Brico

Uskutočnenie lapač snov – nejaké nápady nasledovať v tutoriálu

aby sa lapač snov dekorácie-fil-Boheme-DIY

Catcher sen alebo dreamcatcher je niečo veľmi trendy v súčasnej dobe nájsť všade. Či náušnice, Deco, vzor na tričku alebo tetovaním, je neustále pred našimi očami.


V skutočnosti tento tkaný objekt sa stal spôsob života a existuje v niekoľkých variantoch, všetky krásne ako každý iný. V tomto článku sa dozviete, ako ukážeme aby sa lapač snov vlastnými rukami, bez míňať veľa peňazí. Nájsť náš sen svätyňu obrazov a nechajte sa inšpirovať krásou tejto dekoratívny predmet.

Ako vyrobiť lapač snov a čo to predstavuje?

aby sa lapač snov, plesu perličky drôteného-juta

Spočiatku catcher sen je mystický objekt, ktorého účelom je odraziť zlých duchov a myšlienky počas spánku. Pôvodne z Indie, to je vyrobená z prírodných materiálov, ktoré tvoria základnú kruh a visiace peria. Kruh je tkané z drôtu pavúka tvaru a kameňom v strede, ktorého motívom je chytiť zlé sny. A samotné dobré sny, nechajú konečne preniknúť do hlavy peria, ktoré udržia len dobré sny v miestnosti. Legenda hovorí, že zlé sny zmizne prvý východ slnka.

sleep-perie-fil-circle

Tvar lapače snov, ktoré nájdeme najčastejšie je kruh, ale je to tiež v tvare kvapky medzi Iroquoian národmi. Ale to nie je všetko. V súčasnej dobe niektoré LED diódy použiť tento objekt čítať budúcnosť. A konečne, v dnešnej dobe mnoho ľudí, stačí použiť to ako šťastie alebo sledovať módu.

Drotár-pletivo kutilstvo
Skôr, aby sa sen úlovky, domorodí Američania používali bránky z dreva a tkané rastlinných alebo živočíšnych vlákien (animal nervov). Teraz môžete dosiahnuť z dreva alebo iných prírodných materiálov na kruhu. All drôtené. V skutočnosti existuje toľko modelov, ktoré môžete nájsť ten, ktorý vám najviac páči, alebo úplne tvorí zmes niekoľko.

majstrovanie-kroky-sleep-circle

Začnime základe sna kožou

Budete potrebovať malú obruč, väčšinou z dreva. Môžete si kúpiť, alebo jednoducho aby sa zdvihol vetvičku z dreva, budete musieť držať konca. Potom vyberte lano s farbou sa vám páči. Vezmi si to a začať ju zabaliť okolo obručou veľmi pevne, takže to dobre zapadá do budúcnosti. Ak chcete to za vhodné, lepidlo konce s lepidlom alebo jednoducho podľa viazanie uzla.

čerpať-Dreamcatcher grafika, hobby

Teraz prichádza šikovný časť - plátno. To môže byť tkané rôznymi spôsobmi. Niektoré obrazy sú oveľa zložitejšie, než ostatní. Ak chcete si lapač snov, zvoliť jutových vlákien alebo iný tkať obruč. K tomu, rozhodujuca jeden koniec reťazca do obruče a začať pracovať zľava doprava, tak v zmysle hodinových ručičiek. Urobiť osemuholníka alebo šesťuholníka, zatiaľ čo okolo povraz okolo kruhu. Cieľom je vytvoriť uhly. Potom priniesť druhý koniec špagátu okolo posledný uzol a začať šesťuholníka alebo osemuholníka. Pokračovať, kým sa nedostanete do obručou centra. Na konci, pripojiť aj vytvorením uzla alebo pomocou lepidla ešte raz.

drôt color-tkanie kruh

Vytvorenie lapač snov s ornamentmi - ako a čo pridať

Pridať na reťazec, alebo v dolnej časti stuhy zavesený obručou. Tu si môžete vybrať medzi rôznymi materiálmi, textúry a farby. Urob to tak sa vám to páči. Prispôsobte si ju po svojom. Koniec koncov, hlavná myšlienka lapač snov DIY je dať svoj vlastný zrnko soli a podpis. Pridať do konca strún peria jednej alebo viacerých farieb. Môžete tiež pridať drôt korálky alebo iné doplnkové príslušenstvo.

circle-star-Idee-peria

Catcher sen slúži nielen na dekoráciu miestnosti, ale aj ako príslušenstvo. To možno vykonať v malých i veľkých, viac či menej komplikovaná. Catcher snom je uvedené vyššie, je ideálne, aby sa náhrdelník. A je to oveľa jednoduchšie. Uvedomte si, obruč rovnakým spôsobom ako tradičné lapač snov, ale menšie. Potom, okolo jutových vlákien, tvoriace hviezdu. K tomu, jednoducho zložiť koniec koniec reťazca v opačnom smere. Pred tým, môžete pridať niektoré malé farebné korálky pre jemnú, ženský dotyk. A konečne, ako je vo vyrovnávacej klasickej sne, pridajte malé perie dokončiť celok.

slučky náušnice-idee-kutilstvo

Páčilo sa vám robiť lapač snov náhrdelník? Potom si určite zamilujete náušnice. Tu princíp je rovnaký, ale stále menšia verzia. Jediným rozdielom je, že musíte poskytnúť slučky. Tu môžete hrať s materiálmi. Namiesto použitia drevenú obruč, môžete použiť kovový krúžok všetko. A pre web, môžete si z drôtu. V skutočnosti, to všetko závisí na vašom štýle. Ak používate viac prírodných materiálov, výsledok bude v bohémskej elegantnom duchu. Ale ak chcete viac očarujúce a sofistikovaný vzhľad, ísť na kovových materiálov, korálky a kamienky. Sledujte golier usmernenia aby náušnice a prispôsobiť ich podľa svojho štýlu a vyzerať.

flower-son-tape-idee

Všetci vieme, že základnú predstavu o lapače snov, ale dnes je k dispozícii v niekoľkých variantoch. To možno nájsť nielen v šperky, ale aj vo svetle, tetovanie a práce umenie múru. Perie sú tiež často nahrádzajú stuhami a kvetmi. Materiály, drahé kamene a hodváb. Tu sú všetky zábery sú povolené!

Kit-dreamcactcher-pink-idee

Vedeli ste, že lapač snov je tiež kit?

A áno, pre tých, ktorí nechcú strácať čas ísť kúpiť materiál potrebný pre neho, a teda súpravy verzie sú k dispozícii v obchode alebo kúpiť online. Tieto slávne kluby contienennt všetko, čo je potrebné, aby si lapač snov základňu. Pre zvyšok interiéru je len na vás.

Uistite sa, že sa pozrieť na video nižšie zápory, aby sa vám lepšiu predstavu o konštrukcii lapače snov.

Idee-kvety-sleep-kutilstvo

idee model-ružové pompoms

Guľôčkové pero-circle-wire

perie, koráliky, guľôčky-farby

stuha-fontána drôt väzba

ribbon-son-idea-farby

mušej väzba-idee-kutilstvo

výučbový-kruhový thread-idea


About the author

admin