architektúra

Idea expanzia dom: 50 estetické rozšírenie

verandy idea rozšírenie moderný dom

S týmto problémom, my vám odhalí viac ako 50 estetických rozšírenie o rôznych štýlov domov, ktoré vám pomôžu nájsť nápad rozširovanie domov. Budovanie rozšírenie svojho domova, je výborný spôsob, ako zarobiť trochu viac priestoru.


Je to tiež dobrá stratégia na obnovu časť svojho bydliska. Ale nesmieme zabúdať ani na skutočnosť, že to tiež zvyšuje hodnotu bývania. Mimochodom, odborníci na realitnom trhu zdieľať niektoré zaujímavé detaily. Vyplýva z nich, najmä skutočnosť, že expanzia domu je možnosť prednostné majitelia, ktorí zisťujú, že ich domov je príliš malé, ale rovnako ako v oblasti obývajú. Je tiež dobrým riešením pre tých, ktorí chcú, aby sa zabránilo problémy spojené s nákupom nového domova a sťahovanie.

expanzia Idea domáce a malé predĺženie sklo

Moderné rozšírenie rozšírenie domácej dizajne nápad

Ak ste sa rozhodli rozšíriť svoj domov, ste asi premýšľal, čo sú najlepšie vyzerajúci a najviac funkčné riešenia pre realizáciu týchto projektov. Pokiaľ ide o estetiku a vzhľad predĺženie, odporúčame vám zvážiť dva aspekty. Na jednej strane by bolo vaše vlastné nápady a na strane druhej, vzhľad vášho domu a vaše okolie. Okrem svojich osobných predstáv a rozširujúcich riešenie, ktoré by vás mohli bod v tomto článku, sa pozrieť na existujúce rozšírenie vo vašom okolí. Ak je to možné, nájsť prácu na podobných domov vo svojom dome a poraďte sa so svojím susedom.

expanzia Idea rozšírenie dom sklo s plochou strechou

Myšlienka zväčšenie dom moderný dizajn

Všetky dojmy, ktoré by ste mohli zbierať týmto spôsobom vám pomôže určiť, aký typ rozšírenie chcete stavať. Zoberme si obe zväčšeniny, ktoré máte radi a skúsenosti ostatných vlastníkov. To je dôležité preto, že expanzia projekt, ak je správne navrhnutá a vykonaná, by mohla zvýšiť svoju cenu tým, že sa druh dlhodobých investícií.

Idea expanzia dom moderný dizajn

Myšlienka zväčšenie dom mapa moderné rozšírenie

funkčnosť strane, architekti ukazujú, že väčšina ich zákazníkov hľadajú jednoduchým doplnkom aj postavená v prírodných materiáloch. Týmto spôsobom sa expanzia sú nielen funkčné, ale tiež ľahko prispôsobiť. Dreva a skla rozšírenie možno prispôsobiť rôznym typom domov a fasád.

Idea expanzia house X Achitekten

Myšlienka rozšírenie zväčšenie oceľ dom

Stále viac majiteľov domov vykazujú zodpovedný prístup k životnému prostrediu pri realizácii svojich expanzných plánov. Trvajú na tom, najmä pokiaľ ide o výber non-umelých materiálov. Ďalším dôležitým faktorom je dobre izolovaná priestor.

Expanzia myšlienka dom: malé rozšírenie a starý dom

rozšírenie staré domy

Podľa architektov a stavebných odborníkov, to je voľba, ktorá je diktovaná požiadavkou majiteľov pomáhať chrániť planétu. To je tiež motivovaný k zníženiu nákladov na klimatizáciu a kúrenie predĺženie.

moderný štýl dom rozšírenie Photo

moderný štýl dom nápad

Vidíme, že stále viac a viac majitelia hľadajú rozširujúcich riešenia, ktoré im prinesú pohodlie a funkčnosť. Napríklad, počet ľudí, ktorí sa rozhodnú vybudovať predĺženie svojho domova vyhovieť stôl rozrástla veľa v posledných rokoch.

konštrukcie domu a drevený predĺženie

navrhovanie drevených rozšírenie domu

A keď budete mať možnosť pracovať z domu, hľadáme najlepšie riešenie pre svoje rohové prácu. Medzi nimi sú úsporné osvetlenie, integrované Wi-Fi systém, ergonomický dizajn nábytku, ale aj ... Stručne povedané, všetko, čo by mohlo prispieť k účinnosti a pohody pri práci a klasický desktop robí nemohlo byť nutne ponúknuť každému.

Idea expanzia dom a terasa dekorácie

Deco idea rozšírenie radový RD

Ostatní majitelia sa rozhodli postaviť predĺženie ubytovať zdieľaný priestor. V tomto prípade je zvyčajne na otvorených plôch všetkých členov rodiny, napríklad obývacia izba, kuchyňa a jedáleň. Tieto oblasti sú často usporiadané v časti domu s výhľadom do záhrady.

Osvetlenie moderné prístavbu s presklenou terasou

rozšírenie moderných domov

Opäť platí, že sa snažíme vytvoriť funkčný a pohodlný priestor. Toho môže byť dosiahnuté, napríklad, systémy domáceho kina alebo moderné kuchynského nábytku, kde sa príprava jedla stáva chvíľu čistého potešenia.

Rozšírenie tehlový dom

nápady moderné zväčšeniny

Aby prechod medzi také vnútorné a vonkajšie prirodzenejšie, používa okná a posuvné sklenené dvere. Tieto systémy umožňujú vlastníkom prakticky odstrániť bariéry medzi rozšírenia a záhradu. To znamená, že umožňujú ich rodiny, aby si vonku počas teplejších mesiacoch roka.

