Deco jul

klucz drzwi ścienny do siebie: 6 oryginalna dekoracja DIY tutoriale

DIY tutoriale drzwi kluczem ścianie modelu produkcji

Wśród projektów budowlanych wystroju pragniemy, te drzwi ściana produkcji kluczy zajmują szczególne miejsce. mały przedmiot, że mamy tendencję do przeoczyć, ale ma zdolność do podejmowania nasze życie łatwiejszym codziennie pomagając nam łatwiej znaleźć klucze.


Zainstalowany na ścianie naszego wejścia, jest to dobry sposób, aby pokazać swoje talenty twórcze, aby każda osoba, która przekracza próg naszych domów. Drewno, beton, łupek,

klucz drzwi ściany do siebie jest w różnych wersjach twórczych.

Który byłby idealny dla twojej przestrzeni życiowej? Designmag oferuje zbiór sześciu unikalnych projektów i tutoriali. A my ciebie wyzwaniem. Wybierz szablon, który powie Ci najbardziej i Zainspiruj się by poprawić organizację akcesoriów!

klucz drzwi ścienna z dekoracyjnym doniczce

Drzwi ściana deco DIY klucz uchwyt-soczyste roślin

Drewno jest jednym z ulubionych materiałów z wielu majsterkowiczów. Jedna lub dwie deski drewniane są często wszystko, co jest potrzebne, aby zapewnić wygodne przechowywanie i tanie. I to jest właśnie idea, że ​​mieli Kelli i Kristi blogu Lollyjane. Zobaczmy, co inne materiały potrzebne do tego projektu DIY jest szybka i łatwa Key ściana!

roślin drzwi zamontowane mały garnek de produkcja fleur-key

Pierwszym krokiem w tworzeniu tego klucz do drzwi ściana jest zebranie niezbędnych materiałów. Będą oni musieli kawałek drewna, malować dwa kolory (opcjonalnie: wykończenie łupek), mały słoik lub doniczka, roślina soczysty (naturalne lub sztuczne), kołnierz zaciskowy metaliczny , szczotka pianka i hak.

Ściana breloczek produkcyjno-poradnik-easy-idee

Na początek zajmiemy się malowaniem deski do drewna. Można również zdecydować się na innej techniki dekoracyjne, takie jak cięcie drewna lub starzenia. Następnie otwór w zacisku za pomocą gwoździa. Ten etap ma na celu ułatwić mocowanie kołnierza na talerzu; śruba przenika łatwiej tam, jeśli zdecydowaliśmy się pominąć tę część poradnika. Przed przejściem do następnego kroku instalacji kołnierzyk na desce.

Dekoracja ścienna-door key-house DIY

Nadal malując słoik lub donica; do wyschnięcia i jest przymocowany do płyty z uchwytu. Następnie bierzemy swój zakład i umieszcza je w pojemniku już zainstalowany na drewnianym wsparcia.

Make-a-porte-cle-wall deco przystawką-house DIY

Wreszcie, hak mocujący na pokładzie. Po zakończeniu tego procesu, jesteśmy gotowi zadać swój oryginalny klucz do drzwi ściana na pionowej powierzchni w pobliżu jego drzwi.

DIY Tutorial ścienna breloczek z otwartymi półkami, aby się

Półki ścienne klucz pierścieniowe DIY-idea-magazynowo-ścienne

Pomysł ścianie klucz drzwi drewnianych przyciąga cię, ale masz ochotę trochę więcej miejsca? Więc spróbuj wykonać następujące czynności proponowane przez I Spy DIY! Oto materiały niezbędne do jego realizacji: klej do drewna, drewniane pudełka, białą farbą, pędzlem, haki gwintowane.

Ścienne door key-making-siebie-materiały-tutorial

Jak zawsze zaczynamy poprzez umieszczenie wszystkich niezbędnych materiałów na jego planie pracy. Następnie, po cichu uruchomiony w tym podręczniku projektu działalności przez klejenie okienek z kleju do drewna. Pozostawia Półka otrzymana sucha przez 24 godziny.

Door-cle-to-do-it-yourself-tutorial szczegółowe

Po tym okresie czasu, poszliśmy z powrotem do majstrować przy następnym kroku. Jest do malowania powierzchni drewna białą farbą; zdecydowaliśmy jeśli chcemy pomalować całą półkę lub tylko części wnętrza. Oczywiście, pozostawiono do wyschnięcia przed kontynuowaniem tutoriala.

