záhradné

Ako vytvoriť moderné záhrada

Moderná anglická záhrada terasa nápad rozvrhnutie

Ako navrhnúť tento plán a zdobenie moderné záhrada? To je otázka, na ktoré sa zameriavame v tomto veľkom publikácii. Objavíte rad odbornú radu, aby vás v zozname údajov, ktoré majú vziať do úvahy vytvoriť krásny vonkajší priestor.


Upravené moderné domáce: tipy a triky od profesionálov

Rozvrhnutie terasy mimo moderný dom

Začnite svoje myslenie od vás žiada o svojich plánoch na využitie tohto priestoru. Napríklad, ako budeme pristupovať do záhrady a jej rôznych oblastiach? Dať svoju odpoveď na túto otázku nájsť najlepšie vyhliadky a pohľady na vašej záhrade a získať prvý predstavu o tom, ako chcete usporiadať priestor. V tomto ohľade odborné poradenstvo je pokúsiť sa nasmerovať pozornosť ľudí, ktorí sú v záhrade na najjemnejšie detaily z vonka. Hrať s okolitým priestorom, ako keby sa jednalo o živý obraz.

Vývoj modernej krajiny záhrady: aké nálade vybrať?

vonkajšie osvetlenie záhrada rozvrhnutie

Vchod do vašej záhrady je priestor, ktorý je potrebné venovať osobitnú pozornosť. To bude vytvárať všeobecné atmosféru vašej záhrady. Čo by sa atmosféra záleží len na Vás: bude to príjemné vonkajší priestor, alebo si chcete staviť na pocite relaxácie? Povedali by ste, že táto zelená plocha je intímna a chránená oblasť, alebo je to otvorený priestor, kde si pozvať susedmi a priateľov?

Vyvinúť upravenú záhradu, inšpirovaný skúseností záhradníkov cez čas

Rozloženie moderný záhradný fontána Contemporary

Na terénne úpravy tradície sa líšia v krajinách na západ a tí na Východe. Môžete zvážiť prístupy rôznych kultúr ku záhrad rozhodovať o tom, čo náladu chcete staviť a ako prijať výzdobu.

Moderné krajiny záhrady ako vonkajší obytný priestor

terasy deco myšlienky modernej záhrady

Historicky, záhrady v Európe boli priestory, kde značná časť dňa sme mohli ísť, a to najmä ak ste žili na okraji Stredozemného mora. Oni tak bola súčasťou obytného priestoru po dobu niekoľkých mesiacov v roku. Zrazu, obyvatelia domu a ich hostia mali cítiť ako doma cvičiť niekoľko aktivít, vrátane prípravy jedál a spoločných večerí. To je to, čo sa skrýva za nášho výhľadom do záhrady, ako miesto, kde sa človek môže baviť, hrať a užívať si dobré jedlo.

Ochranu vášho súkromia a užívať moderné záhrada bez obmedzenia

Objekt idea deco kamenné súčasní záhrady

Navyše, v období renesancie a osvietenstva, záhrady boli tiež meditačné priestory, dlhé prechádzky, zdieľanie romantické chvíle. Stručne povedané, zelene tiež hral úlohu tajných záhradách, kde by sme mohli odrážajú a zapojiť sa do tvorivej činnosti. Nehovoriac o tom, že veľké záhrady, ako tie vo Versailles tiež obsiahnutý súkromnej oblasti, kde by ste mohli odísť medzi milencami!

Upravené alebo raj chránená pred zrakmi druhých

image moderné kúpalisko záhradný nábytok

Na východe, a najmä tam, kde nebolo klíma tak láskavý v Európe, ktoré majú k dispozícii záhrada plná zelene, voda a vegetácia rybníkov bolo privilégium, ktorý bol nie je dostupné pre každého. Tento typ záhrady je takmer rajom za zatvorenými dverami. To je, ako sa záhrada sa môže stať priestorom sen, ktorý zdieľa so svojimi najbližšími bytosťami.

