Общая категория

Elektrická brána, ktorá sa zasúva do zeme

Elektrická brána konštrukcie podlahy záhradný plot

elektrická brána podľa Fancy Fances¹ je jedinečný a originálny poľský vynález. Vďaka použitiu štandardných komponentov, ako sú posuvné dvere, táto inovatívna technológia sa vyznačuje svojou mimoriadnou jednoduchosť a bezchybnú prevádzku.


Elektrická brána zasunie do podlahy navrhol poľskej spoločnosti Fancy Fances

Moderné elektrická brána posuvné vodidlo dizajnu

Čo je kľúčom k tejto inovatívnej mechanizmus dverí? Rozpätie portál s motorom je umiestnený v prefabrikované železobetónové vrecká a pôdy začlenený. Princíp fungovania vrecká a akosti betónu zaručujú optimálnu odolnosť proti vôd.

Elektrická brána podľa Fancy Fances: vynález chránený patentovým právom

Elektrická brána konštrukcia oplotenie kov moderné

Betónová vrecko je tiež inštalovaný v hornej časti dverí, ale tentoraz s odnímateľnými vekami s otvormi prispôsobí tvaru a umiestnenia prvkov brány rozpätia. Centrálne Veko má ďalšie otvor, ktorý poskytuje ľahký prístup k motoru, ktorý robí prax je zachovať alebo otvorenie alebo zatvorenie mechanicky v prípade núdze.

Kvalita betónu a jeho mechanizmus zaisťuje vysokú odolnosť

drevo konštrukcia moderné elektrická brána

Pred inštaláciou portálu, bude kontrolovať nastavenie pôdy a vylúčenie kolízie sa tak, či dokonca viac s koreňmi okolitých stromov na zem.

Je veľmi dôležité kontrolovať bodové skutočné mechanické podmienky vašej krajine. Ak je vaša pôda nie je príliš vhodné, je možné úplne alebo čiastočne nahradiť. Každé poschodie môže byť prispôsobený pre inštaláciu plnej FANCY systém zarážok (portál, brána a plot) a vykonaná za menej ako 24 hodín.

Veľmi praktické a funkčné portál, ktorý je ideálny pre malé priestory

Dizajn plot automatické brány mechanizmus

Portál je k dispozícii v oceli, vysokotlakové lamináty, plechy a kremenné dosky nakoniec výber kvalitných materiálov a vysokej kvality, ktoré môžu byť kombinované a konfigurované v mnohých ohľadoch. To umožňuje každému bránu alebo plot, a preto každej domácnosti majú jedinečnú a osobné plotový systém.

Pozrite sa na video nižšie vidieť portál od Fancy Fances v akcii:

¹Vous môžu navštíviť stránky Efektné Fances tu.


About the author

admin