Ściana klucz drzwi do siebie-półki-drewniany-open

Montujemy haki śrubowe na dnie jego improwizowanej przechowywania ściennego. Półki, aby się teraz gotowy do zawieszenia na ścianie za wejście!

Door-cle-produkcyjno-deco-wall-ma-made-to-sam

Wreszcie zdobi jego przechowywanie ścienny z breloczka z szerokim wyborem akcesoriów.

Jak zrobić oryginalną Breloczki ścienne betonowe

Make-a-pęk kluczy-wall-easy-tutorial

Niech się nieznacznie różnić materiałów i przenieść się do oryginalnego poradnika, który pokazuje jak zrobić beton Breloczki ścienne. Zaprojektowany przez Ashley Rose na cukier i tkanina ta ściana wystrój akcesorium jest inspirowana najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Dodaje ona zatem do zimnych powierzchni betonu błyszczących akcentów metalowych, bardzo modne w danym momencie.

Aktywność umysłowa dorosłej-magazynowo-ściana drzwi kluczem

Do drzwi kluczem betonową ścianę, jest pierwszym warunkiem się z mieszaniną dekoracyjnego betonu, metalowym hakiem śrubowym, pędzlem i małego pojemnika z wodą, papier woskowy (opcjonalnie: rękawiczki, niektóre małe pręty metalowe dodać błyszczące klucze).

produkcyjno-pęku kluczy-ścianie dekoracji oryginalny

W swoim planie pracy, jest rozłożony arkusz woskowanego papieru dekoracyjnego i przygotował mieszankę betonową zgodnie z instrukcją z opakowania. Po miksie pożyczki, zdajesz sobie sprawę, że litery naraziłoby pobliżu jego drzwi. Kiedy otrzymał listy od postaci, która nam odpowiada, pracujemy szczegóły. Użyj pędzla zanurzonego w małej ilości wody, czyści boki oryginału na bardziej profesjonalny.

Brelok-wall-no-cena-do-przypuszcza to sam deco

Podczas gdy beton jest wciąż łatwo kształtować, wsunąć końcówkę klucza hakiem wewnątrz pisma. Następnie za pomocą haków Resztę i wprowadza się do górnej części oryginalnego; służą do zabezpieczenia klucza drzwi ściany na pionowej powierzchni przy użyciu śrub lub gwoździ. W razie potrzeby możemy użyć szczotki do czyszczenia powierzchni wokół haków.

jak-to-a-pęku kluczy ściany deco litery

Jeśli chcesz dodać dekoracyjnego wykończenia, a następnie przechodzi ten etap, przed pozwalając beton do wyschnięcia na 48 godziny. Po tym czasie, jeden jest za darmo umieścić swój breloczek ze złotymi hakami na ścianie.

Pomysł klucz drzwi produkcja z łupków czarnej ścianie

Brelok-to-jak-to-się-ściana-dekoracja-łupek

Dlaczego warto korzystać z naturalnego drewna, kiedy można dostosować jego powierzchnię według swoich pragnień? Koncepcja ściany łupek jest tak prosty i elegancki sposób, aby uczynić go bardziej interesujące ściany pęk kluczy. Blog I Spy DIY wyjaśnia, w jaki sposób!

Tutorial drzwi wieku malarstwo ścienne deco drewno łupków

Po pierwsze, możemy wyposażyć materiały potrzebne do tego samouczka DIY dekoracji: deski 2 drewno, gwoździe, młotek, kreda, tablica farby, klej do drewna, to znak, który trzymać płyty do montażu na ścianie (lub dodatkowego kawałka drewna), kluczowe haki.

pęk kluczy, produkcja, magazynowanie, na ścianie przystawką

Następnie przystępuje się do pierwszego etapu: cięcia desek. Po przecięciu, płyty są połączone ze sobą za pomocą gwoździ (etap 1 i 2 na rysunku powyżej). Następnie zajmuje desek kolorów farb z łupków i pozostawia do wyschnięcia (krok 3). Aby kontynuować, klej służy i klucz hak jest ustalona na tablicach.

poradnik-brelok-hak ścienny drewno-produkcja

Aby łatwiej dopasować ściany klucz do drzwi na powierzchni pionowej, naprawimy deski na panelu dekoracji ścian. Mogą zostać zastąpione przez prostą drewnianą deskę (łupek malowane farbą z góry). Wreszcie, instaluje swój tani brelok w jego przedpokoju swojego domu.

