ogród

Beton Planter: 27 fajnych pomysłów na nowoczesnym zewnątrz

beton plantator nowoczesny taras projekt

Jesteś dekorowanie swój ogród lub taras i lubisz nowoczesny styl? Więc wybrać konkretny sadzarka do miejsca na zewnątrz! To jest oryginalne i łatwe do wykonania w domu, nawet przez tych, którzy nie są na poziomie woźni potwierdzone.


Czytaj resztę tego tekstu, aby dowiedzieć się inne powody, aby zdecydować się na doniczce lub betonu sadzarka i przeglądać pełne różnych modeli z naszymi ilustracjami. Mały bonus do odkrycia: DIY samouczek łatwy do betonu plantator proste!

Sadzarka konkretny pomysł Home wejście ozdoba ogrodu

dekoracje ogrodowe betonowe drzwi wejściowe dom

Nie trzeba nalegać, jako amator ogrodnictwa już wiedzą całkiem dobrze: każdy rodzaj donicy i donica ma różne zalety i wady. To nie jest tylko cechy związane z kolorami oraz inne elementy zewnętrzne ogrodu, ale również jego funkcjonalność w zakresie uprawy gatunków roślin i kwiatów.

Sadzarka beton designu

współczesny deco powierzchowność beton sadzarka

Zobaczmy, jakie są główne zalety betonowej donicy. Wiedzieć, że są one takie same dla doniczek, tac i innych pojemników wykonanych z tego samego materiału.

Pomysł doniczka i beton plantator oryginalna forma

betonowa donica deco wnętrza nowoczesnego domu

Na początek, plantator tego typu ma bardzo dobrą zdolność odprowadzania wody, która jest popularna funkcja dla wszystkich miłośników ogrodnictwa. W przypadku betonowych pojemnikach, te możliwości są porównywalne do tych z donicy w terakoty i ceramiki.

Jardnière wysoki betonowy nowoczesnej dekoracji wewnątrz lub na zewnątrz

Taca ozdoby dekoracje kwiatowe ma konkretny taras

donice betonowe są ogólnie dostępne w dużym formacie. To jest coś bardzo nadaje się do zdobienia ogródek i taras. Pola te mogą być łatwo przekształcony meble oddzielającą przestrzeń zewnętrzną. Jeszcze jeden powód, aby postawić na donicy dla rozwoju posiłku rogu z dala od wścibskich oczu!

Małe i duże betonowe plantator: nadaje się do różnych roślin

beton ogród taras nowoczesny wysoka konstrukcja

Ponadto, ze względu na ich duży rozmiar i ich stabilności, garnki tego typu są doskonałym wyborem dla osób, które chcą sadzić drzewa i krzewy w ramach swoich ogrodów. I bez względu na rodzaj rośliny wybrane, donica masywne formy beton kwiat kontrast garnek pięknie z finezją roślin.

Instalacja konkretny plantator: Dobrze wiedzieć

betonowy taras ogrodowy Układy pomysł

Ale uwaga, duże rozmiary tych tacek oznacza również, że są cięższe i trudniej się poruszać. Jest to aspekt, który należy wziąć pod uwagę, jeżeli chcesz ozdobić balkon lub inną półkę. W razie wątpliwości, spróbuj betonowe donice mniejsze. Albo pójść na faux opcja beton jest lżejszy.

Sukulenty są bardzo dobrym wyborem dla betonowej donicy

beton plantator zewnątrz nowoczesny design

Zdjęcie beton doniczka do przestrzeni zewnętrznej

ogrodnictwie okrągły cementu poza naczynia prostokątnego

Beton jest również materiał znany ze swojej dobrej zdolności izolacyjnej. Jest zatem szczególnie odpowiedni do regionów charakteryzujących się szybkich zmian atmosferycznych; ponieważ, jak wiemy, jest on w stanie chronić ziemię i korzenie roślin.

Oryginalny beton Plantator DIY pomysł

beton plantator domowych majsterkowiczów

Ponadto, betonowe donice są łatwe do wykonania w domu. Traktujemy jako dowód dwa tutoriale, które oferujemy poniżej.

beton plantator zdjęcie łatwe do przenoszenia i przeprowadzić samemu

DIY taca prostokątna deco kwiat ogród

Majstrować przy tak dużej doniczki, potrzebne będą następujące materiały:

 • Kilka poprawek betonu (szybkoschnące);
 • forma do siebie (stosując pole soku lub kartonik, na przykład);
 • pojemnik, gdzie można mieszać beton wodą;
 • wiertło do wykonywania otworów w powierzchni garnka, raz wziął pożądany kształt.

To wszystko, czego potrzebujesz, aby zaopatrzyć się w nową houseplant garnka lub na zewnątrz!

beton plantator DIY poradnik zrobić własny

garden-produkcji konkretne pomysły

Ten projekt DIY ogród beton wymaga mniej więcej te same materiały jak wyżej. Oto lista:

 • stolarkę podstawowych instrumentów;
 • klej
 • drewniane deski;
 • z blachy aluminiowej;
 • oleju do gotowania;
 • Kostki z drewna;
 • wazelina;
 • rękawice;
 • pojemnik do mieszania betonu;
 • Produkt do uszczelniania powierzchni betonu;
 • klasyczny beton budynek.

Przed skok w projekcie, zbierać materiały i przygotować swoje miejsce pracy. Proszę mieć jak rękawice, ochrony dla swojego planu pracy i wiadro do betonu wymieszać z wodą.

Tutorial by się beton sadzarka

beton plantator-making-się-tutorial

W celu przeprowadzenia pierwszego etapu projektu, śruba ze sobą desek. Kiedyś nadać kształt swoim betonowej donicy, a następnie kształtować zgodnie z Państwa życzeniem. Wykonać dwie formy, mniejszy (część zewnętrzna) i jeden duży (wnętrze BET).