Krajina mimo priestor ako odpočinkovej a relaxačnej zóny

Moderné dekor upravené vonkajšia záhradka

V čínskej tradícii a japonských záhrad sú, ako vieme, zelene a Zen. Tu, všetky detaily sú v starostlivosti poskytnúť príjemnú atmosféru a stimuluje životný štýl blízky k prírode a vyrovnaný stav mysle. Vedieť všetky tieto rôzne spôsoby navrhovania vonkajšie priestory, môžeme ľahšie vybrať funkcie záhrada bude trvať do súčasnej doby. Len do úvahy tradície minulosti a prispôsobiť jeden alebo dva v dobe ešte dnes!

Li'mportance spojenie medzi vnútornou a vonkajšou

záhrada plot drevo rozloženie

Bez ohľadu na to, ako budeme rozvíjať svoj zovňajšok, to bude vždy súčasťou domu je dokončí. Z tohto dôvodu je dôležité, aby plán, ako budeme používať tento priestor, aj keď sme v dome. To možno vykonať cez veľkú presklenú zimnú záhradu, alebo dokonca transparentné posuvné dvere, ktoré prináša obyvateľov domu priamo pred ním.

Know si vonku vytvoriť atraktívne záhrada

Myšlienka záhrada terasa bazén rozvrhnutie

Mnoho ľudí dáva prednosť rovinatom teréne a zvážiť vonkajšie terasy sú ťažšie zariadiť. Iste, oni potrebujú trochu viac rozmyslom a prácu plánovať dopredu. Ale tiež dať veľa možností viac dizajnu za zaujímavú záhradou. V trochu podobným spôsobom, majitelia malých vonkajších záhrad sami menej šťastie, že tie s veľkou vonku. Ale nezabudnite, že malé priestory ponúka tiež veľa príležitostí pre exteriérový nábytok viac originálnych.

Optimalizáciu priestoru bez straty komfortu na vonkajšej záhradke

deco mini bazén moderné vonkajšia terasa

Moderné záhrady sú často stavané v duchu jemnejšie, a to aj minimalistické výzdobe. Ale to neznamená, že by mal byť zbavený vegetácie. Dokonca aj malé záhrady môžu vychutnať outdoorové črepníkové rastliny, napr. Na druhú stranu, minimalistický dizajn je krásny spôsob, ako predviesť mimoriadne malebnú krajinu vonku.

Vývoj záhrada s zelených rastlín: Čo treba vedieť

trávnaté terasy záhrada zariadení

Rozvíjať nielen estetickú, ale aj praktickú záhradu, musíme tiež zvážiť otázku, ako rastliny ovplyvňujú váš domov a váš životný štýl. Napríklad, zvažovať najlepšie umiestnenie pre vaše rastliny, s prihliadnutím svetlo, ktoré budete potrebovať pre váš domov. Ale pamätajte si, že hojná vegetácia je prirodzené, že vás ochráni pred teplom ako v lete. Zelené rastliny vám pomôže nielen vychutnať prírodné a uvoľnenú atmosféru, ale tiež ušetriť energiu!

Ako si vybrať rastliny a vegetácie pre jej vonkajšieho priestoru

upravené záhradné rastliny mimo zen štýlu

Okrem týchto bodov, to je ďalšia vec, ktorú by ste mali mať na pamäti: to je, ako sa rozloženie vašej záhrade krajiny sa bude vyvíjať v priebehu času. To je najťažšia úloha, môže byť požiadaný, aby sa dozvedeli o druhy rastlín, ktoré ste vybrali pre svoj exteriér. Prečítajte si o rozmeroch, ktoré môžu dosiahnuť a ako dlho to bude trvať. Okrem toho je veľmi dôležité ponechať dostatok priestoru medzi rastlinami a ciest vo svojom vonkajšku (stanovia v závislosti na tie vybrané druhy). To je kľúčový bod, a to nielen pokiaľ ide o voľný priechod, ale aj na údržbu vašich rastlín.