Glass Home Extension

mapa idea house plochá strecha

Je to trochu rovnakú myšlienku, ktorá inšpiruje stále viac a viac architektov, aby viedli k rozšíreniu a rozširovanie skleník. Niekedy sa uskutočnila výhradne v tomto trende materiálu, tieto konštrukcie majú veľmi vysokú úroveň jasu. To je vlastnosť, ktorá prispieva bezpochyby k atmosféru predĺženie.

Sklo rozšírenie pre starého domu rozšírenie

Nápady extensionverre dom rozšírenie

Ale sklo má aj ďalšie veľmi dôležitú výhodu. On sa spojil úspešne so všetkými druhmi frontoch. Takže, tento materiál je prirodzene dáva prednosť pri výstavbe predĺžení historických domov.

Myšlienka historického domu expanznej skla

foto dizajn exteriéru expanzie dom

Uhádli ste to, rozšírenie sklo opustí staré fasády open zobraziť. Preto neovplyvňuje negatívne vlastnosti stavby už na svojom mieste. To je dôvod, prečo historické domy sú zvyčajne dokončil rozšírenie tohto druhu.

červenej a presklené predĺženie tehla fasáda

idea zväčšenie sklo-fasáda, tehlový dom

V skutočnosti existuje niekoľko spôsobov, ako zvýšiť rozlohu svojho bývania v harmonickom a esteticky. To je princíp, ktorý je použiteľný bez ohľadu na štýl, sú budovy, doba jeho konštrukcii a vzhľad fasády. K tomu by malo stačiť, aby si vybrať najúčinnejšiu stratégiu pre váš domov. Nižšie sme s vami podeliť o niektoré príklady prístupov, ktoré môžu byť prijaté.

Moderný drevený dom expanzie

Myšlienka zväčšenie fasáda domu drevo presklené dvierka

Samozrejme, že najjednoduchší a najbežnejší spôsob je, aby sa vzhľad existujúcej fasády novej budovy. Táto stratégia je všeobecne aplikovaný na novších budov.

Zväčšiť plochu svojho domu a zladiť vzhľad fasády

malé zväčšenie sklo-fasáda šedá dom

To dáva veľmi úspešné výsledky, ktoré môže roztaviť rozšírenie do budovy na mieste. K tomu používame nátery a maliarske farby zhodné s tými z hlavnej budovy.

expanzia Idea domu s plochou strechou

foto, konštrukcia domu plochých striech

V prípade starších domoch expanzie, sú často používané pri vymáhaní svojich architektonických prvkov v novej výstavbe. Sú to nie je vždy potrebné vzhľadom na rozšírenie štruktúry. Avšak, veľmi uľahčujú harmonizáciu s existujúceho objektu.

Rozšírenie starý dom z kameňa a zastrešený červená taška

Moderný prístavba sklo dom

Ozdobné kamenné múry a tehál a strechy pokryté dlažbou totožné s tými z hlavnej budovy sú príklady tohto druhu metódy. Sú používané architektov a odborníkmi v stavebníctve v rámci zjednotenia elementov medzi starou stavbu a expanziu.

Predstava malé sklenené zväčšenie Biely dom fasády

Myšlienka zväčšenie house small-space-metal-sklo-fasáda biela

To sú niektoré črty expanzie moderného domu môžeme tiež obnoviť vo svojom vlastnom projekte rozšírenia. A teraz, nájsť svoj nápad rozšírenie domova s ​​našimi návrhmi nižšie:

Veľký starý rozšírenie dom s presklenou strechou

Moderný dom rozšírenie myšlienky

Predĺženie dom s presklenou verandou

malá sklenená predĺženie dom

Súčasná konštrukcia domu s rozšírením

Architekt dom rozšírenie myšlienky

snemovňa nápad s originálnym predĺženia skla

Moderný sklo dom rozšírenie

Príklad tehlový dom a predĺženie sklo

Rozšírenie sklo tehla

Myšlienka rozšírenie domova a interiéru terasy

Dizajn mapa rozšírenie záhradný dom

Zväčšiť svoj dom s modernou prístavbu

zväčšiť jeho rozšírenie domu

Pôvodný rozšírenie starého domu

Myšlienka rozšíriť pôvodné domy

Pekný nápad domáce rozšírenie a vnútorné záhrady

Predĺženie dom modernej záhrady

Idea moderný dom expanzie

mimo moderný dom expanzie

Domáce Prírastky a úspora miesta

Domáce nápady zväčšiť

dom a terasa konštrukcia Expansion

moderný domov dizajnu nápad a terasy

Idea expanzia dom a terasy

Myšlienka konštrukcie domu a terasa

drevený dom expanzia

Expanzia idea designer dom

Myšlienka zväčšenie dom Constuction

Expanzia architekt dom

Myšlienka rozšírenie staré fotografie house

sklenené rozšírenie dom exteriér

vonkajšie drevené rozšírenie domu

exteriér rozšírenie drevník

Moderná predĺženie konštrukcia domu

plochá strecha predĺženie dom

Dom predĺženie plochá strecha

drevený dom rozšírenie lietadlo

zrekonštruované staré domy

renovovať Dizajn exteriéru domov

Rekonštrukcia drevený dom expanzie konštrukcie

nápady pre zväčšenie jeho dom

prestavať starý dom

starý dom renovácie idea

externé rozšírenie desing dom

malé zväčšenie rozšírenia rodinného domu

Moderné prístavba domu

renovovať dom Interiérový dizajn záhrady

zväčšiť starý dom

zostavenie drevený dom

idee renovovať skleníka


About the author

admin