ogród

Grilla grill Pewnej niedzieli nowoczesny design by Projektowanie Emo

grill nowoczesny design

grill grill Niedziela przy Emo Design to prawdziwa rewolucja na rynku grille. Jeden, nowy rząd stałych grilli, które pozwalają za pomocą systemu Duo wybierać pomiędzy trzema różnymi sposobami gotowania - tradycyjnego drewna, węgla lub gazu.


grill grill Jednym z nich jest związana z archetypu otworzyć kominy przeciwpożarowych, które były szeroko stosowane w przeszłości, ale są teraz zastąpione przez inne alternatywy. Niedzielny grill jest bardzo różni się od innych grilu w jego konstrukcja jest zgodna z najnowszymi trendami w dekoracji ogrodu.

Grill niedziela grill One by Emo projekt grill wielofunkcyjny Emo design

Grill jest metalu lub drewna półki, posiadacz butelki i pokrywa pieczenia. Konstrukcja grilla jest ergonomiczna w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb i grill jest wyposażony w regulowaną płytą nad systemem z możliwością dodać więcej półek. Modułowa grill pozwala na jego szybką i łatwą instalację.

Czyste linie w kolorze białym i szarym, zaakcentowane poprzez zastosowanie materiałów takich jak marmur Carrara granulek i odtworzonego szary kamień przekształcić grill w stylowy i funkcjonalny element, aby umieścić w swoim ogrodzie i cieszyć się posiłkiem z rodziną. Spójrz na niego!

Grill jest wykonywana w granulowanych marmuru z Carrarygrill funkcjonalny nowoczesny

Grill posiada półki z drewna lub metalu, uchwyt na butelki i pokrywką do pieczenia grill biały marmur szary wzór

Grill może wybierać pomiędzy trzema różnymi sposobami gotowania - tradycyjnego drewna, węgla lub gazuGrill nowoczesny design marmur

Konstrukcja grilla podąża za najnowszymi trendami dekoracji dla ogrodu grill nowoczesny ogród

Elegancki i funkcjonalny grill Nowoczesny grill niedziela Emo design


About the author

admin