uvnitř

S terasou: luxusním designem celosvětový

podkrovní byt s terasou dekorace

Přístřešek, anglické slovo, které se obvykle překládá jako „byt s terasou“ Je to druh luxusního bydlení se objevil ve Spojených státech v roce 1920.


Nabízí luxusní řešení dekor interiéru, tento moderní byt má obvykle velmi velký prostor a má terasu s panoramatickým výhledem na město, ve kterém se nachází.

Byt s terasou je luxusní nemovitosti pro ty, kteří chtějí opustit velkých městských center

kk s terasou a kuchyně dřevo bílé obrazy

S nárůstem městského obyvatelstva 20. a 21. století, přístřešek nadále přitahuje mnoho lidí, kteří by se chtěli uspořádat nóbl bytu v nejvyšším patře městského domu. Byt s terasou, je nyní mezi nejdražší nemovitosti a nejvyhledávanější na světě. Města v New Yorku a Londýně jsou známy jako městských center s vysokou koncentrací tohoto typu bydlení se v jednotlivých čtvrtích, jako je Tribeca na Manhattanu Soho a West Endu. Ale k dnešnímu dni, dalších měst ve světě také tvrdí, že jsou hodni podkrovní prostory: Tel Aviv v Izraeli, Almaty, Kazachstán, Mexico City v Mexiku, Toronto, Kanada, Švédsko a Stockholm v Mumbai Indie.

Současná Byt s terasou: Sky Penthouse v Tel Avivu

podkrovní byt s terasou rozvržení

Sky Penthouse se nachází ve městě Tel Aviv, hospodářské a finanční kapitál státu Izrael, s populací přes 3 miliony. Tato prestižní hotel se nachází ve věži postaven v W Park Cameret a zabírá poslední tři patra budovy.

V bytě Sky Penthouse s terasou, luxusní rezidence v blízkosti Středozemního moře

Apartmán s moderním podkroví terasou

Mezi luxusním interiérem prvky této skříně, je soukromý výtah, který je typický pro mnoho nástaveb, plus bazén, terasa s okny s výhledem na obývací pokoj, tři ložnice s vlastním sociálním zařízením koupelny a pokoj pro služku.

Interiérové ​​schodiště s světelný design Sky Penthouse

kk s terasou schodištěm uvnitř osvětlení

Různé vnitřní prostory jsou zdobeny mnoha uměleckých děl. Celá výzdoba této rezidence je umocněn moderním designu osvětlení.

Kk s terasou v Soho Casamara

Foto dekorace penthouse penthouse

Tento byt s terasou byl navržen Piero Manara Manara a Debla-Berger Casamanara se nachází v Londýně. Dokončena v roce 2014, ukazuje, že luxusní dekor věnuje zvláštní pozornost každému detailu, včetně podlahy, stěn a stropů.

Lepší čtvrti SoHo zaměřuje několik luxusních bytů Penthouse

Penthouse dospělých moderní pokoj

Hotel má také střešní byt s terasou mohou mít několik soukromých relaxační prostory

Rozložení deco bytový Koupelnové designové

Kromě sociálních kusů a klasické odpočinkové plochy se nacházejí v každém moderním domě, tento krásný přístřešek obsahuje také vlastní kino, posilovnu, saunu, lázně a masáže. Střešní terasa s moderní fontánou, dokončení luxusní vzhled londienne domova.

Apartmán s moderním designem terasou v Londýně

prestiž luxusního bytu deco terasa

TG-Studio je tvůrcem této prestižní rezidence se nachází v budově z doby krále Edwarda VII postaven v Londýně. Návštěvníci tohoto bytu zanedlouho zjistí, že tvůrci tohoto domova se zaměřili na pohodlném stylu, ale také docela jednoduché. Distancovat typické odvážné interiéry pro nás přístřešky, TG-Studio chtěl ukázat tvář evropských luxusních bytů.

Ložnice v luxusním apartmánu TG-Studio

Home dekorace prestižní luxusní byty

Koupelna s luxusním interiérem v tomto Londýn přístřešek

Fotografie Podstřešní deco luxusní koupelnou

Několik zajímavých detailů odráží tento přístup, jako je například pomalované zdi v koupelně, pletené židle na terase, a všechny materiály vysoce kvalitních zaměstnanců pro dekorace.

Luxusní byt v Notting Hill v Londýně

Moderní podkrovní rozvržení

Budeme pokračovat v prohlídce, aby prozkoumala další byt s terasou designu v Londýně. Nachází se ve čtvrti Notting Hill, tato vlastnost fascinuje svými impozantní velikostí stěnových panelů ze skla, které nabízejí nádherný výhled na britském hlavním městě.

ultra moderní penthouse Deco exteriér s prosklenými stěnami

luxusní byty luxusní lounge deco

dospělý + kk s terasou designem

ložnice luxusní byt city terrrasse

Tento přístřešek má také moderní osvětlení v různých barvách a originální formu krb design. Celý interiér je zařízen v moderním stylu s kvalitním nábytkem zvolené speciálně pro každou místnost v domě.

Luxusní byt v sousedství Yorkville v Torontu

Současná penthouse penthouse

Cecconi Simone je dobře známá firma pro své luxusní ozdoby a pořád dává důkaz jednou s tímto doma v Yorkville v Torontu.

