Brico

Jak zrobić kwiaty tkaniny w 4 oryginalnych samouczków do testowania!

jak zrobić kwiaty tekstylno-akcesoria-DIY-deco tkanina

Co jest słodsze i bardziej kobiece niż kwiaty? Świętuj sezon lato z wystrojem i akcesoria inspirowane przez producenta przyrody kwiatów tkaniny!


Tu jest zabawa pomysł, aby ręcznego aktywności, które mogą pomóc przekształcić swój wygląd lub Twojego wnętrza. Przeglądaj tutoriale zebraliśmy na dół, aby zobaczyć

jak zrobić kwiaty z tkaniny

i zakończyć swój strój i włosy lub po prostu dodać kilka kobiece akcenty do swojego domu. Lub zainspirować tych pomysłów do małej oryginalny prezent znajomemu!

Jak sprawić, by czuł tkaniny kwiaty ozdobić jej strój

jak zrobić kwiaty pas tkaniny deco

Pierwszy projekt na jak zrobić kwiaty tkaniny jest pomysł zaproponowany przez Cheri na Jestem Momma Hear Me Roar. Praca nad sposobów, aby bardziej interesujący pasek tekstylny, znalazła pomysł na co filcowe kwiaty tkaniny. Jego łatwy dekoracje inspirowane są tematem upadku i kolory tego sezonu. Ale możemy łatwo dostosować do swoich pragnień, wybierając tkaninę wiosną lub latem cieniu.

zrobić-the-kwiaty-in-tkaniną materiałów-wymagane

Do produkcji tych kwiatów tkanin, trzeba przykleić (lub pistolet klej), wstążka grosgrain i około 12 centymetrów tkanki. Ta ilość materiału powinna być wystarczająca do 4 różnych pasków. Istnieją dowody, że zabawa i słodkie projekt DIY nie musi prosić świetna inwestycja!

Przygotuj stojak do kwiatów tkanin

jak-to-kwiat-tkanina-tutorial wideo

Używać nożyczek do cięcia grosgrain wstążki. Dla wielkości, prowadzić przez swoje działania lub że osoby, chcesz dać swoim dziełem. Ten pas jest przeznaczony do przywiązany swobodnie, więc upewnij się, aby wyciąć wystarczającą długość. A ponieważ pasek nie jest dołączony do odzieży można nosić kilka różnych sukienki lub tuniki!

produkcyjno-kwiat-w-tkaniną Steps-obrazów

Przejdź do następnego kroku i zlokalizować środek wstążki. Następnie podjąć prostokąt filc i wklej go na taśmie. Ten krok pozwala utworzyć podporę, na której można wkleić tkaniny kwiaty.

Zrób kwiat tkaniny filcowej pas

kwiaty-w-tkanki do siebie modelach

Po podstawy pasa gotowy, przejdź do tworzenia kwiatów. Ponownie, jesteś wolny, aby wybrać kolor, który pasuje do trendów sezonu i mody. Tutaj wszystko zależy od Twojej wyobraźni! Aby tkaniny kwiaty z filcu, odetnij ją wzdłuż. Powinieneś dostać pas około 2, 5 cm.

Aktywność-manual-dorosłych tkanek kwiaty-przykład

make-kwiat-tkanina-idee rozrywka-s-creative-moda wiosna-lato

Kontynuuj przez cięcie koniec tkaniny odtworzyć wynik pokazany na rysunku powyżej. Powtórz ten proces na całej długości kawałka materiału.

kwiaty-in-tkaniny-Manufacturing-tutorial w obrazie

Następnie owinąć taśmę filcową, aby płatki swojej kwiat tkaniny. Oczywiście, można dodatkowo dostosować wygląd i kształt płatków do własnych upodobań.

Po poradnik - jak zrobić liści tkanki kwiatu

DIY-tkaniny-kwiaty-działania-ręka-DIY-łatwy

Dodaj swoje twórcze deco odzież DIY zielonych liści. Aby to zrobić, iść do przodu z zielonych barwach filcu. Wyciąć jeden lub więcej arkuszy i zrobić nacięcie na jednej ze swoich stron, jak pokazano na rysunku powyżej.

szycia działalność dorosłych-kwiat-tkanina-produkcyjny

jak zrobić kwiaty pas tkaniny deco

Wreszcie, składania i klejenia dwa końce uzyskane. Dodaj zielone liście na pasie do miejsc, gdzie można jeszcze zobaczyć poparcie swoich kwiatów. A teraz, projekt DIY i dekoracyjne kwiaty szycie jest gotowy!

