sypialnia

Boho chic: Czeski duch jest proszony w nowoczesnej sypialni

boho-chic pokój deco podłogowych welony deco pomysł maty

Boho chic - jest to styl, który najechał serca miłośników mody. Tutaj, aby włamać się do wystroju nowoczesnych sypialni. Sprawdź naszą galerię zdjęć i nasze wskazówki, jak udekorować swój pokój w duchu stylu boho chic trend.


Boho chic - jak ozdobić swoją sypialnię w artystycznej ducha?

komorowych ścienne wolne frędzla-dekompresyjnego

Boho jest cyganerii. Prawdą jest, że coś jest bardzo bohemy w tym stylu deco, ale uważa się, że „koczowniczy” będzie lepiej. Ten styl jest eklektyczną mieszankę i ciepłe kolory, naturalne materiały, przedmioty z odległych krajów ... Wynika to z mieszaniem obiektów różnych kultur. Ale jak zintegrować go w sypialni?

deco-wall boho-chic-sypialnia pomysł

Boho-chic styl to mieszanka kolorów i ciekawymi motywami.

Cieplejszy klimat i magia? Frędzla, żagle, stoły, poduszki, rośliny, łapacz snów ... Można dowolnie mieszać kolory i wzory, aby stworzyć idealne boho-chic pokój deco. Złota zasada dla udany Deco boho-chic jest odważyć się różnego rodzaju kombinacji i ostrości ciepłe kolory.

-Boheme ściana Mandala-dekompresyjnego komora

Nie będzie źle powiedzieć, że styl boho-chic jest styl zapalonych turystów, którzy zbierają autentyczne przedmioty i połączyć je w celu stworzenie własnego wnętrza i czasami eklektyczny. Nie jesteś zobowiązany do przebiegu całego świata, aby dostosować ten styl w sypialni! Będzie łatwo znaleźć w sklepach lub online Deco wszystko, czego potrzebujesz.

Sen Catcher jest nie tylko bardzo ciekawy temat, ale także idealne dla boho-chic wystroju. Można go zainstalować na ścianie nad swoim zagłówkiem Połączyć je z innymi przedmiotami styl etniczny Szaliki, welony, wazony, świeczniki, figurki. Szczególnie uwielbiam sypialnię i Deco boho-chic bardzo udany! wygląd:

B-deco-boho-chic-bed pomysł

Jak już rozumieć, Deco Boho chic styl jest bardzo kolorowy i żywy. Więc lepiej się ubrać ścian, sufitu i podłogi w jasnych kolorach lub nawet biały. Biała ściana zaprezentuje swoje przedmioty dekoracyjne boho-chic! Nieco tandetny wystrój, ale nie dużo.

head-of-bed-deco-idea-sypialnia-nowoczesny

Styl Boho chic deco zmieści się bardzo dobrze w pokoju, minimalistycznym skandynawskim przemysłowych. Jego ciepło sprawia, że ​​idealne do niemal każdego pomieszczenia w domu: sypialnia, pokój dzienny, jadalnia, taras i ogród.

deco-wall-panel-pomysł łóżko-space-deco-Boheme

Zdobienia z rośliny pokojowe stylu boho-chic na chłodnym boku.

Wiesz, jesteśmy wielkimi fanami roślin! Zielony wystrój jest świeże i zawsze mile widziany w każdym pomieszczeniu w domu. Nawet obecność pojedynczej rośliny doniczkowe w sypialni poprawił swój nastrój. Spróbuj i przekonaj się! Magia natury ... Nadszedł czas, aby przejść na zielono. Poniżej znajdą Państwo pomysł jak ozdobić swoje ściany z roślin doniczkowych.

ścianie Idee półki drewna dekompresyjnego roślin doniczkowych

Zainstalować matę podłogową z wzorami etnicznymi lub kwiatowymi.

