zahradní

Výška zelenina: 25 fotografií, které ukazují příklad

Výška zahradní malá zahrada

Výška zelenina? Proč ne! Dnes, život je mnohem složitější. Na jedné straně jsme neměli čas na zahradě. Na druhé straně, konzumovat zeleninu, které jsme zasadil je určitě mnohem více uspokojující a dobré pro zdraví.


Z tohoto důvodu se buduje vlastní zeleninové zahradě na palubu například, je více než jen vášeň.

Výška zelenina: kultura stůl na masivních dřevěných nohách

zeleniny DIY výška dřevo

Zeleninové zahradě na výšku má mnoho výhod. Například, práce na zahradě, aniž by únavné, zachování zády. Chcete-li zastavit bolest, prostě stavět a rozvíjet zvýšenou zeleninovou zahradu. To je praktické také, protože pozemek je lepší vyčerpaný, lépe zahřeje, můžete začít výsadbu co nejdříve a dokončit později.

Malá zahrada ve výšce

rostlinný výška stolu květináče

Nejvýznamnějším přínosem je, že vaše zelenina jsou originální 100% organické! K dispozici je také elegantní a estetický. Mít zahradu na výšku je originální a příjemná, je to téměř Zen činnost. Objevte radost z této praxe. Vaše zahrada ve výšce může mít různé podoby v závislosti na prostoru terasy. Můžete použít kultury stoly na podstavcích nebo kolečkách.

Kultura stolek na kolečkách

Výška rostlinné jaridniere ruleta

Můžete také recyklovat palety zahradní zdi. To vše záleží na vašem osobním vkusu a prostoru k dispozici na balkoně. To bude dělat víc, než naplní vaše zahradní půda s vysokým obsahem zeleniny a rostlin zeleniny. Tento způsob pěstování je estetické a praktické a není potřeba mít velkou zahradu. Se zahradou na výšku, najdete potěšení z zahradnictví. Tak proč to nezkusit na terase? Potřebné vybavení je poměrně jednoduché a základní, nebo budete stavět sami vaši kulturu kontejnery, nebo si můžete koupit ready LEZ. Pak vylil z ní dobrou půdu, a je to tady. Navíc tím, že vaše kompost, ušetříte objem odpadu recyklací své zelené koše. S kompostem budete mít vždy vynikající hnojivo pro vaši zahradu.

Výška zeleniny na palubě pomocí dřevěné lopatky

rostlinný výška dřevěné palety

Vytváření kompost je jednoduché a ekologické. Často volal „černé zlato zahradníka“, kompostování již není vyhrazena pro šťastné majitele zahrady. Mít kompostu na svém balkoně nebo dokonce uvnitř kuchyně je nejen snadné, ale díky aktivátor na bázi mikroorganismů nevypouští nepříjemných pachů! A konečně, pokud jste se rozhodli udělat domácí zeleninové zahradě, kompost je v pořádku s vámi a bude více než užitečné. Složená organická hmota bude vaše zahrada zdravé a silné. Vše organický odpad umístit v kompostu Výsledná látky bohaté na živiny.

Výška zeleniny jde s kompostu domu

Výška zelenina: 25 fotografií, které ukazují příklad

Kompost domu umožňuje snížit odpad z domácností o 30%. Chcete-li vytvořit kompost, budete potřebovat jen velmi málo zařízení a nářadí. I v případě jediného koše, zalévání půdy a trochou trpělivosti, můžete si vytvořit svůj domácí kompost. Existují samozřejmě šablon prodávané v sadě. Nejběžnějším modelem je kompost zásobník. Mnoho lidí používá palety k vytvoření kompostu svoji zahradu otevřené, jiní používají staré koše snadno umístit na svém balkonu nebo terasy. Zvolíme model kompost na základě svého prostoru a jeho touhy. Kompostování je recyklace odpadu a musí být šetrný k životnímu prostředí.

elegantní dřevěné kompostér

Výška zelenina: 25 fotografií, které ukazují příklad

Nezapomeňte promíchat obsah svého času kompostu na čas. Je důležité umístit jej na stinném místě. Větrání a homogenizace jsou nezbytné a zvýšit výkon kompostéru. A konečně, jeho výroba a údržba jsou velmi jednoduché.