Jak zrobić kwiaty tkaniny nosić jako akcesorium

kwiaty tkaniny shirt-old-obiegowy

Teraz do naszego drugiego kursu. Proponowane przez nieco słońca, to pokazuje jak zrobić kwiaty tkaniny podczas recyklingu starą koszulę. W tym projekcie, to trzeba starą koszulę, mały okrągły kawałek filcu, przycisk, klej, nożyczki, tkaniny, szablon do krojenia dla swoich kwiatów. Jest to bardzo proste do zrobienia: to byłoby na tyle, aby wyciąć formę kartonową.

jak zrobić kwiaty tkaniny akcesoria-wiosna-lato

Realizacji projektu poprzez cięcia 8 z kwiatów wzór cięcia. Wziąć je jeden po drugim i wyginać kwiat w środku raz, potem drugi (krok 3). Dodawanie punktów kleju kąta po etapie gięcia (krok 4). Wklej 4 kwiaty na rundzie czułem ściereczką i umieścić trzy kwiaty powyżej tych już wklejony. Wreszcie wziąć ostatni kwiat i trzymać ją w centrum swojego dzieła (kroki 5-8). Wstaw przycisk w środku kwiat i zabezpieczyć za pomocą kleju lub jakiejś nici i igły (krok 9).

recyklingu-stary robi shrit Project-Flower-deco DIY

Wykończenie dodając tekstylną tylny koniec kwiat z klejem. Jest z tego syna, który będzie dołączyć tkaniny kwiat gdzie chcesz!

Jak kwiat tkaniny - sprawiają, piwonie, aby udekorować swój dom!

kwiat-w-tkaniny-a-do-it-yourself-piwonie

Jak tkaniny kwiaty do ozdobienia domu? Odpowiedź przychodzi z tym delikatnym i eleganckim projekcie proponowanych przez DIY mamusi. Będzie to wymagać następujące materiały: skrawki tkanin, która rozpływa się w kontakcie z ogniem (organza, satyna, szyfon ...) liny z poliestru, igły i syna, Świeca, wzór dla płatków (do pobrać pod tym linkiem).

jak zrobić kwiaty w różowym tkaniny produkcyjno-krokach

A tutaj są kroki dla tego projektu DIY. Korzystanie z pobraną szablon, wyciąć 6 kopii każdej wielkości płatków (krok 1). Przejść każdy płatek ciepłem świecy obracając kształtowania końców tkanki cięcia (etap 2 i 3). Należy pamiętać, że ten krok musi być wykonywane ostrożnie (należy zachować w każdym przypadku tkaninę zbyt blisko płomienia). Następnie szycia mniejszych płatków (etap 4 w poradniku).

jak zrobić kwiaty w kolorze różowym tkaniny vintage płatków

Dalej przy większych płatków przez owijanie wokół pierwszej (etapy 5 i 6). Wreszcie zabezpieczyć piwonia nawet z małym synkiem pod kwiatem (krok 7). Na obrazku poniżej, bardzo udanym wyniku tego ciekawego projektu.

jak zrobić kwiaty piwonii-różowy tkanina

Jak zrobić kwiaty na tkaninach - róże na pałąk lub DIY wystrój domu

jak zrobić kwiaty tkaniny korona-idee

Ostatni poradnik DIY dekoracji lub akcesoriów do włosów (ty decydujesz!) Jest oferowana już, że jest ładna. Aby te piękne róże, upewnij się czuł tkaniny, zielony pałąk głowę igły i syn, styl i papier, nożyczki.

make-kwiaty-tkanina-DIY poradnik

Dokonaj róż tkanin począwszy od produkcji modelu cięcia, rysunek na kartce papieru. Obniżyć płatków, a następnie, jeśli chcesz, ozdobić je z farby. Szyć razem dwa płatki w środku, a następnie kształtować swoje róże (kroki 6-9) i zabezpieczyć za pomocą kilku szwów. Wreszcie, wyciąć kilka liści użyć, aby uzupełniać swoje kwiaty. Róże mogą teraz ozdobić Opaska, akcesoriów lub koszyczek w swoim domu!

idea-to-kwiat-tkanina-korona-trendy wiosna-lato


About the author

admin