vlasy

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Jak si vybrat svůj účes muž leonardo dicaprio

Jak si vybrat muže ostříhat? Tři kritéria pro výběr účes - na tvar a rysy obličeje, textura jeho vlasy ... jeho touhy!


Už jste někdy slyšeli výraz morpho-účes ? V následujících řádcích si ukážeme, jak zjistit, jaký tvar obličeje a jaké kusy vybrat podle svých vlastností a texturu vlasy. Naše tipy jsou ilustrovány s krásnými obrázky filmové hvězdy a klasifikovány v závislosti na tvaru jejich tvářích. Poté, dáme vám několik tipů střih a vousy.

jak si vybrat Muž Morpho vlasy ostříhat

co je to tvar obličeje ? Je velmi pravděpodobné, že už víte! V neposlední řadě je váš obličej a se podíváte na každý den ... oválné, podlouhlé, čtvercové, obdélníkové, kulaté, trojúhelník, obrácené trojúhelníky, diamantové ... jsou určeny její střih a účes v závislosti na morfologie obličeje. V následující řádky, budeme klasifikovat typy tvar obličeje do pěti kategorií: kulaté a oválné, Srdce a trojúhelník, podlouhlé a podlouhlý, náměstí, obrácený trojúhelník a hexagonální diamant.

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

jak si vybrat Muž Morpho vlasy ostříhat

Určete tvar obličeje

Vyberte si střih, který zvyšuje tvar obličeje je důležité. Vyberte si střih, který zvyšuje své funkce je změnit vzhled ostatních a mít více atraktivní vzhled. Muž nebo žena, trochu narcismus nikdy nikomu ublížit! Časy se mění ... Člověk, který se stará sám o sobě je moderní člověk.

Chcete-li zjistit tvar vašeho obličeje, musí být čtyři kritéria vzít v úvahu: velikost přední, lícní kost, brada a délka obličej. Podle jeho kritérií, určuje tvar obličeje a výběru modelu a délka řezání.

Jak si vybrat člověka ostříhat myšlenku

Jak si vybrat muže stříhání vlasů, pokud máte oválný obličej, nebo kolo?

Kulatý tvar obličejové rysy jsou měkké zaoblené lícní kosti. To je často považováno za zženštilé. Tento typ obličeje má proporcionální kulatou bradu na čelo. Tváře jsou vyslovovány i zaoblené. Oválný obličej je v blízkosti kulatého obličeje. Jediný zřejmý rozdíl je, že oválný obličej je obvykle protáhlejší nápad. Považován za jeden z nejvíce symetrické obličeje tvarů, mohou pánové na kole nebo oválným obličejem dovolit experimentovat se všemi stříhání vlasů stylu.

Leonardo Dicaprio: herec ve velkém stylujak si vybrat Muž Morpho vlasy ostříhat

Chcete-li dát váš obličej více mužský vzhled nebo prodloužit ji vizuálně, radíme, aby se rozhodnou pro střih s větším objemem na vrcholu vaší hlavy. Pro běžné a trochu divoké straně, experiment s knoty o různých délkách a smyček. Podříznutí Řez je ideální pro muže s kulatým obličejem, například. Řez mísa se vyhnout a rovné třásně pokud nechce přizpůsobit roztomilý chlapec vzhled. Pro mužskou stranou a přinese hloubku do lícní kosti, dopřejte malý úhledně zastřižený vous. Jak jsme se již zmínili, kulatý obličej je považován za jeden z nejvíce symetricky. Zde je důvod, proč je všechno dovoleno a vousy ani není povinná.

Pokud máte kulatý nebo oválný obličej, své osobnosti odkazy: Leonardo Dicaprio a Elijah Wood.

Americký herec Elijah Wood film Pán prstenůElijah dřevo-řezání-vlasy-round face-morfo-účes

Jak si vybrat muže účes, pokud budeme mít tvář tvaru srdce?

Bradu je úzký? Pravděpodobně jste pak mají ve tvaru srdce tvář! Ať už je to romantické ... Obvykle, srdce se vyznačuje tvář s širokým čelem, lícní kosti a asymetrická s malou bradou. Jeho tvar je jako „Y“. Pro muže tvář ve tvaru srdce, kosmetička doporučí šálky s objemem a rány odvrátit malou bradu a vytvořit souměrný frontu.

Dvě řezné nápady na obličej ve tvaru srdcejak si vybrat Muž Morpho vlasy ostříhat

Jak si vybrat muže účes, pokud budeme mít tvar obličeje trojúhelníku?

Trojúhelník tvaru obličeje je inverzní srdeční obličeje. Čelo je široké, čelist je výraznější a mírně označené lícní kosti. Pro trojúhelníkový obličej, můžete si vybrat krátký sestřih s objemem na bocích. To je nejlepší, aby se zabránilo rozvláčnost pod čelistí. Zkratky gradienty jsou ideální pro vás, pánové!

Herci Johnny Depp a Christopher Walkenjak si vybrat-the-cup-of-vlasy-Johnny Depp man-Christopher Walken,

Jak si vybrat muže účes pokud má podlouhlý nebo protáhlý obličej?

Dlouhé nebo podlouhlé tváře ukazují čelist a lícní kosti stejné šířce. Čelo je často symetrické. Tyto kadeřníci nedoporučují zápichu a řezy s oholené stranách. Vaše referenční celebrity je americký herec Ryan Gosling. To je ale šance na to sbírat! Ideální střih pro vás pánové, bude to ten, který umožňuje snížit velikost čela a dát hlasitost na bocích. Zkombinovat střih s úhledně zastřižené strniště.