Przechowywanie-cle-wall door-entry-poza

Jeśli chcesz dodać trochę więcej koloru do jego przechowywania DIY, jest ozdobiony mini doniczki i oryginalnej wiadomości, pisania kredą.

zawieszenie ścienne do przechowywania kluczy i akcesoriów

Przechowywanie-wall-wieczny piec flota-a-do-it-yourself

Jeśli mieszkasz w pobliżu morza lub oceanu, oferuje bezcenne materiały DIY: Wielka. Może to być wykorzystywane do produkcji wielu przedmiotów DIY dekoracja naturalne i niedrogie. Poniższy poradnik stanowi wymowny przykład.

poradnik-magazynowo-wall-drewno-flota do zrobienia

Aby elegancki i naturalny zawieszenie eksponować w swoim domu wejściu, trzeba będzie oddział korzeni, Farba akrylowa, kluczowe haki śrubowe, łańcuch do wieszania oddział mała pędzel, farby klej ochrony.

Model-door key-a-do-ściana-dekoracja-oryginalny

Pierwszy etap tego samouczka DIY klucz drzwi ściany poprzez wybranie oddział korzeni. Więc zgadzamy czasu, aby zrobić mały spacer, aby znaleźć niezbędne wyposażenie. Następnie z powrotem w swoich działaniach manualnych i warsztaty twórczego wypoczynku, to poprawia wygląd gałęzi z papierem ściernym.

podłączenie cles-produkcyjno-magazynowo-wall-przystawką-house

Gdy driftwood powierzchnia jest na tyle gładka, używamy taśmę ochronną farby do tworzenia wzorów. Są bardziej podkreślić z jednej lub więcej kolorów farby. Wyschnąć i ochrona kleju jest usuwany przed zamocowaniem kluczowe haków śrubowych.

Idee-dekompresyjnego drewna flotą-haki kluczowe-poradnik

W końcu dodać ciąg na obu końcach gałęzi i powiesić swój nowy klucz do drzwi mural.

Dokonywanie pęk kluczy, Plakat - naturalny wystrój z drewnianymi pegboard

drzwi kluczowe-magazynowo-blachy perforowanej ściany do do-it-yourself

Blachy perforowanej jest wielofunkcyjny panel, który pozwala nam zorganizować nasze kilka małych przedmiotów, takich jak klucze, okulary, apaszki, torebki ... Porcja dziewczyn w Wesołej Myśli mieli bardzo dobry pomysł, aby drewniany one z blachy perforowanej wykorzystywane do dekoracji ścian swojego wpisu. Jest inspirowany zaoferować taką ścianę przechowywania i drzwi kluczem DIY domu!

pegboard-drewno-magazynowo-produkcyjno-poradnik

Oto lista materiałów wymagane dla tego projektu: drewnianej desce, kostek drewno, piła tarczowa, pudełko mitra, papier ścierny, składany linijka, ołówek, wiertarka, wiertarka wiertarka przystosowana, śruby, śrubokręt.

Dekoracje ścienne kluczowe drzwi drewno-tutorial

Aby utworzyć ten klucz do drzwi z blachy perforowanej i jednostek ściennych, najpierw przecina deskę. To szybkie powierzchnia pumeks z papierem ściernym. Następnie mierzy się kołki drewniane, aby odpowiednio wielkości otworów. Aby to zrobić, procedura jest taka, jak pokazano na rysunku poniżej.

Aktywność-ręcznie produkcyjne drzewne blachy perforowanej haki kluczowe

Za pomocą pozostałych kawałków drewna tnie jeden lub dwa małe półki. blachy perforowanej jest zamocowana na ścianie i dodaje się kołki i półki (szlifowane, jeśli to konieczne). A teraz, w tym przechowywanie ściana jest gotowa do kluczy i akcesoriów!

DIY-shelf-magazynowo-drewna-wall-portecle


About the author

admin