Deco jul

Rockabilly ślub kilka pomysłów, które bałagan włosy!

rockabilly ślub samochód żonaty-czarno-czerwono-retro

Coraz więcej par chce zrobić coś innego, aby mieć „WOW” ich wielki dzień czasami spacer w przeszłość to świetny sposób, aby być inspirowane.


Co rockabilly ślub? Rock n „roll styl zainspirowany ikony rocka Elvis Presley i Johnny Cash w roku 1950. W tym czasie młodzi dorośli, którzy słuchali tej muzyki zostały uznane rebelianci i nosił jakiś styl ubierania ,

rockabilly wedding-ideas-Trend stroje

Rockabilly ślub jest prawdziwym świętem jasnych kolorach i bardzo zabawne. Jest to zaskakująca mieszanka inspirowany latach 50. i 60. „rock and rolla”, ale także muzyką swing, boogie woogie i bluesa. Dzisiaj ludzie nadal objąć kulturę pin-up moda, głośnej muzyki i klasycznych samochodów. Kto by pomyślał, że ta era rocka n'Roll później zainspiruje pary założyć rodzinę?

rockabilly ślub zaproszenia sprzęgło dysk oryginalny

Co jest dobre, gdy mówimy o rockabilly ślubu jest to, że można zrobić cokolwiek chcesz prawie. Zabawiać swoich gości, można udostępnić stół z tatuaży tatuaże, niesamowitych gier, rysownik, budki obraz, a odciski przewóz pop (lub przynajmniej pola), a niektóre z zabawnych babeczki, instrumenty muzyczne.

Zmień swój ślub do rockabilly zbuntować i zabawy wakacje.

rockabilly ślubne Podstawki-disk-table-deco

Rockabilly ślubne są wyrafinowane, unikalne i przede wszystkim fun! Przygotuj swoje wydarzenie z nietypowych pomysłów. Organizując stoły dla gości, zamiast nazywania przyziemne tabele nazw, wybierz nazwę go od gwiazd rocka. Na przykład dla liczby tabeli 1, przejdź do Johnny Cash. Użyj starego LPS Deco na stole. Można zintegrować je poniżej swój płaski lub rozpraszają je całym myśleć o muzyce z lat 60-tych.

Ślub-rockabilly-disk-muzyka-deco-oryginalny

Vinyl dekoracja ścienna w rockabilly wesele

Zaciski ślub-rockabilly-disk-deco-wall

Jeśli nie oddało swoje rekordy, nie rób tego teraz. Jeśli używasz więcej do słuchania muzyki, a ich jedyną funkcją jest gromadzenie kurzu, oferujemy kreatywne pomysły. Użyj dysku do art deco - nośniki, pod płytami lub okulary, zegarki, a nawet lamp. Są to obiekty, które można następnie wykorzystać w życiu codziennym.

Wsparcie babeczki winylu

rockabilly wedding-cake-support-disk-babeczki

Uruchomienie rockabilly ślub znaczy być kreatywnym na tym szczególnym dniu. Rockabilly uroczystość jest równoznaczne z imprezowania. Zawiera unikalne pomysły, które pozwalają gościom mieć styl i przede wszystkim twórczego strój.

wyśmienite przekąski zabawiać swoich gości

Ślub-rockabilly-deco-przystawka cukrowej

rockabilly wedding-party-zaproszenie-czerwono-biały

Czy myślałeś o zaproszenia? Bądź kreatywny i iść do oryginalnych pomysłów, które chcą przyjść goście bawić się na swój ślub. Wybierz pudełka z jasnych kolorów i motywów rockowych, takich jak czerwone róże, nuty, instrumenty i rocznika wygląd.