Moderné dekor zvonku: zameraním na geometrické tvary

upravená záhrada idea alle moderné žula

Moderné záhrady často spoliehajú na klasickej geometrie. Takže dať viac moderný vzhľad vášho vonkajšieho priestoru, mali by ste uvažovať o vytvorení chodníky berú inšpiráciu z jednej z týchto foriem. Geometrická symetria motfis a organizovanej bude vaša zelene, ktorá je nevyhnutná pre exteriéry všetkých veľkostí.

Ako lepšie predstaviť dekoráciu moderné záhrada

Foto payser deco moderné záhradná terasa

Chcete vytvoriť záhradu sami, používať nápady zhromaždené na internete av časopisoch? Žiadny problém! Pokiaľ si dobre s fotografiou a kreslenie software pre úpravu, iba niekoľko fotografií z vášho domu a pripojiť im rastliny a dekorácie, ktoré ste Zachytené. To vám dá oveľa presnejší obraz o budúcom vzhľade exteriéru. Nemusíte mať špeciálne zručnosti v oblasti počítačov a kreslenie? V tomto prípade použitia tlačených fotografie vášho domu a dekorácie, ktoré by ste chceli v krajine. Bavte sa vytváranie koláží, aby lepšie predstaviť svoj domov s týmito dekoráciami!

Premýšľať o spôsoboch, ktoré sa používajú mimo jeho

Moderné deco idea terasa záhrada krajinársky vonkajších

Ďalším aspektom okrasnou záhradou a terasou, ktorá trvajú všetkých profesionálov, kľúčové k tomu, ako budeme používať vonku. S cieľom vytvoriť pohodlnú a peknú terasu, aby zvážila spôsoby, v ktorých budú použité obyvateľmi domu.

Úprava: každý detail sa počíta

Moderný patio nábytok záhradný park

Budete jesť vonku? V tomto prípade sa uistite, že poskytujú dostatok tieňa používať svoj jedálenský stôl kedykoľvek počas dňa. Ste vášnivý varenie? Takže myšlienka na vybudovanie letnej kuchyne iste prekročil svoju myseľ. Ako si predstaviť toto miesto? Bolo by to s nábytkom, ktorý sa môže pohybovať alebo máte rohu na vonkajšej strane, že môžete venovať čas? Chceli by ste inštalovať vaše kuchyne v blízkosti vašej terase, aby mohli diskutovať s rodinou a priateľmi pri varení? Prečo nie podporovať všetky prístroje s krbom, vonkajšie ohnisko alebo moderné grilovanie?

Identifikovať kontaktné miesta Vášho moderné záhrada

anglická záhrada bazén Moderné vonkajšie osvetlenie designu

Máte šancu a prostriedky na inštaláciu bazénu mimo svoj domov? V tomto prípade si uvedomte, že vodné prvky, ako sú bazény, fontány a vodných nádrží majú schopnosť rýchlo sa stal ohniskom vonkajšie dekor. Takže plánovať druh nábytku, ktorý ozdobí priestor takhle: ležadlá a dizajnové stoličky, sedacie súpravy závesné, záhradného nábytku so stolom ...

Zoberme si robiť nejaké odpočinkovej plochy a hry pre všetkých členov rodiny

picture záhradná architektúra moderný deco exteriér

Ak máte deti, ste pravdepodobne považovaný za nápad usporiadať hernú plochu vonku. V tomto prípade, pamätajte, že by ste mali mať rýchly a jednoduchý vizuálny kontakt s týmto územím.

Vonkajšie dekorácie modernej krajiny záhrady: trik klady

Moderné minimalistické záhrady bazén Photo

Urob si svoj vonku ešte dizajnu hrá s geometriou vášho domova. Vezmite foriem druhý vo svojej záhrade s cieľom vytvoriť harmonické prostredie, ktoré kladie dôraz na súvislosť medzi budovou s prírodou.

