krása

Tetovanie lapač snov – čo znamená, žena a tetovanie

tetovanie popadne krk kotevné čierny sen

Catcher sen je bohatá objekt symboly, ktoré nás zaujímajú. Je Okrem toho, že slúži ako inšpirácia pre kutilov projekty, to je tiež žena, tetovanie model pre rôzne časti tela.


Ak hľadáte inšpiráciu pre lapač snov tetovanie, navštívte našu galériu obrazu a čítať text vyššie. Ten bude vysvetľovať, čo je význam lapač snov tetovania a jeho súčastí.

Tetovanie západky sen alebo snímač sen je pero tetovanie variant vložený symboly

lapač snov tetovanie významovo modelovo výkresy

Ako vieme, je lapač snov (dreamcatcher v angličtine) je predmet určený pre nás ochráni pred zlými snami. Je zavesený pri jeho posteli, alebo sa používa ako dekoratívny doplnok k svojmu domu. Inšpirovaný kultúrou North American Dreamcatcher má rad typických prvkov. Medzi ne patria: kružnice, plátený, perie a korálky. Tieto prvky majú symbolický význam, ktorý musí byť známy pred rozhodnutím, či si niekto želá, aby si lapač snov tetovanie.

Tetovanie chytač sen významy jeho zložiek

lapač snov tetovanie-design-manželku na krk

Či už je to lapač snov tetovanie design alebo dekoratívny predmet, ktorý objekt takmer vždy zahŕňa nasledujúce prvky: kruh, plátno, perie a korálky. Dohromady tieto prvky sú ľahko nájsť v prírode; a vyjadrujú záväzok k nášmu prirodzenému prostrediu a slušný životný štýl to.

tetovanie-woman-senzor de Reve model

Brané samostatne, komponenty lapač snov tetovanie majú tiež zaujímavý význam. Sa pozrieme v nasledujúcich riadkoch.

Telo umenia a dizajnu lapač snov - symboly a význam jej základných prvkov

tattoo-senzor-de-dream-dos-žena

kruh je nevyhnutným prvkom lapače snov tetovanie. Mnohými považovaná ako jednoduchý rámec, že ​​lapač snov spolu, on v skutočnosti hlboký symbolický význam. Väčšina kultúr zvážiť, v skutočnosti, že kruh predstavuje nekonečnu, pretože nemá ani začiatok ani koniec. Z rovnakého dôvodu, duchovnú úroveň, ale tiež vyjadruje kolobeh života a večnej transformácie.

lapač snov tetovanie význam stôp ženu

plátno je prítomný na všetkých prevedení lapač snov a všetky tetovanie toto mystické objektov. Jeho funkcia? Chytiť zlé sny a neumožňuje im narušovať náš spánok. Na inej úrovni, objekt na plátne, ktorý symbolizuje zložitosť a problémy, ktoré jeden smeruje pozdĺž života.

tattoo-senzor-to-snu-krku ženy

Potom plátno je tiež produktom činnosti tradične vykonáva ženy tkanie. Z tohto dôvodu, ale aj symbolom ženskosti a kreativitu.

Tattoo Idea žena - ozdoby, ktoré sprevádzajú si lapač snov tetovanie

tetovanie, krk žena koše sny de Reve, senzor

perie sú ďalšie zložka nutne prítomná v tetovanie senzora sen. nevyhnutným príslušenstvom šiat vtákov, pero je spojená s ľahkosťou a slobody. A ako vtáky môžu symbolizovať ľudskú dušu, ich perie je symbolicky interpretovať ako obraz dychu. To je tiež dôvod, prečo v lapač snov tetovania, perie sú pripojené ku kruhu života.

navádzací senzor-de-dream-tattoo rameno žena

korále sú jedným z najčastejších ozdoby sen lapače. Oni sú zvyčajne zahrnuté ako predmet visiace z plátna a sprevádzať ako také perie. Perly pridať dotyk farby na Dreamcatcher.

lapač snov tetovanie back-woman-black

Preto sú módnym doplnkom, ktorý symbolizuje krásu. Na druhú stranu, guličky sú tiež používané pre ilustráciu dobré sny oproti nočné mory. Sú teda spôsob, ako prilákať dobré veci v živote.

Sen chytač tetovanie ako symbol hippie kultúry a bohémsky módne

tattoo-woman-krk senzoru sny

Všetky jeho významy lapač snov tetovanie tiež kombinovať s ďalším aspektom, že úloha etnické dekorácie a prírody v kultúre 20. storočia. Výkresy a lapač snov obrazy sú široko dnes považovaná z kultúry Severnej Ameriky.

small-arm tattoo-woman-senzor-to-sny

Niektorí hovoria, že pôvod tohto objektu späť k Ojibwe ľudí, ktorí žili v oblasti severne od rieky Rio Grande v Spojených štátoch a Kanade. Tento ľud má legendu ženy Spider schopnú ochranu detí. Catcher sen s pavučina bola vyrobená ako symbolický obraz ženy k ochrane dospelých a detí v spánku.

tattoo-foot-woman-of-sna-senzorom

Kultúra severoamerických ľuďom do značnej miery ovplyvnený móde hippie a bohémskej dekor. Je tu najmä prostredníctvom mnohých symbolov a etnických-inšpiroval príslušenstvo. Je to najmä v priebehu 60. a 70. rokov 20. storočia, ktoré výkresy a tetovanie chytí sen začal byť pripojený k hippie a Boho chic.

Prispôsobiť žena tetovanie inšpirovaný dizajnom lapač snov

Senzor-to-snu-tattoo-black-woman-back

Catcher sen je veľmi populárny ženská tetovanie v poslednej dobe. Dosiahnuteľné v rôznych formátoch, možno ho nosiť na všetkých častiach tela. Pokiaľ tento vzor zdobenie tela láka vás, nezabudnite, že môžete predstaviť rôzne spôsoby, ako prispôsobiť vaše tetovanie lapač snov.

Sensor-to-sen model-tattoo-ozbrojené žena

Okrem kruh, tkanina, perie a korálok, jeden môže tiež rozhodnúť pre ochranné zvierat sprevádzajúcich klasické prvky lapač snov. Príklady takýchto zvierat sú vlk a lev. A pretože lapač snov tetovanie je do značnej miery spojená s ženskosťou, mnoho dievčat si vybrať, aby ju dopĺňať s ďalšími ženskej symboly, ako sú kvety. Ruža je klasická a nadčasová voľba.

small-tetovanie-senzor-to-snu-woman-idee

A konečne, majte na pamäti, že rovnako ako akýkoľvek iný tetovanie žena, jeden z Dreamcatcher tiež hodí pre prispôsobenie prostredníctvom rôznych správ. Tie sú niekedy zahrnuté v kruhu lapač snov, niekedy okolo neho. Sa rozhodnúť, čo správa, ktorú chcete napáliť a nájsť najlepšie umiestnenie!

tetovanie rameno-k-sny-farebný snímač

sna-catcher tattoo-neck inšpirácie Photo


About the author

admin