detská izba

Dieťaťa izba: nápady pre dekorov snov

s izbami'enfant: idées déco originale

Detská izba: nápady na vytúženú dekoráciu je pre všetkých rodičov, ktorí chcú vytvárať pre svoje deti gay životný priestor, priateľské, pohodlné a teplé.


Prezrite si naše návrhy, vrátane návrhov AltaModa Leone dizajn, atď

Často majú ťažkosti uvedenie svoje deti do postele? Oni rebel a robiť nemožný úloha? Bola to dobrá správa zariadiť detskú izbu krásny, že opustí svoj sen dievča alebo chlapec mohol skončiť vojny doma.

Pre deti: veľa nápadov pre originálne výzdobou

s izbami'enfant: idées blanc noir

Kto hovorí, že biela nie je vhodný pre detskej izbe? Podlaha v čiernej a bielej môžete premeniť vaše dieťa priestoru miestnosti zábavná a náročná hra. Vyberte si farebnú schému skôr jednofarebne, pridajte dotyky farby vytvoriť kontrast a umožňujú predstavivosť navigovať neskôr.

Biela je riešenie, ktoré ide do miestnosti akéhokoľvek dieťaťa

s izbami'enfant: idées déco moderne

Biela sa hodí ku všetkému: čierna, červená, ružová, modrá, zelená ... Táto farba dáva pocit ľahkosti a opticky zväčšuje priestor. Ak váš detská izba je pomerne malý alebo strednej veľkosti, vyberte biela ako základná farba. Potom môžete spojiť so širokou škálou farieb, aby vyhovovali vášmu vkusu a potrebám.

Wood: klasický pre detskú izbu

s izbami'enfant: idées bois vintage

Wood symbolizuje teplo a prívetivosť. Rozhodnúť sa pre drevené podlahy a drevo nábytku, aby priestor vášho dievčaťa či chlapca, príjemné miesto na hrať a odpočívať. V súčasnej dobe máte k dispozícii širokú škálu čo sa týka farieb a materiálov. Vzhľadom k tomu, drevo je vhodný pre takmer všetky možnosti sú možné, pokiaľ ide o ich kombinácie a zmesi.

Nechajte sa inšpirovať zo sveta rozprávok pri vytváraní izbu svojich detí

s izbami'enfant: idées design contes

Ak chcete pomôcť vášmu dieťaťu rozvíjať svoju predstavivosť? Vytvorte si izbu inšpirovaný kúzelnými príbehy potom! Vezmite jeden z motívov alebo v kombinujú prvky z rôznych príbehov! Podporiť tvorivosť dieťaťa, ponúkajú cestu do paralelného vesmíru!

Dare neobvyklý dizajn!

s izbami'enfant idées design marin

Existuje toľko možností, nábytok a plánovanie pre detskú izbu ešte dnes! Prečo obmedziť tradičné a nudný dizajn? Prečo nie odvážiť tém, nezvyčajné tvary a farby? Zoberme si napríklad drevený rebrík, ktorý vedie vaše dieťa priamo na pirátskej lodi!

Detská izba: svetlé farby nápady

s izbami'enfant idées design contemporain

Ak sa vy a vaše dieťa milovať svetlej farby, neváhajte sa rozhodnúť pre green! Kombinovať viac odtiene, zatiaľ čo sa privádza svetlé farby (biela, béžová, šedá, slonová kosť, atď.). Mnohé štúdie preukázali, že zelený upokojuje. Navyše, farba symbolizuje nový trend "Go green!".

Ďalší zelený dizajn

s izbami'enfant idées design vert

A ak si chcete vyskúšať ešte neobvyklá a prekvapujúce kombinácie, zelené ožení ružová, červená, čierna, žltá, modrá ... Musíme sa ešte pokúsiť sa dostať príliš uniesť, pretože veľké množstvo farieb môže niekedy zanechať dojem chaosu a "neporiadok".

bed-and'enfant-mobilier-vert

Je to ponorka! Nie, je to lietadlo! Nie, je to poschodovej postele? Maľované farebné a veselé destives tieto pôdne postele prispôsobiť potrebám svojich detí. V noci spí, zatiaľ čo v rovnaký deň, kedy zase do miest na sedenie alebo v imaginárnych stromov.

kreatívne a teplá nápadom

modrých detská izba Nábytok

Moderné dekor chyžná

komora'enfant tapis de design

Drevo mierka škôlky

dizajnové piráti dieťa izba

Ružová Biela dievčenské izba

originálne zariadené detská izba

s izbami'enfant idées déco originale

spálne pôdne postele dieťa


About the author

admin