Scena ślubu rockabilly-bilet-zaproszenie

Sprawdź swój ślub prawdziwy koncert rockabilly! Zamień swoje bilety zaproszenia na koncerty, tylko muzycy będą uhonorowanie siebie! Pamiętaj, aby podać miejsce i datę koncertu, a muzycy w pierwszej części - Twój świadków.

muzyka deco zauważa rozpraszać za rok ślub 50 „i 60”

Ślub-rockabilly-muzyczny-note-deco

Ślub-rockabilly-hair-rock-blond-czarno-ekstrawagancki

Jeśli masz rock and roll styl wybrać, jaki rodzaj sukni ślubnej? Suknia rockabilly jest inspirowana przez rocznika stylu pin up. Można zdecydować się na klasycznej białej sukni i uczynić go swoim własnym dodając akcesoria są koloru lub wybrać czerwoną i czarną sukienkę dla buntowniczego wyglądu.

rockabilly wedding-dress-bridal-biało-czerwono-tattoo

Vintage suknie ślubne to musi mieć na wesele rockabilly z delikatnymi spalony spódnice do kolan i makijaż prononcé.Pour akcesoriów, zdecydować się na ukrytych kapelusz archiwalne światła biżuterii, wszystko w jasnych kolorach , W ogóle, żonaty z rockabilly wygląd jest różny w kolorach czerwonym i czarnym. Suknie były przede wszystkim efektem Marilyn Monroe. Jeśli są fanami tatuaży, ale nie mają jednego, dlaczego nie zrobić dla swojego wielkiego dnia?

Ślub-rockabilly-pokojówki-of-cześć sukienki-czarno-biało-groszek

Jeśli nosić rocznika sukienka lub tradycyjny biały strój druhny pokazano niektóre styl przyprawa-rock. Ubierz sexy i wyraźny sposób. Sukienki wiszą huśtawka rodzaju zabawy i niesamowite wzory i dokonać druhny absolutnie acommodations honoru.

Ślub-rockabilly żonaty-par-stroje-czarno-czerwony

Na wygląd człowieka, zapomnieć o głębokiej i zbyt elegancki garnitur i krawat! W co się ubrać do przyjęcia jest ciemne spodnie, krawat wzorzyste lub kolorowe paski i akcesoriów. Zakończyć gorący wygląd oczyszczenie z skórzaną kurtkę lub zwykłą kamizelkę. Na temat ślubu rockabilly wszystko w szczegółach, więc zapomnieć o nudnych starych kostiumów!

rockabilly wedding-dress-ślubne-colors-art-tattoo

To nie jest zobowiązany zawierać normalne buty. Zdecydować się na jasne kolory i wzorzyste, a buty zakończy swój wygląd i stworzy efekt WOW. Krępuj się być twórczy i mieszać style, kolory, tkaniny i wzory. Tam, tym więcej można uzyskać pożądany efekt.

Personalizować swój strój rocznika!

Rockabilly ślub kilka pomysłów, które bałagan włosy!

Bądź odważny i zrobić strój pamięć zachować przez całe życie! Zakupić parę pojedynczych butów, a następnie ozdobić tam tak, jak chcesz. W przeciwnym razie będzie jeszcze bardziej szalona i niech goście kształtować siebie. Jak o swoim mężem, też?

rockabilly ślubu bukiet kwiaty-różowo-czarno-czerwony

Bukiet jest bardzo ważne. Jest to dodatek, który uzupełnia swój strój. Zdecydować się na jasne kolory na czerwony i czarny z kwiatami nietypowych. Wybierz rock'n'roll szczegóły na dodatek, takie jak czaszki, kości lub wiśni, które odnoszą się do luksusowych, seksualności i płodności 60s.

Fryzura w stylu rockabilly ślub i 60 rocznik rok

Ślub-rockabilly-hair-retro-Chichon-wsady

wesele-ciasto-rockabilly-piece-montee-czerwono-czarny

A ostateczny szlif? Upewnij się, że masz wspaniałe ciasto z czaszek i wzorzystych rocznika małych grochu. Użyj szklanki sody na napoje, podawane z automatu do napojów w pierwszej (za darmo oczywiście!), A dlaczego nie, maszyna Jukebox obok staroświeckiej atmosferze.


About the author

admin