Brico

Brand pôvodnej stránky, aby sa sami v niektorých kreatívnych nápadov

strana originálne značkové oblečenie látkové kvety-elastický

V tomto článku vám ukážeme nejaké nápady Stránka originálne značky ľahko vytvárať sami. Milovníci budú milovať čítanie všetkých týchto tvorivých nápadov.


Žiadne ďalšie rohy zložené stránky! So všetkými týmito myšlienkami, ktoré vám ponúknu, budete musieť použiť svoje vstupenky metra a svoje dodatky si spomenúť, kde ste prestali. Stručne povedané, chceme, aby váš život s krásnou záložky DIY, ktorý prinesie radosť počas svojho času čítania.

Nápady strana originálne značky realizovať v sebe pár krokov

Pôvodný záložky kartón-string-color-book

Začnime s týmto šumivým záložku pre ženské publikum. Na dosiahnutie tohto cieľa je potrebné zafarbiť lepenku, priadze podľa vlastného výberu, nožnice a Puncher. Po prvé, začať tým, že rezanie obdĺžnikový tvar z krabice. Potom pomocou perforačního dieru na konci. To vám bude slúžiť a pomáhať závit vôľu, aby sa vaše záložky. A konečne, prispôsobiť svoj výtvor pridaním niektoré ozdobné prvky. Táto myšlienka bude trvať len niekoľko minút, a môžete to urobiť viac dať svojim priateľom.

cover-knihy-recup-idee

Tu je nápad pôvodnú stránku značky, že len málo ľudí si myslí.

Máte staré knihy, ktoré vás už zaujímajú a ktoré sa rozpadá? Môžete ju použiť! Vezmite krycí kus na stranu a použiť ju ako záložku. Aby to bolo silnejšie, len držať na zadnej strane škatule rovnakej veľkosti a pripojiť drôt alebo páska tam, ktoré vám pomôžu nájsť cestu ľahšie. Označiť knihu knihou koniec - kto by si myslel?

how-to-záložku

Čo môže byť jednoduchá kancelárska sponka?

My všetci majú trombón povaľovať na ploche. No, máme tip pre vás! Môžete premeniť pôvodné značky strane na zavesenie na stránke vašej knihy. Ale tiež nechať nejaké pekné slová svojho milenca, na odchode z domu. Je to jednoduchá a trvá len niekoľko sekúnd! Len krútiť stranu trombón a voila! Neveríte? Skúste!

Dinosaur-vlásenka-diy-book

Tento originálny Záložka je objav pre mladých aj starých! Ak sa rozhodnete urobiť, budete určite vyčnievať z davu. Okrem toho bude trvať len niekoľko minút. Sledujte náš výučbový značky stránku nižšie a skúste to urobiť doma, sám alebo so svojimi deťmi.

* Pozor na ostré predmety!

majstrovanie-dinosaur-vlásenka-idee

Z tohto originálneho záložku, ktorú potrebujete:

 • zapaľovač
 • dobre rezať nožom
 • kancelárske sponky
 • dvojicu ohybu
 • malá plastová hračka alebo silikónová

Po prvé, začať tým, strihanie malé hračka tu ako dinosaurus. Zvoliť správnu veľkosť, takže to nie je príliš veľká, že vás obťažujem. Potom kancelársku sponku s kliešťami, aby nedošlo k popáleniu a teplo je do konca. Cieľom tohto cvičenia je, že môžete ľahko tlačiť na polovicu malé hračky. Akonáhle dokončíte, môžete konečne zavesiť záložku vybrané stránky.

idee-button-book-separátor

Tiež v rovnakom štýle, môžete zavesiť všetky položky na tomto klipe, ako tlačidlá farieb na fotografiu vyššie. Ako vidíte, trombón môže byť základom niekoľkých originálnych nápadov. Takže byť kreatívny a vyskúšať rôzne možnosti.

konzultácie šípka elastické-stick

Písanie Designmag rád tento originálny nápad záložky knihy, a dúfam, že budete taky.

Pre tento projekt, je potrebné:

 • ľad palicu
 • silná pružná časť
 • nite a ihly
 • lepidlo
 • nožnice alebo rezač

Po prvé, začať tým, že rezanie sa ľadová páky 3 cm. okraj. Zvyšok tyče nakrájame na dve rovnaké časti. To bude slúžiť na vytvorenie šípku. 2 Usporiadať palice len o polovicu paralelne proti dlhé konca a čerpať trojuholník. Rez s rezačky strán okolo trojuholníka. Váš šíp je pripravený a teraz máme hokejku. Teraz sa vaše pružný a šiť konca dohromady. Uistite sa, že je dostatočne dlhá, aby srsť kniha. Je čas prispôsobiť svoj šíp. K tomu môžete použiť farby alebo pokrývať to s handričkou. Nakoniec pripevnite na šípku svoj pružný. Vaše pôvodné záložka je pripravený!

tkanina-rose-idea-making

Strapce sú teraz veľmi módne. Sú všade v módnych obchodov - na oblečenie, ale aj šperky. To je dôvod, prečo by to byť dobrý nápad, aby sa jeden pre svoju knihu. Ale namiesto toho, aby šiel kúpiť, môžete ušetriť peniaze tým, že robí to sami. Pozrite sa!

Ako-do-kutilstvo tkaniva

Potom Túto strapec vlna priadze alebo lán

 • Loptu z priadze alebo farebný reťazci
 • Kúsok z vlny alebo povrázku inej farby
 • Box alebo podobný predmet
 • nožnice

Vezmite krabicu alebo podobnej veľkosti objekt na fotografiu vyššie. Potom zmeniť svoj koniec závitu jednej strany na dĺžku. Ďalším krokom je, aby vietor drôt okolo poľa prechádzajúceho cez východzieho drôtu. Po dokončení, uviazať uzol a odstrániť. Ste takmer pripravení. Nakoniec je potrebné znížiť konca s nožnicami a zabaliť kus drôtu na vrchole strapec mať vzhľad strapcom.

hobby, textil-book idea

Tieto Bambule sú k dispozícii aj na bicykli verzii. Za týmto účelom by ste mali drôtenku tak, že tvoria loptu a kravatu.

zápisníku pásky dievčenské tkanivo

Making krásne a zábavné záložky môže byť naozaj zábavná hobby. Najjednoduchšia by bolo urobiť z lepenky alebo textílií a zdobí niekoľko doplnkov. Pre dievčenské vzhľad s korálkami, stuhy a čipky. U mužov, vyberte jemnejšie vzory a farby.

fox-animal-idea, kutilstvo

Toto zviera v tvare záložku zaplní deti. Na dosiahnutie tohto cieľa, môžete si ho stiahnuť tu. Ensuiye, že máte viac ako znížiť špičku v šedej farbe.

Nenechajte si ujsť sledovať video niekoľko zaujímavých nápadov!

monster-plátno-hrana decoupage

Papier Decoupage ručné farby

hodvábny papier, juta-idea

the-paper-fil-kutilstvo

idea-diy-trombón-node

idee-Flac záložku-corner


About the author

admin