Pokryć zewnętrzną powierzchnię w kształcie małych i strój kleju na powierzchnię folii aluminiowej. Powtarzać do wewnątrz wielkiej formie. Pokrycie zarówno powierzchni olej do gotowania.

Jak dostosować ogród z drewnianej formy

Sadzarka modelu produkcji betonu

Umieścić niewielką postać na Twój blat wywrócone do góry; Następnie należy zainstalować powyższy dużą formę. Zabezpieczyć blat używając krokwie.

Mieszanki betonowej w pojemniku do wyboru zgodnie z instrukcjami producenta. Następnie wlać do betonu do formy; upewnij się, że przeniknęła wszędzie. Jeśli to konieczne, należy usunąć dodatkową ilość betonu. Wykonać otwory w dnie betonowej donicy przy użyciu drewnianych kołków zanurzone w wazeliną.

Dbanie o DIY betonowej donicy o przedłużenie jego żywotności

beton plantator DIY poradnik

Pozostawić do wyschnięcia na 18 godzin następnie przejść do punktu cofnąć drewnianej formy i wyprowadzania z nasion. Nie zapomnij usunąć wtyczki umieszczonych w dolnej części DIY siewnika.

Optymalna niech betonową wyschnięcia na 24 godzin. Następnie przykryć specjalną warstwę produktu do uszczelniania powierzchni (znaleźć w sklepach sprzętu). Niech znowu wysuszyć przed użyciem betonu plantator!

Nowoczesny beton plantator: idealny do wszystkich pomieszczeń

Kosze ma kwiatowym konkretny pomysł Balkon

Te dwa tutoriale powyżej pokazał nam, jak zrobić plantatorem betonu prostokątny lub trapezowy kształt. Ale ten rodzaj oryginalnej twórczości może również przyjąć bardziej ciekawe kształty. W tym celu wystarczyłoby, aby wybrać odpowiednią formę!

prostokątne betonu doniczki z układu wylotowego wody

beton taca plantator Rolette pomysł ma nowoczesne kwiaty

Majstrować własne beton pole kwiat oznacza, że ​​można zdecydować się sam rozmiar i kształt pojemnika.

beton plantator dekorowania farbą

DIY ogrodnictwo betonowy balkon

To jest pomysł, że będzie odwoływać się do tych i do tych, którzy chcą dostosować swoje out lub szukasz ogrodnikiem, aby zainstalować go w kącie z małymi klasycznych formach.

Donice betonowe plantator i oryginalne formy

Oryginalna konstrukcja konkretne układy plantator balkon

beton dekoracyjny można mieszać z różnymi odcieniami. Oznacza to, że można dostosować nie tylko kształt, ale także kolor swojego skrzynka na kwiaty. Wygodne, prawda?

Deco pomysł beton sadzarka okno

beton poradnik plantator DIY pomysły

Jeśli są przyciągane przez wygląd betonu, oto kilka przydatnych wskazówek dla utrzymania rośliny w plantatorów wykonanych z użyciem tego materiału. Po pierwsze, wiemy, że beton jest materiałem porowatym. Oznacza to, że ma ona tendencję do absorbowania znaczącej ilości wody znajduje się w glebie.

Małe betonowe doniczki z oryginalnym wyglądzie

beton projektowanie ogrodu roślin garnki

Aby uniknąć problemów związanych z szybkim wysuszeniu gleby, można uszczelnić powierzchnię ogrodu z odpowiednim produktem. Rodzaj produktu może różnić się w zależności od stosowanego betonu i jego zastosowania (wewnątrz lub na zewnątrz). Aby zlokalizować najlepszego produktu, zapytaj specjalistę sklepu.

Sadzarka nowoczesny beton - jak usunąć toksyczne produkty w betonie

beton plantator nowoczesny design domu

Należy również pamiętać, że beton może być toksyczne dla niektórych roślin. Aby uniknąć problemów z tej cechy materiału, spróbuj mokro swój ogród i pozostawić do wyschnięcia.

Ogrodnik nowoczesny design w trójkątny

beton plantator pomysł deco orginale

Sadzarka okrągły betonowy na małej przestrzeni

ogrodnictwo okrągły roślina zen zewnętrzna dekoracja

Można również pozostawić doniczkę w deszczu na tydzień lub dwa przed przeniesieniem roślin wewnątrz niego. Ta procedura usunie składnik toksyczny i zrobić pot gotowy do użycia.

praktyczny system zraszania balkon lub taras ogrodnik

Deska podlewania betoniarnia jardnière

Mały czy duży format beton plantator jest idealnym dodatkiem do dekoracji miejsca na zewnątrz. Nowoczesne i estetyczne, jest obecnie jedną z gwiazd akcesoriów do tarasów i ogrodów. Widzimy zakończone tendencję roślin jak kaktusy i sukulenty. Na zewnątrz jest również często towarzyszą Deco z kamieni i żwiru, podkreślając swoje kolory i przekształca go w deco obiektu zen.

Małe doniczki z betonu kwiat zrobić samemu

mały prostokątny beton dekoracji roślin doniczkowych

Do dekoracji domu, można liczyć na betonowej donicy zrobić to samemu, ale także nowy produkt, jak na poniższych zdjęciach. Wybrać najlepszą opcję dla swojej przestrzeni życiowej!

Beton Plantator duży projekt Format

ozdoby betonowy taras projekt

beton plantator obraz nowoczesnego wzornictwa

bin poza ogrodzie kwiatowym projektowania układów tarasowych

Betonu Plantator Wykonanie Urban Design


About the author

admin