Общая категория

tapety Trend 2017: výběr z nejhezčích modelů

vzor-tropický vzor-tapeta stěna deco

Jaký je trend papír namaloval v roce 2017? Objevte náš výběr 20 nápady papírových modelů lakovaných ultra moderní vzory.

tapety Trend 2017: výběr z nejlepších modelů

tapety, vzor-geometrický stěny deco pokojsponzorované odkazy

Tapeta je skvělý způsob, jak rychle a snadno zkrášlit své prostředí. Na trhu existuje široká škála vzorů, barev a stylů, aby vyhovoval všem chutná. Tam jsou tapety vzory mají tendenci k cenové poměrně cenově dostupné. Chcete-li uspět vnitřní výzdobu, klíč je vyváženou směs všech těchto prvků a jednoduchost privilegií a funkčnosti. Tapeta má schopnost přinést spoustu charakteru ve hře. Velkou výhodou tapet je, že může být snadno vyměněn s jiným vzorkem nebo barvou. To dává velkou svobodu pro výzdobu místnosti poté. Můžete experimentovat s různými vzory, když budete chtít.

Jaký je trend papír namaloval v roce 2017 a jaké jsou naše oblíbené barvy a vzory, objevit v následujících řádcích. Vyberte si model, který vám přitahuje nejvíce a výzdobě svého pokoje. Tato geometrie rok, pastelové a metalické odstíny, tropické motivy a retro elegantní šaty stěn.

Trend Wallpaper 2017: tropické důvody namalovaný papír vzor tropické motiv zední umělecké nápady

Trend malované 2017 papíru: pastelových odstínů

Máte-li jemné povahy a chcete vytvořit atmosféru klidu a sladkosti ve svém pokoji, zvolte tapetu pastelové barvy. Pastelové odstíny vrátit život, aniž by byl jako odvážné světlé barvy, např. Jsou snadno přizpůsobí domácímu nebo skandinávský minimalistickém stylu. Vždy se kombinuje s čerstvé zeleniny dekorace.

color trend pastel tapeta nápad pozadí stěna deco natírání závodGray-pokojový-tapety-pink-pastel

Trend Wallpaper 2017: motivy inspirované uměním

Trend, který skutečně převezme je sloučit skutečné umělecké dílo jako tapetu. Tapety inspiroval umění se stal novou posedlost pro mnoho majitelů domů, protože způsob, jakým propojuje vizuální umění s barvami vody. Ve skutečnosti, mnoho tapety inspiroval umění namaloval opravdových umělců, kteří chtějí dát jiný vizuální podobu svých děl.

tapeta vzor umělecká představa modrá zeď deco natírání wallpaper malování tapety art deco idea

Trend Wallpaper 2017: geometrické vzory

Víte, že interiéry geometrické prvky jsou velmi módní. Milujeme je pro jejich propracovanosti, tajemný a ultra moderní. V roce 2017 jsme se oblékat stěny s geometrickým vzorem tapety (v převážně černé a bílé).

tapety, vzor, ​​moderního

Trend namalovaný papír 2017: Vintage vzory a zpět v 50. letech

Často se říká, že móda je to, co nevyjde z módy. Ročník byl poprvé napadl srdce návrháře konečně usadit na stěnách moderní interiéry. retro tapety vzory se v poslední době staly trendy. Přinášejí vintage atmosféru prostoru, přičemž je zábavné a tučným písmem. Retro vzory jsou odhaleny v různých barvách a mohou se stát skutečný jednotný dekorativní přízvuk v místnosti.

Jediný problém, který může mít má příliš mnoho na výběr! Osobně se mi představa, že kombinuje jednu nebo více retro tapety vzorů s cílem vytvořit super elegantní prostor. Také přidat nějaký starožitný nábytek a dekorativní předměty.

room-vintage-tapety-trendy lounge chair-nápady

Dokonce si můžete obléknout stěny koupelny s retro tapety. Je to super šik! Doporučujeme, abyste se raději neutrální a světlé barvy, jako je bílá, šedá a béžová.

RETRIO-trend-tapety-nápady

Trend Wallpaper: květinové vzory pro ženami uvnitřtrend-tapety, květinový design-idea-wall-trend

Tyto květinové vzory vždy spojovat měsíce v jarních a letních měsících. Právě teď jsou nejoblíbenější pro mnoho majitelů domů. Tam je něco velmi ročník na svou tapetu s květinovým potiskem v jedné z místností svého domova. Jeden ji vidí v ložnici, dívčin pokoj, koupelnu nebo předsíň.

nápady trend-tapety-pozadí-stěnové

Květinové vzory dělat ženskou a jemnou atmosféru. trend tapety květinový vzor šedé invalidní vozík polštáře dřevěná podlaha

Tapety s kovovými tlačítky

Tapety s kovovými tlačítky umožňuje přidat hloubku stěn odvážně. Je také jedinečný způsob, jak začlenit kovový barevný tón v domácnosti, aniž byste museli přidávat další dekorační kusy. Kombinují kovový tapety s dřevěným nábytkem zahřát atmosféru.

tapety-silver-idee-deco zeď trend

Tapety s kovovým nádechem má něco velmi sofistikovaný. Chcete-li zachovat svůj čistý vzhled, vyhýbat se spojit s jasnými barvami. Kus, který kombinuje kov a růžová tón se může jevit jako příliš kýče. Zůstat ve světlých, neutrálních odstínech. Dřevo a zelená výzdoba jsou nutností, pokud chcete vytvořit příjemné prostředí ve svém pokoji.

tapety, moderní idee stěny toaletní trend

Opakované vzorky s nádechem retro chic

Opakované vzorky s retro elegantním nádechem jsou vynikající způsob, jak zvýraznit vaše stěny a harmonizovat celý pokoj. Upozorněním na stěně opticky rozšiřuje prostor a dává život hrát. Opakované modely fungují nejlépe, když jsou v neutrálním tónem, jako je šedá, černá, bílá a béžová. To vám umožní bavit pracovat s několika různými barvami, když přijde na zdobení prostor.

trend-wallpaper-vzor stěna-deco-table trend-tapety-pozadí-zeď idea

Imitace cihly tapeta

Brick je vždy spojena s domácí průmyslové stylu. Mající skutečný cihlové zdi je Mission nemožné u některých vlastníků bytových jednotek. Zde je důvod, proč imitace cihly tapeta je skutečný trend v posledních letech. To umožňuje, aby si krásný estetický vzhled cihel a přinést klíčový průmyslový hledal jednoduchost. Strukturované stěny jsou velmi módní v uplynulých letech. Jsou ceněny pro svou stranu 3D podmanivé.

tapety-šedo-wall-trend nápady

A nevyhnutelné a vždy v módě: pruhy!

Ah, škrábance! Jsou vždy trend v designu a módy. Moderní a vintage zároveň zvou tentokrát v podobě tapety. Tapety se svislými pruhy opticky rozšířit prostor. Můžete kombinovat s jinou tapetu dekorativní prvek, který má stejný vzor.

tapeta pruhovaný-zrcadlo-stěna-deco noční stolek

Důležité Tip: mírný s poškrábáním. Máte-li příliš mnoho v jedné místnosti, můžete vytvořit dynamickou atmosféru taky. Příliš mnoho škrábanců, je ohromující!

tapeta pruhovaný-vzor-background-wall

Svět tapet je velmi bohatý na motivy, barvy a styly. Který si vybrat do značné míry závisí na vašich osobních preferencích, ale také nábytek a dekoraci již ve svém pokoji.


About the author

admin