koupelna

Nabízíme originální sprchový kout vaší koupelně

Sprchovací kout abstraktní dekorace

Ti z nás, kteří jsou již zapletený do záclon studené, mokré plast při praní bude souhlasit, že sprchovací kout představuje výrazné zlepšení pro pohodlí koupelny.


Tyto plastové závěsy, kromě toho, že nejsou příliš praktické, jsou obvykle zdobí hezké kýč motivy. Vybrali jsme co je originál, pokud jde o sprchové dveře, aby pomohl moderně zařízené rybníka.

Sprchovací kout designu

moderní design sprcha partition

Nové technologie umožnily Domácí nábytek návrhářům velkou volnost při navrhování a realizaci originálních vzorů, často z mléčného skla. To umožňuje, aby sprcha v soukromí, dokonce i když ostatní uživatelé mají na záchod.

původních vzorů

sprcha art deco

Vzory mohou být vyleptány do mléčného skla nebo může být přítomen během lisování prvku. Jiné způsoby, jak upravit stěny sprchou jsou také možné, jako je použití dekorativních nálepek odolný proti vlhkosti, i když víte, malíř na skle, návod k příručním dekor.

dekorační samolepky

Sprchová přepážka barevné samolepky

Alternativou k seberealizaci je vybudovat sprchu pomocí skleněných tvárnic, které umožňují volný průchod světla a zároveň poskytuje vizuální ochranu tváří v tvář ostatním uživatelům v koupelně. Ale výsledek není tak exkluzivní, jako podobné výrobky, které jsou komerčně dostupné.

exkluzivní výsledky

sprcha průhlednými dvířky

Dalším faktorem, který je atraktivní pro použití skleněných nebo plastových stěn je hygienický vzhled a údržba. Plastové clony nelze vyčistit tak snadno jako pevnými stěnami a jejich údržba není zřejmé. Riziko růstu plísní, aby tyto nechutné. Podívejte se na naši galerii.

pro snadnou údržbu

sprcha květinovou výzdobu

Cab skleněných tvárnic domácí

sprchový kout skleněné tvárnice

široká škála k dispozici

rozdělit abstraktních vzorů

moderní design

příčkové opakování jednotky

abstraktní kabina a kubistický

sprcha geometrické vzory

MOLDED želva sprcha

sprcha druh représentantation

Sprchová kabina orientální inspirace Sprchová přepážka bambus

Sprchová přepážka matné sklo

sprchový oddíl moderní inspirace

dekorace Sprchová přepážka pixelů

siréna zástupce sprcha partition


About the author

admin