Mata podłogowa jest dekoracyjny przedmiot przydatny. To zawsze wiąże się ze stylem lub etnicznego boho-chic. Można go zainstalować obok łóżka lub w kącie odczytu (jeśli posiadasz). Wybierz dywan z motywami kwiatowymi i etnicznymi. Lepiej jest wybrać mały dywanik dla łatwej konserwacji. Dobrze wiedzą, jak dywany i zasłony są zwykle dużo kurzu. Należy regularnie myte. Lubimy dobrą dywan z eleganckimi motywami róża na zdjęciu poniżej. Jest idealny dla tych, którzy chcą, aby boho-chic wystrój pomysł trochę bardziej kobiece.

Boheme-pokojowy pomysły dywan-ziemia-deco

Boho-chic pokój dekoracja pomysł: kosze bambusowe do dekoracji i schludny.

Bambusowe kosze mają doskonałe walory estetyczne boho-chic. Możemy łatwo znaleźć we wszystkich sklepach. Wielką zaletą - nie są to tylko piękne, ale także praktyczne. Wszyscy mamy przedmioty, które nigdy nie wiesz gdzie umieścić. Kosz nie zajmuje dużo miejsca i pozwala w każdym sklepie. Znajdziesz tu piękne kosze bambusowe niewielką cenę w IKEA.

roślin dekompresyjnego boheme komory ściana dywanem dekompresyjnego

Boho-chic pokój dekoracja pojęcia z rocznika obiektów.

Vintage styl jest teraz bardzo modne na chwilę. Jest szczególnie ceniona za jego boku recyklingu. Jeśli lubisz sprzedaży garażu i sklepach oszczędności (jak my!), Prawdopodobnie już spadł na oryginalnych retro obiektów. Dodaj je do swojego stylu boho-chic, aby jeszcze bardziej autentyczny. Jeden z naszych ulubionych starych pomysłów wystroju jest to, że ze starych walizek. Znowu, połączenie estetyczne i praktyczne. Walizka pozwoli Ci ozdobić i Wpłać naraz. Zainstalować go jako zagłówkiem lub obok łóżka i przechowywać pościel i poduszki, na przykład.

pokój deco poduszki-Idee-Boheme

W sypialni, spania i odpoczynku. więc nie trzeba zbyt wiele oświetlenie, a wręcz przeciwnie. Aby utworzyć pogodnej atmosferze, kładziemy na miękkim i łagodnym oświetleniem. Jeden z naszych uderzeniami serca oświetlenia pokoju jest łańcuch lekki. Niska cena, bardzo estetyczne i magiczne, będzie pasować doskonale na boho-chic wystroju.

poduszki dekompresyjnego boheme-łóżko łóżko ściany dekompresyjnego

Boho chic styl kicz umiarkowany i dobrze obliczona!

Kicz jest sama w sobie styl, który jest często niedoceniane. Jest to na tyle mocno, aby odnieść sukces, moda czy dekoracji. To nie wystarczy, aby połączyć kilka różnych elementów. Rzeczywiście, musimy wybrać i dopasować. Zwłaszcza jeśli chodzi o wystrój sypialni, nie chcesz, aby stworzyć bardzo imponującą atmosferę. Oto dlaczego, trzeba ozdobić, ale z umiarem. Aby lepiej zobrazować efekt końcowy swojego wnętrza boho-chic, nie zaczynają i nie dodać element do przebycia. Można nawet wyciągnąć jak sobie wyobrazić boho-chic wystrój pokoju. Udaj się do IKEA lub w sklepie obok siebie i utworzyć listę wszystkich elementów, które chcesz go dodać. Sprawdź resztę naszej galerii, aby znaleźć jeszcze więcej inspirujących pomysłów:

pomysły boho-chic-komorowe-deco-oryginalny-osobowe Ściana deco frędzla-Boheme-pokojowe-idea-decodeco roślinne-Idea-poduszki-table-ścianaDeco podkładce pomysły łóżko-pokojowe,B-deco-Carlsbad poduszki łóżko pomysł-ściana-deco-boho dekompresyjnego komorowa boho-szyk-Idea ściana dekompresyjnego dekompresyjnego pokojowej roślin doniczkowych zielony ścianki wall-deco-boho-sypialni-ściana-deco żeglarstwo

Dodać do listy życzeń z IKEA.


About the author

admin