režim celebrity

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Český štýl žena vyzerať módny myšlienku

Český štýl - príležitostné, ľahké a pestré! Aké sú diely a musia mať príslušenstvo, aby sa zmestili do cigánskej vzhľad? Dnes vám predstaviť náš výber nápadov muž a žena bohémskom štýle.


Kľúčom k úspechu: neváhajte a miešať farby a vzory!

Bohemian style: musíte mať kusy pre mužovŽena český letné klobúk módny vzhľad

Český štýl sa skladá z mäkkého a pružného oblečenie. Základnou myšlienkou je zanedbať. V bohémskej žena šatníku, našiel šaty a dlhé sukne, ženské a sexi top, šály (áno, dokonca aj v lete!), Mesh vesty, kožené kúsky. Tiež objaviť niektoré eponyms diely, ako je kimono a pláštenku.

U človeka bohémskej skriňa, zistíme, košeľa s kvetinovými alebo etnického pôvodu, džínsy, Nohavice 70s, šatky, hippie vesty. Veľkou novinkou - muži nosia viac šperkov! Klenotom je nová unisex a nosia všetci. V skutočnosti, od staroveku, muži nosili šperky a šaty. Zrazu, po dlhú dobu, dvaja boli vyhradené len pre ženy. To je cez sexuálne a kultúrnej revolúcie 70. rokov, ktorý sa znovu objaví tento trend. Pod vplyvom odchodov v Indii, skutočný trend v 70. rokoch, a veľký záujem o meditáciu na východe, hippie vzhľad vznikla postupne a napáda všetko.

Trendy Man bohémsky štýl

štýl bohémsky look ľudský sklon myšlienku

Českého love presahmi. Ale pozor, chlapci a dievčatá - chce gýč, ale nie moc! Tiež sme objavili vzplanutia džínsy, džínsové, kože a zamatu (sukne, džínsy, bundy, vesty, topánky, sáčok). Tieto lemované kusy sú nutnosťou pre ženy aj pre mužov: poskytovať iba! Musíme to brať s nadhľadom ...

Český štýl žena nápad robe top

Len niekoľko rokov tlačoviny boli veľmi módne. Za dva roky, sme opustili ďalšie. V tomto roku sú späť. Dievča a chlapec, nesie kvetinové a etnické výtlačkov.

Krátke šaty s dlhými rukávmi a kvetinovou potlačou

ženy obliekajú bohémsky štýl šaty klobúk sa konal

Príslušenstvo bohémsky muž a žena

Čelenka - jedna z gypsy elegantnej must-štýlových doplnkov pre mužov a ženy. To tiež nesie náhrdelníky a etnické štýlu šperky! Pre chlapcov, tam sú kolekcie špeciálnych bohémskom štýle šperky tento rok. Tiež nosí okuliare s farebnými rámčekmi, okrúhle, hviezdy ... Perá sú tiež veľmi trendy. Nosíme ich ako šperky alebo sú viazané na opasku.

Man Bohemian čelenka s plášťom muž bol držaný

Štýl gypsy favorizuje dĺžok. Šaty, sukne, nohavice, šatka - jedny dvere široké!

Bohémsky-woman-sa-držal myšlienky

Šperku je tiež späť v tomto roku. Nájdeme veľmi širokú škálu modelov pre chlapcov hotela. V skutočnosti tento náramok je z Indie. To je tradične nosia ženy a vyrobené zo zlata alebo striebra. Môžu byť kombinované s toe krúžkami. V dnešnej dobe, muži a ženy nosia členkové ponožky. To tiež nesie talizman.

šperku

Český štýl žena šperku šperky

Prstence sú veľmi prítomné v ľudskom vzhľade a bohémskej žena. A kmeňový pás Boho chic štýle s perlami, drevené alebo kovové ozdobné prvky.

Idea bohémskej náramky a prstene pre mužov

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

A pre kozmetické ošetrenie, dievčatá, aby jej sviežu pleť, označia svoje oči a nechal svoje nahé pery. Na vlasy, že nosia dlhé vlasy, dievčat a chlapcov. Jeden môže rozhodnúť pre zaujímavú a funky farby alebo môžu byť spokojní s ich prirodzenú farbu!

Rómska štýl - voľný čas, leto, retro

Žena bohémsky look outfit nápad nohavice top

Účinok strapatý drdol tiež zapadá do štýlu cigánskej. Je ideálny pre teplých letných mesiacoch, kedy na sebe dlhé vlasy ťažké!

Strapatý drdol pre ležérny vzhľad

držané look-Boheme-držané v lete

Bohémsky štýl je poetické, romantické a mnoho etnických inšpiráciou. Je inšpirovaná farbami Ďalekého východu, zelené pláne v Indii - bohémsky štýl oslavu kultúrnej rozmanitosti a farby vzdialené a dávnej krajine. Tento štýl je ženský, leto, exotická a bohaté vzory a farby. To je nosia bohém a elegantný zároveň. Jedná sa o unisex štýl, ktorý ide k vám všetkým.

bohémsky štýl šatka muž nohavice oblečenie módne

Dve kľúčové kusy bohémskej žena bola: malý šaty a cvičebné úbory bavlny alebo z vlny čipky alebo kvetinové efekt a etnického pôvodu.

kmeňový pás, opasok etnických, bohémsky remeň

držané žena-Boheme-nápady

Kimono - kus, ktorý sa objaví na módnych prehliadkach niekoľko rokov. To dokonale zapadá do cigánskej bohémskom štýle, pretože je to dlhý, ľahký a s rôznymi vzormi. Naozaj, veľa oblečenia značky sa prezentovali svoje verzie kimono modernizovaný a veľmi pohodlné na nosenie. Pre módny bohémskej vzhľad, to nesie jeho kimono s džínsové kraťasy a kmeňové šperky.

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Na pláži, budete cítiť ľahké. Rozhodnúť sa pre krátke strapcami šatách alebo v hornej časti šortiek. Kombinovať s náramky, dlhé náhrdelníky, náušnice, perie.

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Aký topánky za bohéma vyzerať úspešná?

Pre dievčatá, ktoré nosia sandále zdobené kmeňových štýl korálky. To isté platí aj pre chlapcov. Ak nie ste najväčší fanúšik sandále, tenisky sú tiež možnosť. Kľúčom k úspechu je, že sú pohodlné ... A konečne musíme mať neformálne vzduch!

Tieto lemované kusy - musí maťŽena Bohémsky-mŕtvy-nápady

Muži sa odváža košeľa s rastlinnými motívmi a zvieratá. Nosiť s džínsy. Hippie okuliare a šperky sú nutnosťou. Bohémsky vzhľad možno ľahko nosiť na pláži v meste.

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Na mieste Asos * môžete objavovať rad oblečenia a doplnkov bohémsky vzhľad.Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Ten človek Caval jar-leto 2017 kolekcia oslavuje človeka bohémsky štýl. Fialovej a ružovej sú dominantné. Tiež sme objavili veľa kvetinové vzory, lemované, farebné šatky, šperky, high-pásom nohavíc. Celá kolekcia je bohatá na farby a vzory. Zdá sa, že nosiť na 70!

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

Režim, ktorý nevyjde z módy.

Bohemian style: musíte mať kusy muža a ženu

* Objavte návrhov bohémskej oblečenie od Asos tu.


About the author

admin