ložnice

Deco apartmá: 6 ložnic moderní design

Deco apartmá moderní design

Hlavní ložnice je váš osobní ustoupit. To je místo, kde můžete odpočinout po celodenní práci s dobrou knihou v ruce, nebo sledování televize až přijde spánek.


V ložnici je více než pohodlné lůžko - za Deco apartmá vždy odráží to, co jste. Proto jsme vybrali 6 různé příklady, ale stejně úžasné, jak navzájem Deco apartmá což nepochybně inspirovat aktualizovat svůj vlastní pokoj.

Deco apartmá s dřevěnými stěnami a pastelových barvách

Deco apartmá moderní pastelové couelurs

První deco ložnice zviditelní Olia Paliichuk je minimalistický, vzdušný a jednoduchý. Podlaha v diagonálním vzoru poskytuje vynikající ženský dotyk do prostoru a světle růžové na zeď odráží odstíny dřeva.

dřevěné obložené stěny a jednoduchá TV stojan s policemi

Deco vlastní televizní stolek

Televizní stojan je bílá a také velmi minimalistický styl, stejně jako elegantní design lampa v jednom rohu. To se zaměří na pokoji, dřevěnými stěnami, podlahou a velkými okny.

Dekorace koupelna s mozaikovými obklady v černé a bílé

Deco koupelna designu

Místnost má krásnou koupelnu s moderními obkladových prvků s motivy připomínající ženské pocit podlahy v místnosti. Interiér koupelny následuje opět minimalistický pravidlo.

Pokoj zařízený v minimalistickém stylu

Deco apartmá průmyslová style

Druhý příklad dnes přijde jako talentovaného architekta Olia Paliichuk. Tento pokoj zvýrazňuje klid a poskytuje pocit uvolnění od okamžiku, kdy vstoupíte. Stěny jsou baleny s pěknou texturou, která vytváří dojem, že je poškozen a okamžitě upoutá pozornost.

Průmyslová dekorace pokoje v šedé a bílé

Deco apartmá-rodičovské moderní design

Oba přívěsek lampy nad nočními stolky s jejich jednoduchost vytvořit průmyslovou dotek v místnosti a zvýrazňují stěny.

Místnost má několik různých koutů kreativní design

Deco apartmá-rodičovské originame

Vytvoření různých koutů v této místnosti je velmi zajímavá. Nezáleží na tom, jestli se jedná o rohový podél lože nebo čtení rohu vedle okna. Jsou to právě tyto části, které poskytují skutečný charakter prostoru.

Dekorace koupelna se dvěma kulatými zrcadly

Deco vlastní luxusní koupelna

V koupelně tohoto pokoje je velmi zen a relaxaci. Změna se dlaždice zdobení stěn v místnosti. Obě zrcadla změkčení spíše geometrické styl v místnosti.

Luxusní ložnice zdobí elegantní

Deco luxusním apartmá master

Zobrazená Max Studio po rodičovské pokoj je ztělesněním mistra apartmá. Je naprosto dekadentní - jeho plyšové nábytek, stěny zdobené zlatými prvky a velkým zrcadlem v pozlaceném rámu.

designový pokoj s velkým čelem postele a zlatými akcenty

Deco apartmá Elements Doré

Moderní a luxusní Tento pokoj je oblečená v retro kouzlo zlata a brokátu vzorů s hlavou geometrických lůžky, nočními stolky a minimalistický šatníku.

design a integrované police televizní stolek

Deco apartmá zajímavý design

Kromě zlaté prvky Tento pokoj je zařízen v minimalistickém a jemným stylem. Vše je lehká a vzdušná - je patinovaná stěny v šedé, fialové závěsy a akcenty.

Ložnice v minimalistickém stylu s dřevěnou postel

Rodičovský minimalistický výsledek designu

Tento pokoj, navržený Studio VAVO je jak moderní a minimalistický. Místnost nemá ani skříň nebo odkládací poličky. Místo toho se zaměřuje na podlaze a výsledek je prostě nádherný.

Stěna Deco stůl s modrou a červenou

sada hlava postel ze dřeva

Barva na zdi, obklopen dvěma žárovkami v červené barvě, je středobodem komory. Postel je tmavý a bílé stěny slouží jako pozadí.

Ozdobné akcenty jsou umístěny na podlaze vedle postele

apartmá deco dřevo

Existuje ještě několik dekorativních předmětů v místnosti, ale jsou položeny na podlaze. Vše dekor je velmi dobře přístupný a pohodlné, stejně jako ultra moderní.

Pokoj dekor přízvuk zeď s dřevěnými panely a LED světly

Současný design apartmá

Dekorativní panely v tomto pokoji Sequoia je prostě mimořádný. Oni jsou řezané do různých tvarů a některé z nich jsou osvětleny. Jedná se o prvek překvapení tento krásný pokoj.

Dřevo je velmi přítomný ve výzdobě ložnice

apartmá design nábytku

Stěny jsou bohaté hnědé se zlatými tóny, ale zbytek místnosti však zůstává velmi tmavý. Paleta kontrastních barev je tento vzdušný a útulný prostor.

Zbytek místnosti je v neutrálních barvách

apartmá konstrukce šedá lenoška

Přirozené světlo procházející pokoji je velmi osvěžující. Rozsvítí kus, který se v této souvislosti jeví jako zcela odlišné oblasti.

Oblékání moderní design

Moderní mistr vlastní šatnu

A konečně - sen o oblékání! Prostorný, dobře organizované a naplněn světlem - to může být ideální místo pro přípravu před odchodem do práce v dopoledních hodinách nebo romantickou večeři ve večerních hodinách.

Designový pokoj s modrým designem na stěnu

ložnice deco modrá šedá

zobrazit Hoang Nhat Nam další kus je velmi maskulinní a pohodlné. S povrchovými úpravami plyše a nádherné barvy, tento ústup je ideální k odpočinku.

Místnost je útulný a male

Rodičovský deco praxe pokoj

Noční světlo v této místnosti je úžasné a dává určitý rozměr tohoto prostoru v chladných barvách jinak zdobené.

Interiér je obohacen o množství přirozeného světla

Elegantní ložnice idea

Během dne, přirozené světlo vyplňuje prostor. Bílé stěny nechal v modré a šedé odstíny to opravdu silné.

Vedoucí jednoduché, ale elegantní posteli

Rodičovská modré zvýraznění stěny místnosti

Lavice vedle postele, se zdá být velmi úspěšný pro roli čítárnu, nebo jen proto, aby připraven v dopoledních hodinách. Jeho linie opakovat přízvuk zeď za postelí

black and white TV skříňka

ložnice nábytek bílý černý TV

Podíváme-li se na postel, tato místnost vypadá docela pestré, ale koukal, vidíme, jak se bílé stěny odrážejí jakékoliv přirozené světlo do zbytku místnosti. Ano, krása této oblasti je v detailech.

Pohled z horní místnosti

Současná ložnice designu


About the author

admin