vnútri

Dizajn interiérov: apartmán Art Deco v Paríži XVI

art deco luxusný byt

deň možnosť nie je všetko obdivovať veľké dielainteriér architektúra, ešte menej, pokiaľ ide o obnovu a modernizáciu Art Deco bytu.


To je to, čo ponúkame dnes s pracovným Ramy Fischler na tomto luxusnom byte, miesto Kolumbii, v šestnástom parížskom obvode. Na tomto výnimočnom mieste 350 m2 v jednom z prestížnych Walter budov v Paríži, pracoval ako architekt a interiérového dizajnovým nábytkom od firmy spája všetky stavebné živnosti sa, spojením chute, výzvy. V byte je výsledkom zbližovanie názorov a talent dohromady. Hranice medzi stenami prízemí stropu je neodmysliteľnou súčasťou stôl, koberce, demonštrujú iba bariéry medzi obchodov, nápady, know-how. Pre Ramy Fischler, interiérový dizajn znamená navrhovanie bytu alebo rodinného domu, v ktorom sa pretínajú a pracovať celý rad odborných znalostí v záujme spoločnej a nepublikované práce.

Food and Art Deco bytu zdobí Ramy Fischler

architektúra'intérieur art deco Paris

Z hľadiska dizajnu interiérov, byt má dve poschodia, je vstup do záhrady a priamy Street - jedinečné privilégium k tomuto majetku. Táto prestížna foot-to-earth musela byť rozhodne Parížan rešpektovať svojej minulosti, ale korene vo svojej dobe a odvážnu predvojom v niektorých ohľadoch. Pôvodný drevené obloženie pokrývajúca steny obývacej izby a jedálne boli obnovené a znovu nainštalovať, rovnako ako parkety Versailles z prednej časti bytu. Z chodby do kuchyne, každý priestor je možné čítať ako kapitolu románu, pestovať svoju estetickú slovnú zásobu, zmyslové, ktoré naznačovalo nič technických výziev omietky maľované opony, ako je zamrznuté v čase, aby degradovaná stena pobytu mutovať stropu, ktorý je sám premenený na svietidle. špeciálne navrhnutý nábytok, spolu sinteriér architektúra, sú diskrétne elegancia zmes avantgardy.

Interiérový dizajn: štýle art deco set súčasnému vkusuluxusný byt v Paríži

Z dreva a Art Deco motívmi

Art Deco nábytok Ramy Fischlerlakované biele záclony

art deco bytRamy Fischler vytváranie nábytok

architektúra'intérieur art déco Unikátny kusov príslušenstvaarchitektúra'intérieur Paris 16Chodby s modernejším a prehľadné víziearchitektúra'intérieur restaurationZameranie na kvetinové vzoryarchitektúra'intérieur style art déco ParisSpálňa moderný štýl inšpirovaný Art Deco

Art Deco posteľminimalistická kuchyňaBielo natreté drevené kuchynskéJedáleň s stoličky Knoll

interiérového dizajnu Knoll stoličkylakované drevené panelyVnútri parížskom byte

luxusné mramorovou kúpeľňou

Ramy Fischler kúpeľňa

Interiér v štýle art deco Paris

Indoor futuristický dizajn

Ramy Fischler architektúra'intérieur

Dizajn Ramy Fischler interiéru

Ramy Fischler renovovaný art deco

Ramy Fischler lakované závesy

renovácie dverí art deco


About the author

admin