Výberu svietidiel pre osvetlenie záhrady

Záhradná lampa vonkajšie dekorácie Moderné

Čo osvetlenie si vybrať pre svoje vonkajšie? V súčasnej dobe je výber vonkajšieho osvetlenia je naozaj neobmedzená. Ale okrem estetiky, vždy myslieť na vašu bezpečnosť a svoje rodiny.

Poskytujú dostatok svetla do všetkých kútov záhrada

upravená záhrada moderné deco osvetlenie

Z tohto dôvodu sa snaží nájsť príslušenstva, ktoré sú nielen krásne, ale môže predstaviť dostatok svetla v oblastiach, ktoré chcete používať vo večerných hodinách. Samozrejme, že hneď osvetlenie od zvyšku exteriéru je nemožno prehliadnuť.

Ako zaviesť viac farieb v modernom exteriéri?

Fototermín exteireur moderné záhradné krajiny

Aké farby by ste chceli vidieť vo vonkajšku? Voľba farieb a odtieňov v záhrade sa vzťahuje nielen k výbere látok pre záhradný nábytok a niektoré rastliny v kvetináčoch. Je to oveľa jemnejšie prvky, ktoré majú vplyv na farbu exteriéru.

Rastliny, kvety, materiály: niektoré prvky, ktoré prinášajú viac farieb v našich záhradách

mini upravená záhrada dekorácie moderné terasa

Stavebné materiály vášho domova a výzdoba jeho fasády môžu byť harmonizované s ornamentami z vašej záhrade. Napríklad drevená pergola by echo fasádu pokrytú rovnakého prírodného materiálu. Terasa s bazénom Dalo by sa priamo odráža časť domu a zdôrazňujú harmóniu medzi priestormi.

Myslite na vzhľad svojho exteriéru počas všetkých ročných obdobiach

outdoor krajina záhradná architektúra umývadlo'eau

Kvety sú jednoduché a priateľský spôsob, ako rozdávať viac farby na jar av lete. Ale počas ďalších ročných obdobiach môže byť použitý pre mnoho ďalších nápadov, ako dosiahnuť podobného výsledku: ovocie a jesenné lístie, vonkajšie dekorácie v zime. Nezanedbávať farby podláh, chodníkov, plotov a múrov oddelenie mimo ...

Predstavte si modernú záhradné krajiny plán akumuláciou nápady

Moderné vonkajšie záhradné dekorácie nápad

Nájsť svoju cestu v tom, môžete jednoducho prijať systém, ktorý už pracuje na dizajne interiéru miestnosti v dome. Zbierať nápady na počítači alebo v súbore papiera a dať ich dohromady, aby rozhodnúť, aké prvky, ktoré sa zmes dobre.

Vyvinúť moderné záhrada vyhýbať banality

Idee moderné zariadenia mimo allee

Nakoniec sa snaží udržať otvorenú myseľ novým myšlienkam, poradenstvo a priania svojim blízkym. Niekedy sa môže trvať na určitom prvok výzdoby, ktorý bol veľmi pôsobivý na stránkach časopisu, alebo na záhrade fotografie Videli na plátne. Zatiaľ to isté príslušenstvo môže byť oveľa menej chápavé v inom vonkajšieho priestoru. Preto je treba premyslieť vývoj jeho záhrada ako celok. Na rozdiel od toho, čo by sa mohlo zdať, moderné exteriér nie sú nevyhnutne vždy ozdobené rovnakými príslušenstvom (bambus, betónové terasy, suché záhrady alebo vonkajší priestor rock). A je to práve rozmanitosť, ktorá apeluje na nás!

Outdoor Decor Ideas Moderné záhrada *

Moderné deco exteriér záhrady

* Pôvodný Idea deco socha s bambusom a Anthony Paul krajiny


About the author

admin