Deco jul

Dekoracja wnętrz – szary i żółty połączenie, idealne wesele

szary wnętrza szary żółty stolec

W obszarze dekoracja wnętrz, widzimy dużą liczbę dzieł projektantów wykorzystujących szarości. Z jasnego beżu, kolor ma niemal wszechobecny, i jest to tendencja z ostatnich dwóch lat.


Szary kolor, jednak działa bardzo dobrze w połączeniu, a dziś będziemy zatrzymać na bardziej konkretny. Jest to szary - żółty. Szary jest zazwyczaj żonaty odcieniach bieli, czerni lub srebra, ale uważa się, że jest wart bardziej radykalne mieszaniny.

W eleganckim wnętrze na szaro i żółtydekoracji wnętrz żółty szary salon siedzenia pomysł

Łącząc szary i żółty, pozostaniesz nowoczesny, wyrafinowany, dodając odrobinę fantazji. Najprostszym rozwiązaniem jest wprowadzenie żółtą jako akcenty we wnętrzu dominują szarości. Jest to również najbardziej ekonomiczny wybór. Malować szare ściany i dodać krzesła, wazony i poduszki, aby rozjaśnić swoją paletę. Oczywiście, można zdecydować się zrobić nieco więcej, a ściany jasnożółty odcień farby, aby połączyć również z jasnoszarym.

Ciemna szara przestrzeń zaciskaszare wnętrze żółty salonie sofa

Chociaż odcienie jasnoszarym są najczęściej, można użyć ciemniejszy szary, co będzie miało wpływ publikowania ciasnych przestrzeni cozier. Jak atmosfera staje się cieplejsza. często stosowane ciemne kolory, aby zrekompensować zimnym klimacie. Jeden trick jest wprowadzenie jako czarny w mieszaninie. Czarna indywidualnie żeni a każdy z dwóch kolorów, co jest skuteczne połączenie.

Włóż żółty z akcentami małych obiektówinterior design living room sofa żółty dywan podłoga pomysł projekt

Możemy zobaczyć na zdjęciach to świetny sposób, aby obejmować żółty przestrzeni, a to jest oddanie żółte zasłony. Jest to kolejny łatwy sposób na żółty, bez nadmiernie zaangażowana.

żółty piano

aranżacja wnętrza pomysł piano żółty drewna szary Oprawa zawieszenie sofa

Dla Państwa wewnątrz zakładu za żółtymi akcentami. Meble w tym kolorze są idealnym rozwiązaniem. Żółty jest pogodny i słoneczny kolor, który przynosi światło do domu bez problemów. Ten kolor jest w różnych branżach - od światła dostał ciemniejszy, zielonkawe w odcieniach pomarańczowego. Zazwyczaj jest to związane z radości, ciepła, słońca i imprezowania.

Bel harmonijne wnętrze

Oprawa otwarta biały kolonialny pozostać wewnątrz

Szary, tymczasem jest jednym z wielkich klasyków. To jest w połowie drogi pomiędzy białym i czarnym i często wiąże się ze smutkiem. Ale dodanie koloru, tak jak w naszym przypadku, to całkowicie zmienia tempa. Z drugiej strony ten kolor daje nam miękkość i dar bycia kojące. Można grać z jasnymi i ciemnymi odcieniami więcej oryginalności.

Stylowa Home Decor

dekoracja wnętrza białe kafelki dzienny sofa

Ten szary i żółty ślub jest często wykorzystywana przez twórców wnętrz i nigdy nie wychodzi z mody. Można łatwo zaprojektować przestrzeń wewnętrzną wykorzystując szary do koloru bazowego i wybierając elementy dekoracyjne w kolorze żółtym i dlaczego nie złoto.

żółte krzesło

Colonial wnętrza leżak krzesło tapicerka

Można wybrać małe szczegóły na żółto, takich jak wazony, łopatki, zasłony, poduszki, a także kwiatów. Ten sposób jest bardziej ekonomiczny i, jak można się zmęczyć można łatwo zmienić atmosferę, wybierając inne akcesoria lub po prostu poprzez ich zamienić się miejscami.

Małe żółte akcenty

dekoracja wnętrz szary komin okno pobyt

Jeśli chcesz dokonać bardziej radykalnych zmian, a następnie można również budować na niektóre ściany w kolorze żółtym lub mebli, to kolor. Poza tym, można odzyskać stare meble i przemalować je, aby zaoszczędzić pieniądze.

żółty zasłony z ciemnoszarymi ścian

Kurtyna wnętrz żółty szary ścianki

Zaletą jest to, że żółty ma zdolność jasne, ale również aby powiększyć pokój. Jeśli pokój jest ciemny i skierowane na północ, a następnie ten kolor przyniesie Ci dużo światła.

podwójna wysokość z szarymi ścianami pobyt

żółty szary wystrój salonu sofa

Wybierz jasnożółtej do sypialni dla jej uspokajający powietrzu. Wszystko w przeciwieństwie do salonu, kuchni i wejścia, jasny żółty korzystne jest więcej radości.

