uvnitř

Šetří místo v 25 velmi kreativní nápady

prostorově úsporné nápad oranžová pohovka moderní design

V roce 2015 se počet světové populace byla odhadována 7,3 mld. Na pozemku je domovem mnoha lidí. V některých evropských městech metr čtvereční se stala velmi drahé.


úspora místa není v souvislosti s nedostatkem místa, ale měl by spíše usilovat o maximalizaci prostoru máme v nejlepším možným způsobem. To je budoucnost designu. Je to vědomé a odpovědné chování. Zveme vás k objevování náš výběr nejlepších vynálezů pro úsporu místa doma v 25 inspirativních fotografií.

Úspora místa: Výjimečný design sofa

prostorově úsporné sofa orange sofa praxe

Zde je oranžový pohovka s mimořádným designem. Kterou lze snadno převést do postele o dvou podlažích, tam je také měkké oranžové. Je pravda, designový objekt, který se dobře hodí do každého moderního interiéru styl.

Gaind pokoj: sedací souprava, manželská postel

prostorově úsporné idea orange sofa

Zde je další tvůrčí invence. Toto kožené křeslo s designovým vzhledem má také velmi praktický účel. Můžete ukládat knihy v něm. Tímto způsobem budete mít vždy své oblíbené knihy vedle vás. Není třeba vstát ze židle, vše je na dosah ruky. Ideální pro milovníky čtení.

Kožené křeslo s úložným prostorem prostorově úsporné židle myšlenku

Kožené křeslo s úložným prostorem pro knihy a časopisy

kožené křeslo pohodlné skladování knih prostor úspory

Na první pohled nic mimořádného - bílý police jednoduchý. Ale ve skutečnosti, tam jsou židle a stůl! To je ale divný nápad! Bílá polička ukládá několik objektů. Tabulka a židle jsou velmi šťastné barvy a aby každý další slunné a příjemné pokoje!

Úspora místa: zvědavý police

Design praxe bílá knihovna

Ta-dam!

stůl židle moderní nápad získat až praxe

Tato sedačka je rozkládací. Jedná se o kabriolet skříňka stůl a malé stoličky. Je to skutečná úspora místa. Doufejme, že tato volba se vám líbí, doufáme, že se vám vaši návštěvu! Ať žije kreativita!

úžasné sofa

nábytkového designu nápad salónek polštáře

dřevěný stůl s židlemi malými dřevěný stůl stolice nápadem

nůž praxe Myšlenka nůž konstrukce objektu praxe vydělat až kuchyni

Dřevěné schody s úložným zásuvkamizískají po schodech zásuvku dřevo

Malý centrální ostrov? Centrální ostrov myšlenka up win

Překvapení!vydělat až idea dřevěný stůl bílé židle

Okno sušička 1bílým okno sušička

Okno sušička 2 Moderní interiérový design šetří prostor okna

To je užitečné!Moderní praxe sušička nápadem získat až dřevěných schodech knihovny knihy Moderní interiér idea funkční designFunkční nábytek praktický nápad Myšlenka dveře konvertibilní ping pong Designer stolní tenis praxe Myšlenka moderní dřevěné konstrukce pohodlné skladování šuplíky žehlicí prkno moderní design praxe zrcadlo dřevěný stůl praxe funkční kuchyň prostorově úspornézískat až jídelního stolu myšlenku dřevo office nápad získat až dřevěnou židli schodiště skladování šuplíky idea


About the author

admin