Deco jul

vnitřní zelené rostliny: povaha v naší každodenní

rostliny'intérieur idée salle à manger déco plante

Rostliny jsou radost v našich interiérů. Často dépolluantes a osvěžující je Pokojové rostliny ztělesňují přírodu v našem každodenním životě.


Máte správně myslet instalaci zařízení v místnosti, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám. V koupelně, například, je vlhké a ideální místo pro orchideje. Dracaena jako mnoho návrhů, proč ne instalovat je ve své hale?

vnitřní zelené rostliny: pentamerous corynocarpus laevigatusrostliny'intérieur idée salon déco

Světlo je rozhodující, pokud chcete, aby vaše rostliny jsou zdravé! Neexistuje žádná rostlina, která se daří ve tmě, zbaven světla a vzduchu. V závislosti na orientaci vašeho bytu či vašeho domu, může být vaše okna vystavena tlumené světlo, světlé, nepřímé nebo jasné světlo. Zjistit, jaké jsou rostliny, které nejlépe splňují podmínky ve vaší domácnosti. Malý světlo může vyhovovat některé zelené rostliny, zatímco kvetoucí rostliny jíst hlavně světlo.

Pěkné pokojové rostliny: Alocasiarostliny'intérieur idée salon déco fauteuil

Umístění rostlin je založena na orientaci oken. Pokud vaše okna jsou orientována na sever, pak světlo je utlumen. Je ideální pro Scindapsus, Dracaena, chřest, Pothos, corynocarpus a další. tyto rostliny musí být nejméně 2 m od okna.

vnitřní zelené rostliny: Scindapsusrostliny'intérieur idée pot fleur déco originale

Pokud je váš dům stojí na východ, takže byste měli mít prospěch z měkké paprsky ranního slunce. Teplota by neměla být příliš vysoká. Vzduch je určitě v pohodě pozdě odpoledne. Tyto klimatické podmínky jsou ideální pro mnoho tropických rostlin. Toto měkké světlo potěšit Alocasia, filodendron a Kentia.

vnitřní zelené rostliny: Alocasia jako šeru

rostliny'intérieur en pot idée décoration intérieure

Byt orientován na západ, je velmi jasný zvyk bez přijetí slunce přímo. Toto světlo bude apelovat na zelené rostliny a několik kvetoucích rostlin: Schefflera, Cycas, Spathyphillum a další.

Schefflera Rostlina je ideální pro byty orientovanými na západ

zelený pokojová rostlina květináč Schefflera

Byt na jih dostává dostatek světla z oken. Příliš mnoho slunce není příliš zdravé pro rostliny. V letním období je možné dostat horký. Pokud žijete v jižní oblasti Francie a máte velmi slunný byt, je nutné chránit vaše rostliny neprůhledným závojem. Všechny závody se budou cítit pohodlně v jižní orientace místnosti, když se v souladu s podmínkami poloha: v dostatečné vzdálenosti od okna a udržuje příjemnou teplotu v místnosti.

Kentia je z Oceánie. Je to palma, který patří do rodiny Arecaceae. Tato rostlina má pěknou dekorativní efekt. Jeho dlouhé štíhlé listy jsou sytě zelené. Je to elegantní. Kentia je biofilm závod.

dlaň zelených rostlin uvnitř Kentia

rostlina'intérieur kentia palme idée

Medinilla je původem z tropických lesů na Filipínách. Jeho květinové hroty se objeví v horní části větví na konci jara. Obecně platí, že tato rostlina kvete od dubna do srpna. Pupeny jsou měkké růžové a měkké. Tento keř mohou žít po mnoho let.

Tropical Pokojová rostlina: Medinilla tropické rostliny'intérieur plante à fleurs

Filodendron, také jako Kentia, je rostlina patřící do čeledi Arecaceae. Ona je velmi pěkný, ale pozor na děti a zvířata, to může být toxický. Většina druhů ze Střední Ameriky. Obecně má květy, ale květy jen zřídka bytu. Ve skutečnosti, květy nejsou velké krásy. Mohou se objevit pouze na velmi starých rostlin.

Plant uvnitř: filodendron pokojová rostlina Green Apt philodendron

Idea originální pokojová rostlina: Chřest se daří dobře v obytném orientace sever rostliny'intérieur tropical asparagus

Stejně jako chřest?uvnitř zelených rostlin chřestem

Dracaena braunii je druh Dracaena z Kamerunu. To je často považováno za rostlinu, která nese štěstí, mír a štěstí. Je adaptivní a nenáročná. To by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření.

Dracaena sanderiana: rostlina pocházející z Kamerunu pokojové rostliny Dracaena sanderiana

Corynocarpus je původem z Nového Zélandu. Vyrábí malé květiny a oranžové ovoce. V přírodě, může dosáhnout více než deset metrů. Instalovány uvnitř, natáhla jen 2-3 m. Udělat pozornost, protože je vysoce toxický při požití.

corynocarpus laevigatus

bytový dům pokojová rostlina idea corynocarpus laevigatus

Pozvat přírodu do vašeho domovarostliny'intérieur pot de fleurs idée intérieur appart

Co závod vybrat? Nejlepší!

zelené rostliny'intérieur Pentamerous Corynocarpus Laevigatus

Alocasia je velmi pěkný závod

zelené rostliny'intérieur appartement Alocasia

Rostliny čistí vzduch

rostliny'intérieur appartement scindapsus

A zdobí interiér ve velkém stylu!

ze zelených rostlin'intérieur appart alocasia

Pokojové rostliny květináč Kentia palm pokojové rostliny Pothos zelený podnos pokojové rostliny květináče Pothos zelená rostlina interiérových nápad Pothos vnitřní zařízení lobromsolo oranžové květináč zelených rostlin v dlani hrnce uvnitř bytu rostlin květiny pokojová rostlina byt idea zelený pokojová rostlina pot šplhavnice květiny rostlina'appartement alocasia rostlina dům'appartement Scindapsus Pictus zelená rostlina uvnitř rostlin červený d'appartement anthurium rostlina'appartement Philodendron scandens zelený pokojová rostlina byt ze zelených rostlin'intérieur palme pot de fleurs cycas zelený pokojová rostlina orchidej ze zelených rostlin'intérieur philodendron pokojová rostlina Pothos byt green rostlina'intérieur verte pot de fleurs schefflera červená zelená tropická rostlina uvnitř bytu rostliny'intérieur pot de fleur intérieur tropicale ze zelených rostlin'intérieur dracaena plante tropicale pokojová rostlina palm květináč Kentia Vnitřní kvetoucí rostlina pokojová rostlina tropický Apt rostliny'intérieur végétation maison plante intérieur appartement idée vnitřní zařízení Croton rostlinpokojové rostliny zelené Alocasia rostliny'intérieur appartement végétation plante verte intérieur uvnitř zelených rostlin Alocasiarostliny'intérieur Asparagus Myersii rostliny'intérieur pot de fleur kentiaze zelených rostlin'intérieur d'appartement Philodendron Camposportoanu zelená rostlina v rodinném doměrostliny'intérieur vertes pot de fleurs rostliny'intérieur appartement pot de fleurs


About the author

admin