Deco jul

Nail oryginalną sztukę na Halloween: byłoby miło wyciągnięcie ręki!

Paznokci Halloween oryginalny pomysł-units-lakier manicure sztuka

Halloween zbliża się szybko i uważamy, coraz bardziej się do preparatów, które się z nim. A jeśli nie są gotowi, aby ubierać się w szkielecie lub czarownica, nic nie przeszkadza, aby postawić na manicure paznokci.


I aby pomóc Ci znaleźć pomysły, jesteśmy tutaj. Tak panie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Poniższy artykuł poświęcony jest nietypowy manicure - przybić oryginalną sztukę na Halloween!

Poznasz co to jest pół-permanentny manicure i będziemy zanurzyć wzrok przez 20 przykładowych zdjęć z niesamowitym paznokci.

Nail Art oryginalny Halloween brokat-Rhinestone-pomarańczowy lakier

Pod koniec sezonu letniego, szukamy nowych pomysłów manicure. A dla tych z obchodzony 31 października, wybór jest wielki! Podczas imprezy Halloween, chcesz, żeby wszystko było idealne - do ręki. Niektóre przykłady oryginalnej sztuki paznokci po prostu wymagają polerowania i pędzla. Jednak dla innych, którzy są bardziej skomplikowane, żel paznokci metoda jest najlepsza technika do użycia.

Dynia przerażające-halloween-idee

Wiele z tych pomysłów są związane z Halloween, ze względu na kształt, kolor lub wzór na każdej paznokci.

Niektóre kobiety preferują długie i ostre paznokcie, które przypominają im o tych z czarownicą. Inne polegają na pomarańczowo nawiązujący do symbolu festiwalu: dyni. Ale też, kombinacja kolorów jest również bardzo ważne. Czerwony kojarzy się z krwią, natomiast czarne współpracownicy z Straszny nocy.

idea-motyw-blizna-manicure

Zacznijmy od dość prostej konstrukcji paznokci, ale eleganckie i w duchu Halloween. Ta oryginalna sztuka paznokci jest całkowicie możliwe do zrobienia w domu. I za to należy zabrać ze sobą wypolerować odpowiednie kolory i szczotki. Można rysować blizny na każdej paznokci lub paznokci wyboru.

paznokci witch-motyw-wskazał

Ci, którzy mają już długie, ostre paznokcie mają wielką zaletę, ponieważ można je łatwo przekształcić się w doskonałym manicure Halloween. Jednak nawet jeśli masz krótkie paznokcie, można zrobić paznokci oryginalną sztukę przypominając paznokcie na czarownice. A na dowód, spójrz na zdjęcie powyżej. Taka konstrukcja gwoździa jest łatwe i szybkie do wykonania. Wystarczy zapewnić sobie bazę ochronną, jasnym i czarnym lakierem do paznokci, tworząc trójkątne wzory.

Podpowiedź: mają doskonałe paznokcie, to nie jest łatwe. Więc jeśli boją się braku należy użyć karty, która określi dokładny cechy swoich motywów

wzór deco manicure-realistyczny

Wiadomym jest, że większość kobiet preferuje French manicure

Tradycyjnie, francuski manicure jest prześledzenie biały lakier wzdłuż końcówki paznokcia. Co do reszty paznokcia, jest w kolorze nagich tonów, beżowy lub różowy. Obecnie istnieje coraz więcej oryginalnych wersjach spadła francuskiego manicure. Cechy wszystkich kolorach, które zastępują białe, wzorów i bazy w innych odcieniach. Musimy po prostu szanować zasadę wyjazdu: nałożyć lakier, który definiuje czubek paznokcia.

francusko-semi-permanentny manicure

Niektóre przyczyny są łatwe do wykonania w domu. Dla innych, to byłoby lepiej, aby przejść do pół metodą trwałego, co żelu do paznokci. Przerwanie tej techniki manicure, widać, że wzory są łatwiejsze do osiągnięcia dla farby do wyschnięcia paznokcie w kilka sekund. Ponadto, trwa znacznie dłużej.

nail-marmur-pattern-idee

Ale ostatecznie, co jest oryginalne dzieła sztuki wykonywane paznokci żelem polsku?

Po pierwsze, należy pamiętać, że kiedy mówimy o żelowej polski, chodzi o akrylowego materiału polimerowego koloru. Różnica między tym paznokci i konwencjonalnych lakierów jest to, że jest grubsza, tylko jasne i suche pod lampą UV.

Teraz nie trzeba zrobić paznokcie żelowe w instytucie. Wiele kobiet ma własną lampę UV i lakier do meczu. Jak instalacja konwencjonalnych lakierów, znowu li musi dbać o paznokcie przed rozpoczęciem czegokolwiek. Należy odepchnąć skórki i lekko złożenia powierzchnię paznokcia w celu umożliwienia żel do przylgnięcia do niej prawidłowo.

Lakier-czarno-czerwono-zęby

Gdy projekt się dzieje w każdym gwoździem, będzie musiał przejść gwóźdź pod lampą UV po każdego kanału koloru. I aby go usunąć, po prostu zawinąć folię z odrobiną acetonu na palcach i pozostanie tak przez dobre piętnaście minut.

Co jest wielką zaletą oryginalnego zdobienia paznokci wykonane żel polski?

Jest szybki, to błyskotliwy i trwałość wynosi około trzech tygodni. Jest to idealna metoda, jeśli chcesz osiągnąć Halloween Nail Art oryginał. Ponieważ technika ta pozwala na mieszanie tekstur i kolorów, które można zachować na długo.

Lakier-żółto-canvas-pomysł

Oczywiście, jeśli nie można sobie pozwolić, aby udać się do salonu kosmetycznego, ale jeśli zaczniemy lakier jak mając dwie lewe ręce, będzie musiał znaleźć inne rozwiązanie. wzory mogą łatwo znaleźć i wzory trzymać na naszych paznokciach. A w miesiącu październiku, jest mnóstwo wzorów Halloween wyboru.

Jeśli chcesz szybki i dokładny wynik, a następnie naklejki do paznokci są dla Ciebie

Technika ta jest tak proste, że nawet dziecko może to zrobić. Musimy położyć warstwę bazową, a następnie przykleić naklejkę wybrany. Wreszcie, manikiurzystka będzie gotowy, kiedy można umieścić ostatnią warstwę, która jest top coat. Łatwe, prawda?

Lakier-light-neon-pomysł

Chcesz, aby uzyskać zauważony wieczorem? Niedawno pisaliśmy publikację na fluorescencyjnego makijażu UV. Dziś można znaleźć paznokcie lakierem fosforyzujące. Jeśli chcesz być oryginalny i zawsze widoczny, to lakier jest dla ciebie dobre. Jest błyskotliwy w ciągu dnia i świeci pod wpływem światła czarnej nocy. W skrócie, można mieć pewność, nie ma ryzyka tęsknić. Lakier ten jest idealny do zdobienia paznokci oryginalny Halloween sobie wieczór 31 października.

Dynia symbolu Halloween czarno-pomarańczową

idea-motyw-deco mumia

manicure-dziewczęco-różowo-lakierowane

manicure paznokci pomysł deseń

Manicure paznokci, krwistoczerwone

manicure-wieczór-noc Halloween

Tereny-straszne-color-deco

Lakier-kapanie-motyw-manicure

lakier do paznokci, czarne płótno


About the author

admin