Green balkon s výhledem do zahrady, rostliny, kompost

Výška zelenina: 25 fotografií, které ukazují příklad

Backyard kompost a výška - přítomnost těchto dvou prvků bude nepochybně změní váš život. Ty boty část ekologicky šetrné občané. Kromě toho budete jíst zdravě každý den, svůj vlastní ovoce a zeleninu. Mít zeleninové zahradě a kompost nevyžaduje mnoho času na údržbu. Jen zasáhnout čas od času zjistit, zda je půda mokrá a vzdušné.

Zeleninová zahrádka dřevěný dům

nabírají organické zelenina zahradní zelenina

Počet městských zahradníků se nezastaví růst. Vidíš více a více měst balkony přeměnit na malé zeleninové zahrady. Dokonce i když člověk nemá dostatek místa na balkoně či terase, je zde vertikální zahrady nebo na výšku. Užijte zeleň a čerstvou zeleninu a bylinky v každodenním životě je k dispozici pro všechny a na všechno.

Myšlenka moderního zahradního výšky

Kultura stolek na kolečkách

Co zelenina pro můj balkón zahradě?

Odrůda je skvělý: zelí, okurky, řepa, fazole, špenát, saláty. rajčata mohou také růst a všechny druhy bylin: pažitka, tymián, bazalka, majoránka, rozmarýn, oregano, estragon, atd.

Kompaktní planter pro zahradu

zobrazit malou výšku zahradní

Dávejte pozor, aby příliš mnoho semen v jednom zásobníku. To je zásadní pro zdraví vaší zahradě. Jeho poloha je také velmi důležitá. Je vybrán na základě svého prostoru, ale především v různých kulturách. Špenát uctívání slunce, např. Odehrává se na slunci po dobu nejméně čtyři hodiny. Rajče je náročnější. Ptá se na slunci mezi 6 až 8 hodin. Pokud máte velkou výšku zásobníku pro jakoukoli výsadbu, zvolte zeleninu, které mají podobné potřeby. Je lepší mít modulární zeleninovou zahradu, která vám umožní postupně přesunout.

dřevo zahrada a zeleniny stůl

Země pohled výška stolu masivního dřeva nohy Kultura

Nábytek palety a zeleninová zahrádka, aby se sami

dřevěné palety výška terasa zahrada

Kultura stůl, snadné a pohodlné

Zoom tabulka prostě praktická kultura

Dřevěná konstrukce, výška zeleniny

výška budovy zelenina pohled dřevo

Dobrým příkladem výšky zahradního

pije pro výšku například rostlinné

Foto balkon jako mini zahradě

mini výhled do zahrady balkon

Součástí bytu je balkon s dvěma tabulkami nastojato

dvě kultury balkonem s výhledem na stoly na nohou

Zelenina výška: pro jednoduché dřevěné budovy

rostlinný výška dřevostavba

Idea výška zahradní

zahrada balkon výška dřevěný podnos

Velký rostlinné smoly

Moderní zahradní terasa výška budovy

Město terasa se zahradou

krásný malý zahradní terasa

Garden s dřevěnými výškách zeleniny

zeleninová zahrádka na nohou řemeslnou neošetřeného dřeva

výška Tray Rostlinné sousední čtverce byliny

zeleninová zahrádka idea

rostlinný náměstí rajčata nosič

Velké dřevěné truhly

Kultura domácí desky

high kamenné koše

zahradní betonové tvárnice

zeleninová zahrádka

zeleným nátěrem Square Garden

Město terasa se zahradou

čtvercový zelenina s kolečky

Velký dřevěný podnos

square zeleniny obchod mistr Gardner

dřevěné podnosy

rostlinný čtverečních izolované zásobníky

Idea DIY zahradní výška zeleniny

zelenina se vystaveny


About the author

admin