Herec Ryan Gosling se svým elegantním střihu, který skály dívkyJak si vybrat muže dlouhý obličej podlouhlý účes

Herec Ryan Gosling má podlouhlý tvar obličeje

ryan gosling-fréza-long-long-face man

Jak si vybrat muže stříhání vlasů, pokud máte čtvercový obličej?

Máte-li velký, ostrý čelist a lícní kosti a čelo mluvil, vaše tvář je pravděpodobně čtvercový tvar. Pokud jste s hranatým obličejem, můžete si dovolit, pokud jde o střih - krátký, semi-krátký, dlouhý. Změkčit vaše obličejové rysy, zvolte měkké košíčky s přirozeným vzhledem. Pokuste se vytvořit svazek na vrcholu a po stranách hlavy. Máte-li kadeře, ať je a dát je do hodnoty! Smyčky poskytují hlasitost a pak jsou tak krásné ..! Pro mužský vzhled, naše rada je jít na krátké střihy.

Alain Delon a tvar hranatým obličejemAlain Delon-jističe man-vybrat-morfo-účes

řezání nápad pro pány hranatým obličejemJak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Jak si vybrat muže účes pokud má obrácené trojúhelníky tvář?

Jaký je převrácený trojúhelník face? Tento typ obličeje má široké čelo, trochu zaoblené čelist a lícní kosti, bradu a poměrně tenký nebo špičatá. Nejlepší reference jasně ilustrují tento typ obličeje je francouzský herec Vincent Cassel. Pro obrácený trojúhelník ve tvaru obličeje, řezy jsou vybírány s objemem nad a vousy v tom smyslu, „tři dny.“ Vyhnout třásně. Pokud vaše vlasy přirozeně vlnité nebo objemné, nestříhejte je příliš krátký. A konečně, pokud chcete přijmout vzhled špatný kluk jako Vincent Cassel v kultovním filmu La Haine.

Vincent Cassel s řezem, který mu vyhovuje dokonale Jak si vybrat řezačka-man

cut-man ve tvaru obličeje

Herec Jude Law je i tvář ve tvaru obráceného trojúhelníkujak si vybrat-the-cup-of-vlasy muž jude-breaker face-delta-reverzní

jak si vybrat the cup-of-vlasy muž jude-právní jističe tváří nápad-delta-reverzní

Jak si vybrat muže stříhání vlasů když má hexagonální diamant tvar obličeje?

Pokud je vaše čelo a brada jsou symetrické a úzké, lícní kosti jsou široké, váš obličej je tak ve tvaru hexagonální diamant. Brada tohoto typu hranatou tváří se může zdát někdy, tady je důvod, proč vám doporučujeme zvolit řezy s objemem. To je nejlepší, aby se zabránilo velmi krátké střihy a třásně. Zkombinovat střih s pečlivě zastřižené vousy pro muže a smyslnost.

Muž s hexagonální diamantového tvaru obličejeform-face-shot-man pick-morfo-účes

Romain Duris: idea podlouhlé cut face

jak si vybrat člověka účes

Jak si vybrat řezačka-man

Jak si vybrat muže účes v závislosti na struktuře vlasech?

Jaký je váš typ vlasů? Máte kudrnaté vlasy, tenké, tlusté nebo objemné? To určuje jeho snížení a to nejen ve tvaru obličeje, ale také o texturu vlasy! Hrajte si s texturou vlasy umožňuje zvolit řezný vzor, ​​který posílí jejich barvu. -Li vaše vlasy je poměrně tenký a chybí objem, stylisté radí, aby raději krátkých snímků. se vyhnout dlouhé řezy a třásně.

Marlon BrandoJak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Zdůraznění rysy jeho tváře

Stejně jako vaše oči, nos je expresivní forma nebo máte velmi výraznou bradu. Chcete-li zvýraznit vaše oči, rozhodnout se pro semi-krátké účesy s ofinou, například.

Johnny Depp s elegantním řezu a bederní brýlí

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

husté vlasy, kudrnaté nebo kudrnaté? Ať už jsou vaše vlasy husté, tenké, vlnité nebo rovné, tam je samozřejmě řez, který vás hodí tak dobře, ona bude otáčet do cesty! Pokud máte to štěstí, že mají krásné objemné vlasy, nestříhejte je příliš krátká, zejména. Pokusit se je zdůraznit se stylovým střih a přizpůsobit morfologii obličeje.

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Husté vlasy, kudrnaté nebo vlnité prostě bezva holky! Pokud jim snížit velmi krátké, můžete skončit s řezem ve stylu „vánoční stromeček“. Kudrnaté vlasy jsou ideální pro mírně delšího střihu. S hustou a dlouhou srst také umožňuje měnit účesy. Tím, zkoušet nové účesy, nezapomeňte vzít v úvahu tvar obličeje.

Idea Cup objemný vlasy, mírně zvlněné

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Řez a vousy dvě věci, které jdou ruku v ruce!

Najít jeho vous styl a dobrý pozor - tady je malý výběr z řezů a různých délek vousy modelů:

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účes

Leonardo-young-man-round face-fréza Podříznuté jističe man-trend-morfo-účes Podříznuté jističe man-trend-morfo-účes Marlon Brando-jističe man-vybrat-nápady Elijah dřevo-fréza man-idea-morfologie-face

Jak si vybrat muže účes: Morpho-účesjak si vybrat-the-cup-of-vlasy muž Johnny Depp-fréza-idee-trend


About the author

admin