krása

Závod šperky pre milovníkov prírody

Rastliny milujú šperky prírodné náhrdelník originálny trend

Už ste niekedy počuli o šperky Rastliny? Ideálne pre milovníkov prírody, sa stali skutočnou trend v poslednej dobe. Elegantný, šumivé a prirodzené, tieto jedinečné šperky sú k dispozícii vo farbách, tvaroch a materiáloch.


To je ideálny darček pre všetkých, ktorí hľadajú nové a originality. Objaviť prvýkrát v USA, je moment, oni už sa objavili vo Francúzsku. Objavte prírodné krásy s touto problematikou 21 fotografiami.

Závod šperky pre milovníkov prírody

rastlina sukulentná moderné šperky trend

Americká kvetinárstvo Susan McLeary vytvára celý rad šperkov s drobnými sukulenty. Každý kus má šťavnaté špeciálne vybrané. Potom je zavesený na príslušenstvo a možno pestovať 2 až 4 týždne. Po uplynulom období, možno ho odobrať a dať ju do kvetináča. Darček, ktorý trvá, tiež ideálny ako svadobný dar, hovorí Susan. Nikdy si myslel, že sa stane kvetinárstva, ale jedného dňa priateľ požiadal ho, aby pomoc pri tvorbe a výzdoby svadobné kytice. To bolo v tomto okamihu že Susan objavil jeho skutočnej vášne: rastliny a kvety! Po vytvorení krásne šperky na svadbu svojho priateľa, nápad šíri rýchlo. Začala predávať tieto práce na mieste Etsy!

Závod šperky: elegantné, šumivé, originál

rastlina sukulentná moderné náhrdelník šperky trend

Vo Francúzsku, Maryse a príručky, rozhodnúť o vytvorení Jewel rastlinného pretože nenájdu, vo Francúzsku, náhrdelníky so živými rastlinami. Toto miesto je plodom ich priateľstvo a ich lásku k prírode a módy. Oni potom sa rozhodnúť prepojiť tieto dve vášne vytvorením živej drahokamy! Prstene, náhrdelníky, náušnice, brošne pre mužov a ženy, môžeme nájsť a objednať tento typ šperku na svojich stránkach s jednoduchým kliknutím. Každý z týchto šperkov prichádza s háčikmi, rastlina, patentovaný oplodnené substrátu, v jednotlivých prípadoch a pipety pre zavlažovanie, skrátka všetko, čo potrebujete na udržanie svojej krásnej zeleninové šperk. Pozvať prírodu ... na teba!

náušnice

svadobné šperky šťavnaté slučka'oreille végétal tendance

Prepichnuté uši nažive!

náušnice'oreilles tendance plante grasse succulent bijou végétal

náramok

Moderné sukulentná rastlina náramok trend

elegantný náhrdelník šumivé

náhrdelník moderný závod šťavnaté svadobné šperky

prírodný náramok

zeleniny popruh moderný trend idea

Ideálny darček pre milovníkov prírody

Plant Šperky originálny nápad šťavnaté Pôvodný závod ring svadobné šperky nápad trendzeleniny ring šperky svadobné šperky nápadOriginálne čelenka svadobné šperky šťavnaté trendFrance kúpiť šperky originálne rastlinurastlinný krúžok moderné šperky trendrastlinný krúžok pôvodné ženích originálny šperk šťavnatékúpiť rastliny šperky náhrdelník moderný trend závodzeleniny mrkva náhrdelník šperky prirodzená tendencianáhrdelník čierne šťavnaté módne šperky trendysukulentná šperk náušnice trend'oreille bijou végétalslučka'oreille naturelle tendance moderne idée plante grasse


About the author

admin