Brico

Ako vyrobiť látkové kvetiny v originálnych 4 tutoriály k otestovaniu!

ako sa robí kvety textilné doplnky-DIY-deco tkanina

Čo je sladšie a ženskejšie než kvetinami? Oslávte sezóny lete s výzdobou a doplnky inšpirované výrobcom druhu textílie kvety!


Tu je zábavná myšlienka na manuálnej činnosti, ktoré vám pomôžu premeniť váš vzhľad alebo vaše interiéru. Prechádzať výukové sme zhromaždili dolu vidieť

ako sa robí látkové kvety

a dokončiť vaše oblečenie a vaše vlasy alebo jednoducho pridať nejaké ženské dotyky do svojho domova. Alebo nechať inšpirovať týmito myšlienkami na malý originálny darček pre svojich priateľov!

Ako vyrobiť cítil kvety tkaniny, aby ozdobil jej oblečenie

ako sa robí kvety pás-deco tkaniny

Prvým projektom o tom, ako látkovej kvety je nápad navrhnutý Cheri pri I Am Momma Hear Me Roar. Pracuje na spôsoboch, ako urobiť ešte zaujímavejšie textilný opasok, našla nápad na výrobu plstených látkové kvetiny. Jeho ľahké výzdoba sú inšpirované témou jeseň a farby tejto sezóny. Ale môžeme ľahko prispôsobiť svoje túžby výberom štruktúru jarné alebo letné tieňa.

do-the-kvety-in-fabric-materiálov, požadované

Na výrobu týchto tkanín kvety, je potrebné lepidlo (alebo lepiaca pištoľ), čo je grosgrain pásku a asi 12 centimetrov tkaniva. Toto množstvo materiálu, by malo byť dostatočné na produkciu 4 rôzne pásy. Dôkaz, že zábavný projekt a roztomilé DIY nemusí klásť veľké investície!

Pripravte stojan, aby látkové kvety

how-to-kvet látkovej-tutorial-video

Nožnicami prestrihli pásku grogrén. Pre veľkosť, vediete svojimi činmi alebo že osoby, ktoré chcete dať svoj výtvor. Tento pás je navrhnutý tak, aby sa voľne viazané, takže sa uistite, znížiť dostatočnú dĺžku. A vzhľadom k tomu, že pás nie je pripojený k odevu môžete nosiť niekoľko rôznych šaty alebo blúzky!

výrobno-flower-in-fabric-kroky-obrazy

Pristúpiť k ďalšiemu kroku a nájdite stred pásky. Potom plstený obdĺžnik a vložiť ho na páske. Tento krok umožňuje vytvoriť podperu, na ktorom budete vložiť látkové kvetiny.

Make tkanina kvet plsť pás

kvety-in-a-tkanivo k sebe samému modelov

Akonáhle základni pásu pripravený, pristúpime k tvorbe kvetov. Opäť platí, že máte možnosť zvoliť farbu, ktorá vyhovuje sezóne a módne trendy. Tu sa všetko závisí na vašej fantázii! Ak chcete látkové kvety z plsti, nakrájame pozdĺžne. Tie by mali dostať prúžok asi 2, 5 cm.

activity-manual-dospelé tkanivá kvety-príklad

make-flower-textílie-idee voľný čas-s-kreatívne-fashion-jar-leto

Pokračujte rezanie koniec tkaniny reprodukovať výsledok zobrazený na vyššie uvedenom obrázku. Tento postup opakujte po celej dĺžke kusu látky.

kvety-in-fabric-výrobné-tutorial v obraze

Potom zabaliť plstený pás, aby sa lístky vášho textílie kvety. Samozrejme, môžete ďalej prispôsobiť vzhľad lístkov a tvar podľa vašich predstáv.

Nasledujúci tutoriál - ako sa listy kvetinové tkanív

DIY-fabric-kvety-činnosti-hand-DIY, ľahko

Pridať kreatívne deco DIY oblečenie zelené listy. K tomu, dostať sa pred zelenej farby plsti. Rez jeden alebo viac listov, a vykonať rez na jednej z ich strán, ako je znázornené na obrázku vyššie.

