zahradní

Jak sestavit miniaturní zahradu

miniaturní zahrada idea

Chcete-li mít krásné miniaturní zahradní interiér, vybrat vhodné druhy s nízkým růstem a mladých rostlin můžete zpomalit růst.


Mladé rostliny mohou ozdobit vnitřní miniaturní zahradu na chvíli, ale když vyrostou, třeba zasadit do jiného zahradě. Rostliny by měly být vybrány tak, aby prospěch z osvětlení, zavlažování a rovnoměrné teplotní režim.

Miniaturní zahrady ve starém kufru a hrnce

miniaturní zahradní květináče keramické nápadem

Pak musíme zajistit, aby úroveň a druh rostlin odpovídala velikosti kontejneru. Snažte se mít celou řadu vysokých rostlin, různé, pokud jde o tvar a strukturu listů, ale dávejte pozor na barevné kombinace rostlin.

Malá zahrada s rostlinami a figurkyminiaturní zahrada idea vyvinout zdobit

Musíme nastavit výšku kompozice. Dávejte pozor, abyste si vybrat příliš rozvětvené rostliny. Ve většině prostředcích je celkový dojem vyvolaný rostliny je ve střednědobém horizontu.

Krásná dekorace pro malé zahradyminiaturní zahrada idea vyvinout zdobit
Pokud si nechcete používat barevné rostliny, můžete si vybrat okrasné lesklé listy. Pamatovat révy, které jsou potřebné a zmírní ostré linie kontejneru. V případě, že kořeny nejsou dosaženy vůbec, a nebude zvýšena část důvodu. Zpomalit růst rostlin byste měli zasadit do krabice z nerezové oceli. Tímto způsobem, kořeny nemohou šířit do půdy.

Malá zahrada se zahradním nábytkem v bílé barvě

miniaturní zahradní dekorace nápad květiny hrnce rostliny

Zvolte zařízení pro aranžování květin pro vnitřní miniaturní zahradě není těžké. Můžete použít opěrku, Dracaena, Cordyline, fíkus a filodendron. Za tímto účelem příslušné okrasné rostliny s listem zařízené ve světlých barvách, jako je břečťan a begónie. Sukulenty jsou ideální pro vnitřní miniaturní zahradě taky. Keře mohou být také použity. Můžete zahrnout kaktusy a dělat speciální miniaturní zahradu uvnitř kaktus!

miniaturní zahrada v květináčiminiaturní zahradní květináč zdobení nápad kameny

Ať už uvnitř nebo vně, s trochou fantazie můžete vytvořit miniaturní zahradní sen. Tak najdeme uvnitř terária zahradě v mini verzi. To vyžaduje výběru vhodného kontejneru, obvykle sklo. Pak se slabě znečištěné potřebu ozdobit některé oblázky pro odvodnění. Nakonec zvolte malé rostliny, které jsou kompatibilní jak s výhodou snesitelné vlhkost.

ozdobousukulentní rostliny zahradní květiny

Má to všechno to štěstí, že mají předzahrádku a velkou terasu. To je důvod, proč musíme přivést do zahrady k nám. Miniaturní zahrada je ideálním řešením pro malé městské prostory. Mít malou zahradu má praktickou stránku. Dodává více svěžest do vašeho prostoru a je přirozenou součástí výzdoby, které všichni potřebujeme.

Loď ve tvaru zahradní

mini šťavnaté zahradní dekorace

Můžete si koupit v obchodě všechny potřebné prvky, které jsou k vytvoření terária nebo dokonalou miniaturní zahradu. Ale můžete si také udělat sami výběrem položky obnovit kontejnery.

Garden v kufruPůvodní mini kufr zahradní květináče

Zvolíte-li kontejner, který budete používat pro svůj mini zahradě budete muset vzít v úvahu vlastnosti rostlin. Některé rostliny raději světlo a vzduch potěr, zatímco jiní mohou žít velmi dobře ve tmě.

miniaturní dekorace

mini zahradní květináče

Otázkou kontejner, můžete se rozhodnout pro hrnce, přepravek, akvárií, sklenice a poháry, ale i kusy dřeva. Ty bude vaše malá zahrada rájem díky svému přirozenému vzhledu a struktury.

Malá zahrádka

mini dřevěné zahradní rostliny

Jakmile vaše Speciálně vybrané kusy, můžete přidat dekorativní prvky do svého miniaturní zahradu. Preferují přírodní ozdoby, jako je dřevo a kámen. Ale ne příliš mnoho, jak vaše rostliny potřebují mít vzduch a prostor.

Zahrada s malým nábytkem

dřevěné dekorace zahradní květináče

Údržba pro miniaturní zahrady je docela snadné. Postupem času budete většinou starat o to. V konvenčních elektráren, prostě posypeme 1 až 2 krát týdně, nebo kontrolou, jak jsou suché. Nepřidávejte příliš mnoho vody se neutopil.

Miniaturní zahrádka může probíhat v dřevěné bedně

miniaturní zahradní box dřevěná figurka

Pokud jste vytvořili uzavřenou terárium, pak to téměř nemusí být napojena. Uzavřené rostliny nepotřebují příliš mnoho vzduchu nebo vody. Je zřejmé, buďte opatrní, když se rozhodnete, a zeptejte se svého květinářství.

Různé druhy kaktusů pro vaši zahradu

zahrada Malý kaktus

Pokud váš miniaturní zahrada je navržen tak, aby zkrášlit svůj venkovní prostor, pak najít klidné místo, které zvýrazní vaši zahrádku. Pokud by nevýhody máte v plánu péče o vnitřek vašeho domova, vybrat skvrna. Rostliny jako přirozené světlo. Ideální místo by jej umístit v blízkosti okna směřující na sever. Je důležité, že nebude dát je přímo pod tapants slunečním světle, protože pak vaše květiny mohou slábnout.

Fíkus bonsai ideální pro zahradu

fíkus bonsai zahrádka

Pravděpodobně jste přemýšlel, které rostliny mohou naplnit takovou miniaturní zahrada. Existuje velká rozmanitost a nejlepší by bylo, zeptejte se svého květinářství. Nicméně, mezi miniaturními rostlinami přirozeně vyskytuje bonsaje, mini kaktusy a Cape angrešt.

Zahradu s květinami a sukulenty

miniaturní zahradní květiny sukulenty

Filodendron, ideální zařízení pro zahradu

filodendron miniaturní zahradní

miniaturní skalní zahradní rostliny

miniaturní zahrada Ivy

miniaturní zahradní sukulentní kaktus rostliny

zahradní sukulenty odlišný

miniaturní zahradní rostliny figurky

miniaturní zahrádka figurka stylizované

miniaturní závěsné zahradní

Zelená miniaturní zahradní










About the author

admin