architektúra

flexibilní prostor pro bytu by pkmn architektur

Interiér dřevo modulární prostor

Pravděpodobně jsme již prezentovány PASR minulosti mnoho malých bytech s flexibilní prostor. Ale příklad den je výkon! Jedná se o flexibilní prostor s funky designem v malém bytě španělského tím pkmn architekturách.


Stát v malém prostoru, pokoje jsou sníženy po nádherné mobilních regálových jednotek. Komponenty těchto modulární konstrukcí jsou dřevěné jak ukazují fotografie.

Modulární prostor je tři jednotky

překližka dreváreň prostor

Tato modulární prostor návrhářům oddělit byt do dvou prostorů. První zůstává otevřena po celou dobu a je nastaven pro formální jídelně, stejně jako práce. Ale je to v druhé polovině bytu, že kouzlo se stane. Otevřený a diskrétním zařízením v iteraci, kuchyně vaření prostor je ponechán, aby místo pro malé setkání. Bylo to ve fázi projektování důležité, aby cestující z bytu, aby bylo možné snadno a rychle přesunout jednou rukou police kolem něj.

Flexibilní prostor nabízí dostatek možností pro správné skladování

úložná skříň prostor

Pevné jednotky vážit více než 500 kg, a to díky kolejemi a koly, inspirovaný knihovní regály, to je snadné pro majitele s nimi pohybovat. Konstruktéři tohoto flexibilního prostoru vyrobeny police se OSB panelových jednotek (strand board), který je cenově dostupný, ale odolný materiál, vyrobený z lisovaných dřevěných třísek. Dřevo se pak umístil na laminátu, který umožňuje hladký a vodotěsný povrch. Když police sklouzne k jedné straně, to ukazuje tabulka kuchyň s jídelnou, která se překládá v mžiku.

Překližky dřevěné police

police dreváreň prostor

Skryté za stolem skládací jsou jídla, nádobí, a jiné základny cuisine.Dans jinou možnost, centrální panel vyklopit, aby se stal lůžko Nad postelí je prostor pro skladování police, která se otevírá do soukromého šatnu před koupelně. Dřevěný panel se může protáhnout jako vstup do prostoru pro soukromí. Zadní plocha bytu se otevírá na velkou zahradou, která se nikdy zradit skladovací divy, které byly těsně za posuvnými skleněnými dveřmi.

Malý bar nabízí pro malé setkání

Modulární roubenka

Podlaha je dřevěná a dlažba

podlahová plocha dřevo

Úložný prostor pro prostor poskytuje skříní a regálů

space-modulární malá

Otevřený prostor je k dispozici po jednotky jsou posunuty

flexibilní prostor obývacího

Tyto jednotky mohou být snadno přemístěn

modulární vnitřní jednotka byt

Sklopná postel pohodlná pro dva

vícegenerační Murphy postel

Koupelna se sprchovým koutem

malá koupelna

flexibilní prostor sklápěcí

malé modulární prostor dřevěný kuchyňský stůl minmaliste modulární stůl

modulární prostor jednotky dřevo


About the author

admin