Musztardowy, zmieszane z szarym

Wnętrze retro sofa wyspa duże okno

Wiesz musztarda żółty. Ten kolor przynosi cocooning czuć do wnętrza utrzymując efekt świetlny. Jeśli chcesz klasyczne wnętrze, Alor postawić na tym gorczycy żółtej i szarej stowarzyszenia. To sprawi, że cofnąć się w czasie, pozostając w modnym stylu.

Żółto-szary w tapicerce

dekoracja wnętrz pobyt komin stolec sofa

Dla jeszcze odważył wewnątrz, można również wybrać meble i wzorzyste dekoracje. Poza tym, można ubierz poduszki i swoje sofy tkaniny wzory, które można łatwo znaleźć u dealera. Ubierz te tereny tylko część mebli do nie dostać się do kiczu.

Wnęka w suficie pomalowane na żółto

dekoracji wnętrz żółty niski stolik poduszka

Jeśli masz szansę na własny dom nad morzem, wiemy, że szary i żółty kombinacja jest idealna dla tego rodzaju miejsca. Tak więc to przynosi miękkość wzdłuż słońcu.

Dekoracyjny żółty na nowoczesne wnętrze pełne harmonii

nowoczesny jasny białe wnętrze kominek

Po uruchomieniu odmalować swoje wnętrze, ważne jest, aby zrównoważyć kolory i tekstury. Jeśli postawisz zbytnio na jasny kolor, to pozostaje zrobić to trochę zbyt dużo i nie czuć się komfortowo w domu. Z drugiej strony, jeśli wolisz, szary, potem ryzykować zbyt ciemno i nie ma osobowości.

Doprowadzić czarny w grze

Poduszki Dekoracja wnętrz pobyt okrągłego stołu

Po tym wszystkim, piękny wystrój wnętrz jest udane, jeśli skupić się na różnych aspektach, materiałów, tkanin i kolorów. To przede wszystkim, aby wybrać punkt początkowy, nie ważne czy punktem wyjścia jest ściana, podłoga lub mat tabeli.

żółty dywan na podłodze polerowany szary

dekoracji wnętrz żółty dywan widok salonu

Przed rozpoczęciem projektowania wnętrz musi brać pod uwagę nastrój chcesz stworzyć - kojące, eleganckie i przytulne. Wszystko to należy uznać za dobór i rozmieszczenie kolorów.

Jasny szary dzienny łączenia żółty

wnętrze sofa szary żółty okno łuk

retro salon z alkierz

Projektowanie wnętrz żółty łuk okno pobyt

Ściany pomalowane w kolorze jasnoszarym

Wnętrze dwukrotnie wysokość schodów żółty krzesło

Jasne kolory dla spokojnej atmosferze

Nowoczesny szary żółty stolec spokój wewnętrzny

Nowoczesny salon z szarej sofie

Okno TV sofa wnętrze nowoczesny parkiet

pokój dzienny z odsłoniętego stropu betonowego

Nowoczesny suficie wnętrza podłoga betonowa lampa rozkładana

Jasny pokój dzienny z żółtym kanapie Wnętrze pokoju rozkładana żółte światło latarni

Wnętrze retro kanapa drewno krzesło kuchnia

Wnętrze retro retro jasny żółty krzesło

Wnętrze retro szare zasłony kominek żółty

symetria wnętrza retro skórzana sofa kominek

pobyt kicz żółty szary czarny kominek

przeszklona weranda sofa poduszki krzesło

Dywan siwe włosy lampa z komina

aranżacja wnętrza żółty fotel złote zasłony

kuchnia-Czerwiec-comode Tile

Deco pokój łóżko drewniane półki biały szary mur żółty mat

Deco fotel otomana nowoczesny pomysł żółty

salon minimalistyczne białe żółte zasłony maty i żółte żółty szary stoły rozkładane deco kwiaty

salon konstrukcja żółte poduszki Kurtyny rozwojowy pomysł żółtym fotelu czarny mat tabeli drewniany stół deco kominek

sofa biały żółte zasłony Deco fotel skórzany czarny stół mata szklana podłoga kawy

fotel żółte ściany pokoju stół lustro czarne wykończenie skórzane kawa dzienny sofa skórzana lustro tabele dekompresyjne

Szary salonie sofa otomana pomysł yellow maty krzesło

Deco meble pomysł fotel stół żółty szary taca

Deco żółty sofa fotel żółty Królewski konstrukcja lampy antyczne drewniany stół salon

Planowanie pokój dzienny projekt pomysł szary Skórzana kanapa krzesło lampa stołowa deco wall

color-przytulne-happy-living

pokój-łazienka-sufit-comode


About the author

admin