meble

Parasol ściana Paraflex zadowolony ogrody i tarasy

Ściana Paraflex basen parasol ogrodowy

Ściana parasol Paraflex jest koniecznością, czy raczej punktem odniesienia, jeśli chodzi o rozmowy z parasolami ściennych. Nieliczne zdjęcia wybrane z pewnością powiedzieć, dlaczego.


Wszyscy kochają słońce, ale czasem słońce bije w dół i cień staje się ulga. Utworzyć cień tam, gdzie chcesz, w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, wystarczy, nie jest zbyt wiele. Następnie parasol ściana Paraflex jest idealnym rozwiązaniem, które oferują bezprecedensową elastyczność w zakresie tworzenia cienia.

Parasol ściana Paraflex czarny na balkonie

parasol ściana Paraflex balkon czarny

Ramię pozwala śledzić ruch Słońca. Jest odpowiedni dla każdego miejsca na zewnątrz, w tym duży taras lub nawet niewielkich balkonach mieszkań. Idealne na balkon lub taras. W zależności od ilości cienia trzeba, można zamontować kilka parasole na ścianie w ogrodzie lub na tarasie. Ściana Paraflex parasol składa się z ramy z anodyzowanego aluminium, posiadacza parasola przegubowo z opatentowanego zaciskiem mocującym dla łatwego usuwania daszka i zorientowane pionowo pod kątem 30 °.

Czubajka mur czerwony Parapfex w taras w ogrodzie

Ściana Parapfex czerwony parasol ogrodowy taras

Ściana uchwyt do regulacji wysokości ramienia nośnego z łatwością użycia: struktura lekkości i prostoty pozycjonowania. System jest łatwy w instalacji, a przy wyborze przewiewnych tkanin cech, zmywalnych, odpornych na działanie promieni UV i wymienne. Czubajka ściana jest produktem wysokiej jakości, które będą chronić przed słońcem przez lata dodając odrobinę koloru dobrego humoru.

Parasol pomarańczowy w małym tarasem

Parasol pomarańczowy kolor mały taras

Parasol w zgodzie z kolorowymi pasami poduszki

parasol kolor harmonia pasiaste poduszki

Ściana Paraflex Parasol żółty

Ściana Paraflex parasol żółty

W postaci pomarańczowego koloru z metalowym ramieniu

kolor pomarańczowy metalowe ramiona

beżowy na parasol na balkonie

balkon beżowy kolor parasol


About the author

admin