designové objekty

Dekorativní porcelánová váza Scape by Oato

dekorativní vázy moderní deco porcelán

Designérské studio Oato. Design Office Toto vytvořili dekorativní vázy porcelán volal stvol. Název odkazuje na krajinu. Návrháři ateliéru pracovali s odborným Frans Ottinink porcelánu vytvořit tuto sérii váz přiřazuje formu kopulí.


Základny dekorativní vázy bylo šest stran a stejný otisk, což jim umožňuje, aby tak učinily společně. Šestiúhelník byla skutečně jediná forma nechá přizpůsobit konfigurace vázy vedle sebe.

Dekorativní váza Scape - výtvorem Oato designového studia. konstrukční kancelář

dekorativní vázy scape porcelán zajímavý tvar

Designérské studio popisuje své výtvory z malých a flexibilních nádob, s formou malých kopců, které mají schopnost přeměnit každý prostor domu v zajímavé krajině. Majitel může hrát s touto krajinou a upravovat podle svého přání. Konstruktéři chtěli vytvořit objekty, které mají vzhled dekorativní vázy ale nezdá se prázdný, pokud neobsahuje žádné květiny. A po každé váze je nádrž, která může pojmout květina stopku. Plavidla, které byly ruční práce jsou k dispozici v mnoha barvách - béžová, tmavě a světle šedé. Barvy jsou dokončeny smícháním pigmentů přímo s porcelánem. Sledovat je na následujících obrázcích:

Stvol Vázy přicházejí v mnoha barvách a velikostech k dispozici

porcelánové vázy deco velikostí tvarů

Vázy přiřadí forma kopců vytvořit krajinný zajímavé, když prázdná

Dekorativní porcelán vázy ve tvaru krajiny

Vázy jsou adaptabilní základny dohromady

Zajímavé dekorativní porcelánové vázy

Vázy originálním a moderním designem

ozdobný porcelán váza Moderní Scape


About the author

admin