Zdobení Apparetement terasu chce pohodlné a snadné

Moderní byt výzdobě výprava kuchyně

Koupelna Photo Canada penthouse design by Cecconi Simone

koupelna dekorace luxusním stojící budova

Je to vnitřní což potvrzuje myšlenku, že někdy je moderní terasa Apartmány: je skutečně rezidence, které nabízejí veškeré pohodlí velkého panského sídla na majitele, kteří nechtějí opustit centrum -město velké městské oblasti.

Hodinová věž, byt s terasou v triplex v New Yorku

Luxusní byt s terasou pobytu

Clock Tower je triplex položen v New Yorku FPE architektů. To se nachází v sousedství Brooklyn a jeho nádherné terasa má nádherný výhled na most Brooklyn a Manhattan.

Luxus penthouse by FPE architektů nabízí nádherný výhled na město New York

deco luxus vlastnictví městské terasy

Interiér tohoto luxusního bytu zdobí v nejlepších tradicích minimalistickém stylu, s klasickým manželství mezi bílými plochami a nátěry na dřevo. Tato klidná atmosféra výzdoba ostře kontrastuje s dynamickým vzhledem jednoho z největších center na světě.

penthouse Photo eklektický styl v Soho

Luxusní apartmány deco myšlenku

Jedná se o další bicí v New Yorku. Jeho interiér je zarážející pro extravagantní a různorodým designem, který spojuje překvapivě různé styly jako baroko, průmyslové a současné.

V luxusním dekor dominuje tento byt s terasou do nejmenších detailů

Image přístřešek jídelní stůl návrh

Modern penthouse inspirovaný výzdobou průmyslových loftů

deco půdní průmyslové stylu apartmány

Tento moderní hotel má jídelnu, která pojme čtrnáct lidí, knihovna, lázně a bazén, stejně jako hlavní apartmá s vlastní terasou.

Apartmán s skandinávském stylu terasou ve čtvrti Vasastan ve Stockholmu

Nordic Design luxusního bytu

Dekorativní krb s touto byt s terasou severského designu

luxusní byt deco skandinávský styl

Když už mluvíme o zdobení styly, na vědomí, že téměř ve vývoji moderní apartmány s terasou meze nekladou. Skandinávský design, považovány za příliš přísný existuje jen několik let, se nyní vrátil v některých přístřešky.

Skandinávský styl koupelny s luxusními povrchy

Scandinavian deco luxusní koupelna

Luxusním nábytkem a luxusní povrchy hrát nepopiratelnou roli v jeho výzdobě a kombinují komfort, nordic styl a nádech prestiže.

Byt s terasou a moderní výzdobou od Archetonic

podkrovní byt s moderním deco terasou

Postavený v Mexico City, tento designový byt je dílem Archetonic jejíž tvůrci chtěli představit scenérie zvenku dovnitř skříně.

Luxusní nemovitost Interiér v Mexiku

deco luxusní byt s terasou přístřešek

Interiéry přístřešky jsou často zdobeny umělecká díla

deco přístřešek loft interiér terasa

Toho je dosaženo pomocí velkými okny, které umožňují obyvatelům tohoto krásného domu na vychutnat nádherný výhled na město a dostatek přirozeného světla po celý den. Jako většina přístřešky po celém světě, tato konstrukce domu je také výstavní prostor pro uměleckých děl.

Byt s terasou a luxusním interiérem ve městě Almaty

deco luxusní podkrovní byt rozvržení

Následující penthouse se nachází v centru města Almaty a byl dekorován německou firmou koordinace. Jedná se o moderní obytný prostor vyznačuje neutrálním barevným dekorem s výraznými odstíny, jako jsou oranžové tlačítek.

Upscale vybavení a luxusní dekorace pro tento přístřešek navržené koordinaci

penthouse moderní nábytek interiérový design

Původní Deco Solutions byt s moderním stylu terasou

penthouse deco vstup interiéru

Moderní styl v bytě je v prosklené plochy všude v této sněmovně velmi nápadné. Ty se nacházejí na malém nábytku, ale i na stěnách ve vchodu do bytu, které se skrývají obrovský skrytý úložný prostor pod dveře zdobí obrazy na obloze.

Současná Penthouse ve městě Mumbai

Eastern nápad dekorace interiéru bytu

Končíme naše tour designové podkrovní celosvětově byt s terasou zdobený ZZ architektů. Je umístěn v jiném městském centru, které je v současné době zažívá hospodářský explozi, město Mumbai v Indii.

Prestižní rezidence výzdobě inspirované tradice v Indii

Rozložení jídelní deco luxusních domů

Jak vidíme, vzhled je z velké části založen na tradici paláců a luxusních rezidencí scenérií v zemi, které jsou v kombinaci s potahy a současné kusy nábytku. V návaznosti na vývoj v dalších nástaveb, které jsme navštívili, toto prestižní obytná plocha obsahuje charakteristické prvky, jako je světelný design, po plochách a umělců dekorativních předmětů a uznávaných designérů.

Přístřešek, panské sídlo v centru města

deco luxusní byt nábytek idea

Fotografie a interiérového designu od: Itálie Sikolski, Casamanara, Berlín koordinace, TG-Studio, Richard Evans Hywel architektů, Archetonic, Cecconi Simone, EPF architektů, ZZ architektů


About the author

admin