kuchnie

Cegła ścienne eksponowane w kuchni: piękna dekoracja pomysł

cegła ściany kuchni pomysły deco

Czas, kiedy stare ceglane ściany musiały być ukryte w nowoczesne wykończenia i tapety są ponad. Dziś mur narażone nie jest uważane za wadę środka.


Projektanci i właściciele starają się pokazać historyczną przeszłość swojego domu za pośrednictwem tej ciekawej tekstury elementu. Jednak pomimo rosnącej popularności odsłoniętych murów ceglanych, często czuje się bardziej komfortowo używając w sypialni lub w salonie, w kuchni. Ta niechęć pochodzi częściowo z faktu, że cegły są kruche i trudne do czyszczenia i może być nieco zbyt „ciężkie” dla estetycznie pokoju jak kuchni. Nie jest to jednak do końca prawda!

Cegła ścienne wystawiony w kuchni

mur beżowy kuchnia drewna

mur instrukcja tworzy przytulną i przyjazną atmosferę i oferuje piękne i oryginalne tło, które podkreśla różne elementy kuchni. Ten rodzaj ściany pięknie pasuje do niemal każdego stylu dekoracji. Będziesz mieć pewność, oglądając najlepsze przykłady, które będziemy dzielić się z wami w tym artykule. Skorzystaj z okazji, aby znaleźć ciekawe pomysły na dekorację własnej kuchni.

konstrukcja ceglana ściana w nowoczesnej kuchni

Cegła ścienne jasna kuchnia

Pomysł, że mur nie jest bardzo odpowiedni dla współczesnego deco kuchni nie ma już znaczenia, jak zobaczysz w naszych przykładach. W rzeczywistości, ściana z cegły w nowoczesnej kuchni jest dokładnie odwrotnie i staje się centralny punkt definiujący przestrzeń deco i akcentuje jego elementy architektoniczne. Może być używany jako dekoracyjny akcent lub do dekoracji backsplash kuchni, otoczony projektowania płytek. Odważny, nowoczesny i niepowtarzalny, ściana z cegły we współczesnej kuchni jest bardzo dobry pomysł dekoracji.

Kuchnia drewna z odsłoniętej cegły ściany

mur kuchnia współczesna

Ściana z cegły w kuchni jest zarówno klasyczny i nowoczesny. Tak, to brzmi trochę dziwnie, ale to prawda. Jedną z przyczyn, które złożyły popularność enbriques ścianie jest, że styl przemysłowy znów stały się modne w dekoracji wnętrz. Deco i szczegółowości przemysłowe szorstkie szczegóły i różne elementy dekoracyjne, gdzie narażony jest zintegrowany mur powodzeniem.

szary kuchnię z odsłoniętych ścian murowanych

szary mur kuchni

Otwarte półki, szafki do przechowywania i wykonane na zamówienie wyspy kuchenne są niezastąpione i nierozłączne elementy wystroju kuchni. Ze swojej strony, mur ceglany stanowi tło, które uzupełnia i wzmacnia wybór mebli, które robisz w swojej kuchni. otwarte drewniane półki, szafy archiwalne metalowe akcenty i centralnej wyspy z powierzchni stali są charakterystyczne dla stylu przemysłowym. Gładkie powierzchnie współczesnych, polerowane i lakierowane blaty, szafki minimalistyczne, z kolei pomoże przekształcić swoją kuchnię w nowoczesnej i współczesnej przestrzeni.

projektant kuchnia z murem

ceglany mur deco kuchnia pomysł

Jednym z najważniejszych czynników należy wziąć pod uwagę przed dekoracji kuchni z ceglanego muru, jest integralność strukturalna ściany. Jest możliwe, że niektóre z nich nie mogą przenosić duże szafy i potrzebują wzmocnienia. Ale jeśli szukacie tylko estetykę odsłonięte ceglane ściany, wtedy wiem, że łączą one dobrze z wszystkich stylów mebli i wzorów. Oto teraz, jak obiecał, zdjęć przykładów:

mała kuchnia z ozdobnym murem

mały cegły ściany kuchni

stylowa kuchnia z centrum wyspy i mur

mur konstrukcja wyspa kuchenna

kuchnia drewna ze ścianami z cegły

Kuchnia cegły dekompresyjnego ścianki

dekoracja kuchnia z murem

mur kuchnia drewna

deco kuchenne pomysł cegły ściany

Ściana z cegły kuchnia

mur zielony kuchnia drewna

Cegła lakierowane ściana kuchni

mur elegancka kuchnia

mur ceglany deco nowoczesna kuchnia pomysł

ceglana ściana środkowa wyspa kuchenna

wzór ceglanego muru kuchni

mur elegancka kuchnia

kuchnia dekoracja mur

konstrukcja ściany z cegły kuchnia

ceglany mur konstrukcja nowoczesna kuchnia

Cegła ścienne nowoczesne projektowanie kuchni

białe ściany kuchni narażone cegły

ściany kuchni narażone cegły

przemysłowej kuchni narażone mur

narażone cegły ściany kuchni konstrukcja

ceglana ściana narażona centralny blok

Cegła ścienne elegancka kuchnia pomysł

Cegła ściana kuchni

mur powierzchnie drewna kuchni

Konstrukcja cegły ściany kuchni

mur kuchni oryginalny projekt

szary cegły ściany kuchni

mur ultra nowoczesnej kuchni

mur ceglany deco kuchni

oryginalny projekt mur

kuchnia deco ceglany mur pomysł

Mała kuchnia mur

Cegła ściana kuchni

mur kuchnia współczesna

mur przemysłowej kuchni

półek ścian murowanych kuchnia drewna

mur kuchnia projekt pomysł

Kuchnia cegły dekompresyjnego ścianki

Cegła ściany kuchni wyspa

mur małej kuchni


About the author

admin