cestovanie

Ako cestovné blog: niekoľko užitočných nápadov

nápady, ako vytvoriť cestovné blog

Ste dobrodružný, máte radi cestovanie a padol k tomuto článku? Takže tu nie ste náhodou! Chcem vedieť Ako cestovné blog ?


No, je to veľmi jednoduché - všetko, čo potrebujete, je notebook, ktorý sa používa na zhromažďovanie pohľadnice, papierové brožúry a všetky druhy suvenírov z ciest a zostavovať všetko! V nasledujúcich riadkoch vám ponúkame pár nápadov, ako vytvoriť cestovný denník a kde začať.

nápady, ako vytvoriť cestovné blog

Ako vytvoriť cestovný denník?

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je mať notebook a výlety povedať. Blog cestovanie je časopis, ktorý prekladá vaše cestovné príbehy a vy fotografií, kresieb a upomienkových predmetov papier. Mať cestovný denník umožňuje trénovať svoju pamäť a štruktúrovať svoje myšlienky.

Spomeňte si na príbeh a postavu Robinson Crusoe vynašiel spisovateľ Daniel Defoe. No, celý román je vskutku cestovné blog! Bol to jediný spôsob, ako Robinson zostať v spojení s realitou a spomenúť na jeho osobnosť, a odkiaľ prišiel. Kniha bola jeho jediným "poslucháč" na ostrove púšti.

idea, ako sa robí cestovné blog

Veľmi dobrý dôvod pre cestovné blog.

Vedie denník alebo cestovný denník nás chráni pred Alzheimerovou chorobou. Neuroscience ukázalo - skutočnosť je popísané v časopise umožňuje naše spomienky vedú našu pamäť a lepšie organizovať naše myslenie. Tu je veľmi dobrý dôvod, aby cestovné blog! Ak ste vaše cestovné dobre popísané a ilustroval zbierku obrazov a vizuálov, nikdy na ne zabudnúť. A kto vie, možno jedného dňa môžete ukázať svoju úžasnú cestovné blog pre vaše vnúčatá?

nápady, ako vytvoriť cestovné blog

Nemusíte chodiť do Timbuktu začať svoj cestovný denník. Ak ste si naplánoval rodinnú víkend, napríklad, to je ten správny čas začať. Akákoľvek cesta je existujúci a zaujímavé, všetko závisí na tom, ako oni videli!

Nevyhnutné vybavenie pre vypínacie knihy

Po prvé, nájsť kniha alebo zápisník vám to urobí radosť a stane sa váš cestovný denník. Nie je nutné kupovať knihu alebo drahý notebook. Aj tie najjednoduchšie model môže byť premenená na pôvodný objekt. Je to ešte lepšie, aby našiel knihu jednoduchý dizajn, ktorý môžete prispôsobiť po.

potom nájsť pero a ceruzka. To bude slúžiť k tomu. Dokonca aj keď si nie ste veľmi dobrý v maľovaní, to je bez ohľadu na to, dôležité je, aby formovať svoje odtlačky. Tieto návrhy sú skvelý spôsob, ako na to.

how-to-knihy-travel-it-yourself

Ako cestovné blog a kde začať?

Začiatok a prípravky

Každá cesta začína s plánovaním. To je prvá vec, ktorú opísal v cestopisu: plánovanie. Tiež popisuje, ako si predstavujeme tak stalo, ako je to dlho, čo sú účastníci, miesta k návšteve.

žil skúsenosti

Tu sa dostanete na miesto určenia! Prvé dojmy sú tam už ... Akonáhle si sadnete, kde sa zloží, otvorte knihu cestovanie a popísať váš prvý dojem z príchodu a miesta. Nič nezabudnite, písať to! Dokonca aj tie bezvýznamné detaily na prvý pohľad môže byť zaujímavé. Ráno a večer, nezabudnite pridať aspoň jednu alebo dve vety vo svojom príbehu.

Neváhajte a opísať svoje kulinárske zážitky. Kuchyňa niektorej krajine alebo regióne odráža kultúru týchto ľudí. Nejeme ako na severe a juhu Francúzska. Predstavte si potom rozdiel riadu vo Francúzsku a Timbuktu.

Cestuje sa mení predstavy.

book-of-travel-nápady-do-kutilstvo

Návratnosť a zozbierané objekty

Smola, že ste doma, ale máte toľko povedať! Ak ste sa rozhodli zachovať cestopis, prijať dobré návyky - zhromaždiť všetky druhy brožúr, samolepky, uteráky, známok, pohľadníc. Tieto prvky budú aj naďalej vaše cestovné kniha obsiahlejší a zaujímavejšie šľahať (ak chcete ho zdieľať, samozrejme).

Ak máte radi cestujete, pravdepodobne máte fotoaparát. Jedná sa pravdepodobne o digitálny fotoaparát? Akonáhle ste doma, sťahovať obrázky z vášho výletu na počítači a vyberte quelques'unes pre tlač (na kurze fotografického papiera vo fotoateliéru)! Potom integrovať obrázky vo svojej knihe cestovania a popísať.

Tam, kde bola fotografia urobená?

Kto to bol, kto ho vzal? : Relatívna alebo cudzinec na ulici?

Kto teraz tam bol?

Vidíte, že na otázky je veľa a skúsenosti popisujete - veľa!

how-to-a-book-of-travel-Námet

Kresba je nádherný a osobné spôsob, ako vyjadriť emócie. Môžete začať tým, že kresby s pastelkami a markery v cestovnom denníku a po začatí s akrylovou farbou, napríklad! Kresba je tiež veľmi relaxačné tvorivá činnosť ...

Cestovné kniha naplnený fotografiami a kresbami!

book-travel-how-to-DIY

Počkať pár dní pred otvorením svoj cestovný denník. Dokončiť popis histórie tohto prvého výletu "registrovaného" zhrnul svoje dojmy. Uvidíte, že tam bude nutne nové inšpiratívne nápady, ktoré budú vznikať. Každá cesta zanechá trvalý dojem v našich spomienkach ... Tu sú niektoré otázky, ktoré vám pomôžu, ako vytvoriť svoj životopis:

Aká bola cesta všeobecne?

Čo sa naučíte?

Sú Boli tam nejaké prekvapenie?

Sú Keby neuspokojivé veci?

Chceš sa vrátiť?

On-line cestovné denník

Môžete mať svoj papier cestovný denník a tiež on-line. Je veľmi ľahké vytvoriť blog na internetových stránkach WordPress, napríklad. To nič nestojí a týmto spôsobom môžete zdieľať svoje skúsenosti s mnohých ľudí po celom svete.

Kto vie, možno jedného dňa budú vydané svoje cestovné doklady a stanete slávnym spisovateľom?

how-to-a-book-of-travel-nápadynápady, ako vytvoriť cestovné blog

book-of-travel-idee-ilustráciami

Leather Cestovné kniha zdobená kolky

book-trip-nápady-how-to-travel-knihy

Tu je nápad, ako urobiť cestovné blog:

Ako cestovné blog: niekoľko užitočných nápadov

Kožený Travel Book s vreckom pre váš tablet!

how-to-knihy-travel-it-yourself-ľahko

book-of-travel-how-the-making

Utrácať, lez priateľmi!

travel-book-how idea-picture-lietadlo mraky

Môžete nájsť a kúpiť knihy zdobenie tu.


About the author

admin