, atď, je nutné pripojiť koša na jednej stene garáže.

výrobno-skladovacie-búda záhradné náradie

Veľké záhradné náradie musí byť prístupné po celú dobu, bez neprehľadná miestnosti. Odporúčame umiestniť ich na stenu pomocou háčiky alebo podobné háky steny.

DIY-garáž-storage-wall-záhradnícke náradie

Samozrejme, že je možné vyrábať svoje vlastné steny háčiky vyrobené z dreva. Usporiadať je zvisle pozdĺž steny ľahko pýtať najdôležitejšie nástroje.

DIY-garáž-storage-house nástroje záhradníctvo

A, pokiaľ ide o ukladanie trubiek a všetky malé príslušenstvo, ktoré ich sprevádzajú, ísť na vedierko v tvare háku. Navíjať okolo rúry z vedra a nastavte ju na objednávku potrubia a ďalšie príslušenstvo v rámci tejto improvizovanej skladovanie.

idee pre úschovu náradia záhradné stena parkovacie

DIY skladovanie náradia v kôlni

make-a-storage-prístrešok modelu záhradné-tools-drevo

Pokiaľ ide o tých, ktorí sa rozhodli zamerať na budovanie prístrešia dreveného záhradného, ​​bude mať veľa praktických možností ukladania na seba. Okrem políc a háčikov, môžu recyklovať staré drevené škatule, kvetináče a dokonca aj drevené debny. Obrázky nižšie vám dá nejaké nápady, ktoré!

nábytok-záhradný-diy-storage-vonkajšia záhradníctvo

majstrovanie-storage-ľahko záhradné náradie

make-a-skladovanie-ouitls-záhradnícke-safe DIY


About the author

admin