Deco jul

Dekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykany

Deco czerwone i czarne wesele pomysł

Deco ślub czerwone i czarne? Dlaczego nie! Jeśli masz ochotę na naprawdę inny ślub i jeśli kochasz czerwony i czarny, to ten artykuł jest dla Ciebie!


Odkryj nasze oryginalne pomysły zilustrowane piękną galerię zdjęć i poszukać inspiracji do wystroju wielki dzień!

Deco czerwony i czarny ślub bukiet ślubny pomysł

Deco ślub czerwony i czarny gothic inspirowane stylem Rodzina Addamsów

Czerwone i czarne - to słynna powieść arcydzieło francuskiego pisarza Stendhal jak zapewne wiesz. Dzisiaj nie będziemy rozmawiać o literaturze, ale ślub! I tak, to zostało udowodnione - każdy woli poślubić wiosną i latem. Jest ładna, słońce świeci, wszystko jest zielone i kwiaty pieścić nas swoimi słodkimi zapachami. A ty, postanowiliśmy wybrać ozdobne czerwone i czarne wesele. Co za wspaniały pomysł!

Oczywiście, nie jest to coś bardzo gotycki w tym wybór i ty to wiesz. Mariaż czerwieni i czerni sprawia, że ​​od razu myśleć o Addams Family. Black jest także kolor synonimem elegancji i stylu, a czerwona, chociaż czerwony to kolor pasji i miłości!

Deco czerwony i czarny ślub dekoracja pomysł oryginalny

Jeśli chcesz mieć oryginał deco i inne małżeństwo, przeczytaj poniższe linie i znaleźć pomysły na wystrój ślubny czerwone i czarne niespotykany. Znajdziesz tu przydatne wskazówki na czerwone i czarne wystrój ślubu. Nasza galeria zawiera pomysły na zaproszenia ślubne, kompozycji kwiatowych, a niektóre przykłady ciasta i koktajle.

Deco czerwony i czarny różowy ślub prezent pomysł Deco

Deco ślubne kwiaty czerwone i czarne ...?

Kwiaty są nieodłącznym elementem wystroju na ślub. Zaczynamy z bukiet ślubny i skończyć Projektując wystrój kwiatowy tabeli. Spośród wszystkich pomysłów dekoracji, kwiaty są zawsze na wierzchu! Jeśli zdecydowano się na dekoracyjne czerwone i czarne wesele, prawdopodobnie masz pomysł na uwadze, aby ozdobić z różowe i czerwone kwiaty! Ale czy to czarne kwiaty? Oczywiście tak! Wystarczy zwrócić się do kwiaciarni, że zna je dobrze: czarny irysów, Orliki, czarne czarne czarne róże, tulipany, czarne maki. Niektóre gatunki nie są czarne, w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale bardzo ciemny bordowy kolor. Niewiele osób wie, że nie ma wątpliwości podkuwane efektu i zaimponować gościom w dniu ślubu!

czarne tulipanyDeco czerwony i czarny małżeństwo ślub czarny tulipanDeco czarny tulipan czerwone i czarne wesele pomysł

Co do czerwonych kwiatów, wiesz już, najbardziej: róże, maki, szałwia, goździki, begonie, heucheras, amarylis i wiele innych.

Deco pomysł stół ślub centralny z czerwonymi kwiatamideco różowe kwiaty ślubne stół Centrum kwiatowy stółDekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykany

Zaproszenie ślub w czerwone i czarne

Zaproszenie ślub jest co reklama gości do atmosfery będą oczekiwać. Zaprojektować je w czerwone i czarne do préparer- swój ślub będzie wyjątkowy i będzie oferować im świąteczny doświadczenie niezrównane! Można również przewidzieć, że dress code ślubu będzie czerwony i czarny im ubierać się w stylu motywu.

Dekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykany

Pomysł na strój czerwone i czarne nowoczesnego ślubDekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykany

Powiedzieliśmy „tak” na ciemnym czekoladowe ciasto i jagody!

Czarny żywności dla niektórych, to dziwne! Jednak nie możemy zapominać, że Bóg wynalazł gorzkiej czekolady! Na pyszne i smaczne tabeli deco ślubu, zdecydować się na ciemne ciasto czekoladowe ślubnych i czerwonych owoców. Można również uzupełnić menu z babeczki z ciemnej czekolady i koktajle na bazie czerwonych i czarnych owoców.

Wedding Cake Pomysły ciemna czekolada - Not Quite Nigella przepisuciasto-wedding-idea-owoc-czekolada-czerwono-czarny

Czarny Chocolate Cake Deco tort czekoladowy ciemny czerwony owoc

Muffin ciemnych chipsy czekoladowebabeczki czekoladowe-czarno-idea-wedding-cake

A oto kilka pomysłów, czerwony i czarny ślub koktajl:

Dekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykanyDekoracyjne czerwone i czarne wesele niezapomniana uroczystość niespotykany


About the author

admin