meble

Interesujący projekt obiektu Joel Escalona

Szafka konstrukcja obiektu

Bo wiesz, że podoba Ci się projekt, projekt obiektu, który prezentujemy dzisiaj jest naprawdę czymś niezwykłym. Został on wykonany przez meksykańskiego projektanta Joel Escalona.


Jego przemysłowy design studio znajduje się w Meksyku i projektant współpracuje z firmami na całym świecie. Celem jest znalezienie Escalona doskonałą równowagę pomiędzy nowoczesnymi koncepcjami i nowych modeli w świecie biznesu.

Projekt budowy obiektu i wystrój i drewniane meble do nowoczesnego wnętrzaKonstrukcja obiektu drewna szafy

Jej celem projekt o nazwie „logiczna” jest czymś bardzo ciekawy i oryginalny. Jego kształt jest oparta na idei wykonania i przebudowy, a pomysł dodawanie i odejmowanie oraz przejrzyste, koła chromu, który jest materiałem podstawowym. Ten obiekt jest w rzeczywistości szafka ale może równie dobrze uchodzić za projekt obiektu akcentem wnętrza. To było robione przez różnych wykończeniach drewna i każda część obudowy jest prostokątny. Stwarza to wrażenie oryginalne meble i poprawia jakość materiałów.

Obiekt ten projekt jest wynikiem wspólnej pracy między Glocal projekt magazynu i marki Masisa na otwarcie Design Week Mexico 2012. Spójrz na niego!

Poszczególne elementy mebli mają różne wykończenia w drewnie, co czyni to wyjątkowe meble Deco projektowania obiektu

Cel ten może być stosowany jako garderoby, ale także świetnie jako dekoracyjny przedmiot do nowoczesnych wnętrz Otwarta konstrukcja drewno Szafka

Kształt obudowy jest inspirowana przez ideę budowy i przebudowy Deco wnętrz obiektu

Nowoczesny wystrój wnętrz, oryginalne i minimalistyczny Drewno Deco projektowanie mebli

Część mebli, które można powiesić na ścianie intéreiuer deco szafki

Wyjątkowe meble z drewna Zaprojektować ozdobny przedmiot'intériuer


About the author

admin