šijacie činnosti-adult-flower-fabric-výrobné

ako sa robí kvety pás-deco tkaniny

A konečne, zložiť a prilepiť dva konce získaných. Pridajte zelené listy na páse do miest, kde môžete stále vidieť na podporu svojich kvetov. A teraz, váš DIY projekt a dekoratívne kvety šitie je pripravený!

Ako vyrobiť látkové kvety nosiť ako príslušenstvo

flower-tkanina košele-old-recycle

Teraz do nášho druhého tutoriálu. Navrhol trochou Sunshine, ukazuje, ako vytvoriť látkové kvety, zatiaľ čo recyklácia staré košele. Pre tento projekt, budete musieť starú košeľu, malý guľatý kúsok plsti, tlačidlo, lepidlá, látky, nožnice, rezacie šablóna pre vaše kvety. To je naozaj jednoduché urobiť: stačilo by znížiť lepenky formu.

ako sa robí látkové kvety doplnkom-jar-leto

Realizovať projekt rezanie 8 kvety s reznou vzorom. Vezmite ich jeden po druhom a ohýbať kvetinu v stredu raz, potom druhú (krok 3). Pridanie bodu lepidla na uhle po ohýbacom kroku (krok 4). Vložiť 4 kvety na bicykli cítil handričkou a umiestnite tri kvetiny nad tými, ktoré ste už vložené. Nakoniec vezme posledné kvetinu a držať ju v stredu vášho stvorenia (kroky 5-8). Vložiť tlačidlo v strede kvetu a zaistite lepidlom alebo nejakou niťou a ihlou (krok 9).

recyklovať staré robí barónka projektu kvet deco DIY

Povrchová úprava pridaním textilné zadný koniec kvet s lepidlom. Práve s touto synovi, že budete pripojiť kvetinový tkaniny, kam chcete!

Ako kvety tkanina - aby pivonky vyzdobiť váš domov!

flower-in-textílie-a-do-it-yourself-pivonky

Ako tkanina kvety na dekoráciu domu? Odpoveď prichádza s týmto delikátnym a elegantným projekt navrhnutý DIY mamičku. To bude vyžadovať nasledovné látky: tkanina kúsky, ktoré sa taví pri styku s ohňom (organza, satén, šifón ...) laná z polyesteru, ihly a syn, sviečky, model pre lístky (na stiahnuť na tomto odkaze).

ako sa robí kvety v ružovej tkaniny výrobných krokoch

A tu sú kroky pre tento DIY projektu. Pomocou stiahnutý šablóny, rezané 6 kópií každého veľkostí okvetných (krok 1). Prejsť každú lístok teplom sviečky otáčaním pre tvarovanie koncov rezu tkaniva (stupeň 2 a 3). Upozorňujeme, že tento krok musí byť vykonané s opatrnosťou (majte v každom prípade tkaniny príliš blízko k plameňu). Potom šitie menšie plátky (RZ 4 tutoriálu).

ako sa robí kvety v ružovej vintage-látkových okvetných lístkov

Pokračovať s väčšími plátky, navíjaním okolo prvého (kroky 5 a 6). A konečne, zabezpečiť svoje pivonka s vyrovnať malým synom pod kvetom (krok 7). Na obrázku nižšie, veľmi úspešného výsledku tohto zaujímavého projektu.

ako sa robí kvet pivonka ružové tkaniny

Ako vyrobiť látkové kvetiny - ruže na čelenku alebo DIY domova

ako sa robí látkové kvety crown-idee

Posledné tutorial DIY dekorácie alebo doplnok pre vlasy (môžete rozhodnúť!) Je ponúkaný Teraz to je celkom. Aby sa tieto krásne ruže, uistite sa, že ste sa cítil tkanina, zelený čelenka hlavu ihly a syn, štýl a papier, nožnice.

make-kvety-plátno-DIY tutorial

Urob si svoj látkovej ruže počnúc výrobu rezných modelu, kreslenie na kus papiera. Znížiť svoje okvetné lístky, a potom, ak si prajete, ozdobte je s farbou. Šiť dohromady dva lístky v stredu, potom tvar svoje ruže (kroky 6-9) a zaistite s niekoľkými stehmi. A konečne, rezať niekoľko listov použiť na doplnenie svojej kvety. Ruža je teraz zdobí čelenku, príslušenstvo alebo malé koša u vás doma!

idea-to-kvet látkovej-crown-trend-jar-leto


About the author

admin