ogród

Na swoim wewnętrznym ogrodem, terrarium w słoju

Photo terrarium projekt małej przestrzeni

Chcesz trochę ogrodzie przy domu? terrarium to co trzeba i jest również rozwiązanie dekoracji. Istnieje wiele możliwości projektowania terrarium przewidzianego znaleźć odpowiedni pojemnik.


Może to być oczywiste, wazon, stary akwarium, a także dużym garnku der marynaty. Proponujemy wam dzisiaj pokazać wam jak zrobić kryty ogród z doniczek lub słoików szklanych, które zostały utrzymane w supermarkecie. Ten artykuł był inspirowany przez kreacje Warach zespół Meyers.

Co jest potrzebne:

- pusty słoik z pokrywką, która jest przykręcona.

- mchu lub paproci jak Davallia ziemią doniczkową

- plastikowy worek

Najpierw trzeba wybrać odpowiedni mchu lub paproci, który pasuje do Twojego klimat i wcisnąć się. Zabierz swoją plastikową torbę i spróbuj w swojej okolicy iw najbliższym parku. Take kawałki pianki i przynieść je do domu w plastikowym worku. Inne drobne rośliny rosną także w swoim sąsiedztwie, można podjąć, aby stworzyć więcej różnorodności w swoim składzie roślin. W domu, dobrze spojrzeć na ziemi ty przyniósł z powrotem, jeśli jest czysty. Usunąć martwe korzenie. Następnie umyj słoiki i usuwać etykiet handlowych. Wewnątrz wieka, umieścić trochę gleby i zainstalować pianę. Mają paproci ładnie w środku pianki. Posypać trochę ogólnej. Weź swój powrót słoik i pokrywę z pianki, podlewanie powinno być wystarczające na tym etapie. Od czasu do czasu, podnieś jar i mżawka roślinności. swój terrarium jest blisko i można go zainstalować w dowolnym miejscu w domu, pod warunkiem, że niewiele jest bezpośrednie światło dzienne.

Przygotuj swoje szklanych

szklanych kontenerówDo terrarium, podnieś pianę w Twojej okolicy

Pianka do wnętrza terrarium

Także trochę paprociPaproć na krytym ogrodzieW domu, oczyścić ziemię z martwych korzeni

komposty pianka paproci

Wewnątrz wieka, przykryć glebęRośliny domowe słoik Pojemnik Zainstalować pianki i wybrany roślinnościsłoik z roślin pokrywy pojemnika

Woda i przykręcić Plusem jarPianka wnętrze terrarium ogród

terrarium mech paproć ogród wewnątrz

terrarium słoik aranżacja wnętrza pomysł
dekoracja jar wewnątrz terrarium
terrarium słój wnętrze deco

mały słoik i dekoracji terrarium


About the author

admin