zahradní

Střešní zahrada je budoucnost měst


A historické prameny říkají, že Semiramide, královna ze Sáby v době krále Šalamouna, nařídil, že rostliny z jeho rodné země jsou zasazeny ve svém paláci. Zavlažování z Visuté zahrady již byla navržena tak brilantně navzdory potížím.

Střešní zahrada v moderním městě Moderní střešní zahrada

Muž byl zájem o přírodu pro tisíciletí to .Tyto dny našich měst se staly betonové džungle nebo nějaký malý kousek zeleně stala obrovská hodnota. Nemovitost je příliš nákladné, zejména v centru města, a rezervní pozemek pro veřejné parky, je obtížné nebo dokonce nemožné. Řešením tohoto problému je městskou výstavbu střešní zahradou nebo pokrytí pozemku budov. Často vidět tento typ střešní zahrady a to zejména v rozvinutých zemích, jako ve Spojených státech amerických, Japonsku, Německu a dalších. Ve velkých městech, jako je New York apartmány (mezonetových) poměrně drahé, jsou domy na střechách velkých budov obklopených zelení pro rekreační a dekorativní účely.

Vývoj výšky zahradního Rozložení zahrada deco střecha

Tento druh střešní zahradě může mít obrovský zájem o biologickou rozmanitost ve městech, vegetace je zdrojem kyslíku, ale také může hrát roli tepelného izolantu na střechu. Výběr rostlin a plánů má také velký vliv na střešní zahradě, pokud jde o dopad na životní prostředí. Evropské zákony jsou na místě zařadit budov a jejich dopady na životní prostředí klasifikaci podle ekologických kritérií, která budou dělat město v příštích letech může být velkou střešní zahradu.

Moderní zahrada s dřevěným dekorem střešní zahrada deco dřevo

Zahradní nábytek Deco Rozložení střešní zahrada

Deco zajímavé zahradní Supe původní deco zahradní

Krásné zdobené zahrada deco Střešní zahrada rozvržení

návrháři střecha ultra konstrukce střešní zahrada

Originální design zahradyOriginální konstrukce střešní zahrada

Zahrada s exotickými rostlinami Střešní zahrada exotické rostliny


About the author

admin